ویزای کار انگلیس

ویزای کار انگلیس

متقاضیان بین المللی برای کار در بریتانیا به “ویزای کار انگلستان” نیاز دارند. دسته ‌های مختلف «ویزای کاری» در انگلستان وجود دارد که بسیاری از آن ها نیاز به حمایت مالی توسط یک کسب ‌و کار با مجوز حامی مربوطه و یا کارفرمای بریتانیایی دارند. در مقاله پیش رو ما کارشناسان موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت به ارائه اطلاعات لازم در مورد ویزای کار انگلیس می پردازیم. اگر قصد کار و اشتغال در کشور انگلستان را دارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

 

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  نگاه کلی به کشور انگلستان

  پایتخت شهر London
  شهرهای مهم لندن، بیرمنگهام، لیدز، گلاسکو و شفیلد
  بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرلندن
  موقعیت جغرافیاییشمال غربی قاره اروپا
  شرایط آب و هواییبیشتر بارانی و سرد
  شرایط اقتصادیبازار آزاد تجاری و بین المللی و یک مرکز تجاری پیشرو در جهان
  واحد پولپوند استرلینگ GBP
  مساحت242/495 کیلومتر مربع
  جمعیت 56.763 میلیون نفر
  زبان رسمیانگلیسی
  متوسط سرانهدر حدود 48.000 دلار
  تولید ناخالص داخلی307.067 میلیارد دلار
  رتبه جهانی پاسپورت

  رتبه 6 در سال 2023 در کنار کشورهای فرانسه، انگلستان و پرتغال

  امکان دسترسی بدون ویزا به 187 کشور جهان

   

  اخذ ویزای کار انگلیس چه شرایطی دارد؟

  متقاضیان بین المللی برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار باید واجد شرایط و الزامات خاص باشند. از مهم ترین شرایط مهاجرت کاری به انگلستان و اخذ ویزای کار انگلیس موارد زیر را می توان نام برد:

  • دارا بودن پیشنهاد کاری Job Offer از کارفرمای بریتانیایی
  • دارا بودن گواهی اسپانسرشیپ و پاسپورت با اعتبار کافی
  • دارا بودن گواهی عدم سوء پیشینه و سوابق جرم و جنایت
  • دارا بودن مدرک زبان انگلیسی معتبر
  • دارا بودن تاریخچه سفر به کشورهای دیگر
  • دارا بودن گواهی تمکن مالی با درآمد 3.000 پوند برای تامین هزینه های اقامت در انگلستان
  • دارا بودن حساب بانکی با سپرده 945 پوندی در حدود 90 روز قبل از درخواست ویزا کار انگلیس
  • دارا بودن گواهی پزشکی و اثبات سلامت جسمی و روحی

  انواع ویزا برای مهاجرت کاری به انگلیس

  متقاضیان بین المللی برای کار در بریتانیا نیاز به ویزای کار و مجوز کار دارند. بسیاری از مسیرهای ویزای کاری در دسترس هستند که عمدتاً بر کارگران ماهر، کارآفرینان، سرمایه گذاران و طرح های خاصی که برای جذب پروفایل های خاصی از کارگران طراحی شده اند، متمرکز هستند. نکته مهم این است که هیچ ویزای کار یا مجوز عمومی برای مشاغل معمولی یا کم مهارت وجود ندارد. انواع ویزا کار انگلیس به دو گروه تقسیم می شود که هر یک از این گروه ها دارای ویزاهای کاری مختلف می باشند:

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  • ویزای کاری بلندمدت Tier 2
  • ویزای کاری کوتاه مدت Tier 5

  ویزای کاری بلندمدت Tier 2

  متقاضیانی که دارای یک پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در انگلستان هستند، مانند پزشکان، مهندسان، مشاوران مدیریت، مددکاران اجتماعی، حسابداران و غیره می توانند از طریق اخذ ویزای کاری بلندمدت به این کشور مهاجرت کنند. امکان مهاجرت پزشکان به انگلیس از طریق ویزای کاری بلندمدت Tier 2 وجود دارد. کارفرمای احتمالی این متقاضیان باید قصد حمایت از آن ها را داشته باشد. 4 مسیر ویزای کاری بلندمدت انگلستان عبارت اند از:

  ویزای کاری عمومی انگلستان

  ویزای کار عمومی به متقاضی این فرصت را می دهد که برای انجام یک کار واجد شرایط با یک کارفرمای تایید شده در انگلستان اقامت کند. این ویزا جایگزین ویزای کاری Tier 2  شده است. شرایط اخذ ویزای کار انگلیس از نوع ویزای کاری عمومی عبارت است از:

  • متقاضی برای یک کارفرمای بریتانیایی که توسط وزارت کشور تأیید شده است کار کند.
  • متقاضی دارای یک “گواهی حمایت” از کارفرمای خود با اطلاعاتی در مورد کار پیشنهادی در انگلستان باشد.
  • متقاضی کاری را انجام دهد که در لیست مشاغل واجد شرایط و مورد نیاز است.
  • متقاضی قبل از درخواست ویزای کار انگلیس باید یک پیشنهاد شغلی تایید شده داشته باشد.

  این ویزای کار انگلستان تا 5 سال اعتبار دارد. پس از انقضای ویزای خود یا تغییر شغل یا کارفرما، باید برای تمدید یا به روز رسانی ویزای خود اقدام کنید. پس از 5 سال، ممکن است بتوانید برای اخذ مجوز اقامت دائم در بریتانیا درخواست دهید.

  ویزای خدمات درمانی و سلامتی انگلستان

  ویزای خدمات درمانی و سلامتی Health and Care Worker مختص مهاجرت پزشکان به انگلیس است. این ویزا کار انگلیس به متخصصان پزشکی اجازه می دهد تا در بریتانیا اقامت کنند و یک کار واجد شرایط را با  NHSیا در مراقبت اجتماعی بزرگسالان انجام دهند. پزشکان برای دارا بودن شرایط لازم ویزای  Health and Care Workerباید:

  • یک پزشک، پرستار، متخصص بهداشت یا متخصص مراقبت اجتماعی بزرگسالان واجد شرایط باشند.
  • در حوزه های پزشکی، بهداشتی یا مراقبت های اجتماعی واجد شرایط کار کنند.
  • برای یک کارفرمای بریتانیایی تایید شده وزارت کشور کار کنند.
  • دارای یک “گواهی حمایت” از کارفرمای خود با اطلاعاتی در مورد جاب آفر پیشنهادی باشند.

  این نوع ویزای کار انگلیس تا 5 سال قبل از تمدید معتبر است. پس از انقضای ویزا یا تغییر شغل یا کارفرما، متقاضی باید برای تمدید یا به روز رسانی ویزای کاری اقدام کند. پس از 5 سال، ممکن است متقاضی بتواند برای اقامت دائم در بریتانیا ( که به عنوان “مرخصی نامحدود برای اقامت” شناخته می شود) درخواست دهد.

  ویزای کار خدمات درمانی مختص پزشکان در انگلیس تا 5 سال اعتبار دارد.

  ویزای مبلغ دینی انگلستان

  متقاضی می تواند برای ویزای مبلغ دینی درخواست دهد اگر یک پیشنهاد شغلی در یک جامعه مذهبی (مثلاً به عنوان وزیر، مبلغ یا عضو یک فرقه مذهبی) در انگلستان دریافت کرده باشد. متقاضی می تواند با ویزای مبلغ دینی (T2) حداکثر تا 3 سال و 1 ماه یا مدت زمان ذکر شده در گواهی حمایت به اضافه 14 روز در انگلستان اقامت کند و همچنین برای تمدید اقامت خود اقدام کند. پس از 5 سال، متقاضی می تواند برای اقامت دائم در بریتانیا ( کهبه عنوان “مرخصی نامحدود برای اقامت” شناخته می شود) درخواست دهد که اجازه کار، تحصیل و اقامت تا هر زمان در انگلستان را به متقاضی می دهد.

  ویزای ورزشکاری انگلستان

  اگر متقاضی دارای شرایط لازم باشد و هیئت حاکمه ورزشی کشور مبدا، درخواست متقاضی را تأیید کند، متقاضی می تواند برای ویزای ورزشکار بین المللی درخواست دهد. شرایط اخذ ویزای ورزشکاری انگلستان عبارت است از:

  • متقاضی یک ورزشکار نخبه یا مربی واجد شرایط باشد.
  • متقاضی در سطح بین المللی دارای مدال های جهانی باشد.
  • اشتغال متقاضی در امور ورزشی انگلستان در بالاترین سطح توسعه باشد.

  این ویزا جایگزین ویزایSportsperson (T2)  و بخش ورزشی ویزای کار موقت – خلاق و ورزشیT5  شده است. این ویزا تا 3 سال اعتبار دارد و تا زمانی که هنوز واجد شرایط هستید، می توانید آن را تمدید کنید. پس از 5 سال، اگر حداقل یک ویزا داشته باشید که دارای اعتبار بیش از 12 ماه باشد، می توانید مجوز اقامت دائم بریتانیا را دریافت کنید.

  ویزای کاری کوتاه مدت Tier 5

  علاوه بر مسیرهای کاری مختلف بدون حمایت و بلندمدت، تعدادی ویزای کاری کوتاه مدت انگلستان نیز وجود دارد. 6 مسیر کار موقت وجود دارد که یک متقاضی خارجی می تواند برای اقامت در انگلستان از این طریق حمایت مالی شود. متقاضی باید پس از اخذ هر یک از این ویزای کار انگلیس گواهی معتبر حمایت از یک حامی دارای مجوز بریتانیا را دریافت کند. علاوه بر این متقاضی باید دارای تمکن مالی کافی همراه با دیگر الزامات خاص این ویزاها باشد. حداکثر مدت اقامت با اخذ این ویزاهای کوتاه مدت بین ۶ ماه تا ۲ سال است. 6 نوع ویزای کاری کوتاه مدت انگلستان عبارت اند از:

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  ویزای نیروی کار موقت/کار داوطلبانه

  متقاضی با اخذ ویزای کار انگلیس از نوع کار داوطلبانه قصد دارد برای یک موسسه خیریه کار داوطلبانه بدون مزد انجام دهد. این ویزا جایگزین ویزای کار موقت – کار خیریه (T5) شده است. قبل از اینکه بتوانید برای کار به انگلستان وارد شوید، باید گواهی حمایت از یک کارفرمای دارای مجوز را داشته باشید. شما می توانید تا 12 ماه یا مدت زمان مندرج در گواهی حمایت مالی خود به اضافه 14 روز در انگلستان اقامت کنید.

  ویزای نیروی کار موقت/ خلاقیت و ورزش

  ویزای نیروی کار موقت انگلستان در حوزه خلاقیت و ورزش مختص زمانی است که به متقاضی به عنوان یک نیروی کار خلاق پیشنهاد کار در بریتانیا داده شده است و متقاضی دارای دیگر شرایط مورد نیاز است. نیروی کاری خلاق، متقاضی است که در مشاغلی مانند بازیگری، رقصندگی، نوازندگی یا عضو گروه فیلم فعالیت می کند. این ویزا جایگزین ویزای کار موقت – خلاق و ورزشی (T5) شده است. اگر اهل ورزش هستید، می توانید با ویزای بین المللی ورزشکار در انگلستان کار کنید. قبل از اینکه بتوانید برای مهاجرت کاری به کشور انگلیس وارد شوید، باید گواهی حمایت از یک حامی دارای مجوز داشته باشید. کاری که در بریتانیا انجام می دهید باید با کار سازمان حامی شما مرتبط باشد. شما می توانید حداکثر 3 ماه قبل از روز شروع کار در انگلستان برای ویزا اقدام کنید.

  ویزای نیروی کار موقت/ برنامه تبادلی دولتی

  متقاضی که قصد دارد برای مدت کوتاهی برای تجربه کار یا آموزش، برنامه زبان دولتی خارج از کشور، تحقیق یا کمک هزینه تحصیلی از طریق یک برنامه تبادل دولتی به کشور انگلستان وارد شود، باید این ویزا کار انگلیس را دریافت کند. برای اخذ ویزای تبادلی دولتی متقاضی باید اسپانسر داشته باشد. این ویزا جایگزین ویزای موقت کارگر – تبادل مجاز دولتی (T5) شده است. بر اساس طرحی که متقاضی برای آن درخواست می دهد، حداکثر 12 ماه یا 24 ماه ویزا دریافت خواهد کرد. قبل از اینکه متقاضی برای کار به انگلستان وارد شود، باید گواهی حمایت از یک حامی دارای مجوز داشته باشد. کار، آموزش یا تحقیق متقاضی در بریتانیا باید با کار سازمان حامی و اسپانسر متقاضی مرتبط باشد. اسپانسر متقاضی می تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • سازمانی که یک طرح تبادلی تایید شده را اجرا می کند.
  • یک موسسه آموزش عالی (اگر متقاضی یک محقق حمایت شده، بازدید کننده از دانشگاه یا ممتحن است.)
  • یک اداره یا سازمان دولتی

  مدت زمان اعتبار ویزای تبادلی دولتی انگلستان تا 2 سال است.

  ویزای نیروی کار موقت/ نیروی مذهبی

  متقاضی از طریق دریافت ویزای نیروی مذهبی می خواهد کار مذهبی را در نقش غیر دستور مذهبی انجام دهد. این ویزا جایگزین ویزای T5 کارگر موقت Religious Worker شده است. قبل از اینکه متقاضی برای مهاجرت به انگلیس از طریق کار نیروی مذهبی اقدام کند، باید گواهی حمایت از یک حامی دارای مجوز داشته باشد. کاری که متقاضی در بریتانیا انجام می دهد باید با کار سازمان حامی وی مرتبط باشد. متقاضی می تواند ویزای اقامت و کار در بریتانیا را تا 24 ماه یا حداکثر 28 روز بیشتر از زمان مندرج در گواهی حمایت دریافت کند.

  ویزای نیروی کار موقت/ نیروی کار فصلی

  متقاضیان می توانند برای اخذ ویزای کار فصلی Seasonal Worker برای مهاجرت کاری به انگلستان و کار در این کشور درخواست دهند:

  • باغبانی: تا 6 ماه، چیدن میوه و سبزیجات یا گل
  • نگهداری از طیور: از 2 اکتبر تا 31 دسامبر همان سال

  متقاضی برای اخذ ویزای کار انگلیس از طریق نیروی کار فصلی باید دارای اسپانسر باشد. این ویزا جایگزین ویزای کار موقت – فصلی (T5) شده است. متقاضی می تواند حداکثر 3 ماه قبل از روز شروع کار در انگلستان برای اخذ این ویزا اقدام کند. به عنوان بخشی از درخواست متقاضی باید مدارک خود را ارائه دهد.

  ویزای نیروی کار موقت/ توافقنامه بین المللی

  اگر متقاضی برای انجام کارهایی که تحت قوانین یا معاهده بین ‌المللی قرار می ‌گیرند، در زمان اقامت در کشور انگلستان قرارداد امضا می کند، می تواند برای ویزای کار موقت – قرارداد بین ‌المللی درخواست دهد. این کارها شامل موارد زیر است:

  • کار برای یک دولت خارج از کشور انگلستان یا “سازمان بین المللی شناخته شده”
  • کار به عنوان یک خدمتکار خصوصی در یک خانواده دیپلماتیک

  این ویزا جایگزین ویزای کار موقت – قرارداد بین المللی کارگری (T5) شده است. اگر متقاضی یک کارمند دولتی در خارج از کشور یا کارمند سازمان بین المللی است، می تواند حداکثر تا 2 سال یا مدت زمانی که در گواهی حمایت وی درج شده است به اضافه 14 روز در این کشور اقامت کند.

  ویزای طرح پویایی جوانان

  یک مسیر کوتاه‌ مدت دیگر بدون حمایت برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار وجود دارد که به عنوان طرح پویایی جوانان شناخته می ‌شود. این یک طرح تبادل فرهنگی است که به جوانان 18 تا 30 ساله از کشورهای شرکت کننده فرصتی برای تجربه زندگی در بریتانیا تا 2 سال می دهد. این مسیر نیاز به ارائه پیشنهاد شغلی ندارد، اما جوانان باید شرایط مالی بسیار بالاتری داشته باشند تا نشان دهند که می توانند در زمان اقامت در بریتانیا از خود حمایت کنند.

  ویزای نوآوری بریتانیا Tier 1

  اگر متقاضی قصد دارد یک کسب و کار نوآورانه در بریتانیا راه اندازی کند، باید کاری متفاوت از هر کار دیگری در بازار داشته باشد و باید ویزا کار انگلستان از نوع ویزای نوآوری Tier 1 را دریافت کند. ایده کسب ‌و کار متقاضی باید توسط یک نهاد معتبر تأیید شود. مدت زمان اعتبار این ویزای کار انگلیس تا 3 سال و قابل تمدید تا 3 سال دیگر می باشد. متقاضی برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار و ویزای نوآورانه باید بتواند نشان دهد که ایده کسب و کار وی دارای ویژگی های زیر است:

  • متقاضی نمی تواند کسب و کاری را راه اندازی کند که قبلاً در حال تجارت است.
  • متقاضی باید دارای یک ایده تجاری اصلی نوآورانه باشد که با هر کار دیگری در بازار متفاوت است.
  • ایده و طرح تجاری متقاضی باید قابل دوام و با پتانسیل رشد همراه باشد.
  • متقاضی باید شواهدی از برنامه ریزی ارائه دهد که شامل ایجاد شغل و رشد در بازارهای ملی و بین المللی باشد.

  ویزای استارت آپی Tier 1

  اگر متقاضی قصد دارد با راه اندازی کسب و کار خود در انگلستان کار کند، ویزای استارت آپ و ویزای مبتکر گزینه های مجوز ورود به انگلستان هستند. برای ویزای استارت آپ متقاضی نیاز به تاییدیه یک نهاد تایید کننده مستقل دارد. مسیر ویزای استارت آپ برای کارآفرینان با تجربه کمتر است، در حالی که متقاضیان برای ویزای نوآوری باید 50.000 پوند بودجه و تجربه تجاری بیشتر برای واجد شرایط بودن داشته باشند. مدت زمان اعتبار ویزای استارت آپ 2 سال است، اما متقاضی می تواند برای تغییر این ویزا به ویزای نوآوری اقدام کند. دارندگان ویزای نوآوری می توانند پس از 3 سال اقامت در بریتانیا برای اقامت نامحدود درخواست دهند.

  • نکته مهم: ویزای استارت آپ بریتانیا از 13 ژوئن 2023 به روی درخواست های جدید بسته شده است. در حال حاضر، این مسیر ویزا فقط برای کسانی در دسترس است که تأییدیه استارت آپ معتبر صادر شده قبل از 13 اپریل 2023 را دارند.
  • امتیاز مهم: به عنوان دارنده ویزای استارت آپ، نیازی به گذراندن زمان خاصی در بریتانیا نخواهید داشت و مجاز خواهید بود به غیر از کسب و کار خودتان یا مشاغلی که ایجاد کرده اید، شغل دیگری داشته باشید.

  ویزای استعداد جهانی Tier 1

  تغییرات جدید مهاجرتی که توسط دولت بریتانیا ایجاد شده است، نیاز به کارگران ماهر با استعداد را افزایش می دهد، بنابراین روند درخواست ویزای استعداد جهانی بسیار ساده تر شده است. اگر متقاضیان دارای استعدادهای «خاص» هستند، ویزای استعداد جهانی ممکن است مسیر آن ها برای اسکان سریع در بریتانیا باشد. برای واجد شرایط بودن برای ویزای استعداد جهانی، متقاضی باید توسط یک نهاد تایید کننده به عنوان یک رهبر یا رهبر بالقوه در یکی از چندین زمینه مشخص شده مانند تحقیقات، هنر و فرهنگ یا فناوری دیجیتال تایید شده باشد. اگر متقاضی دارنده جایزه های جهانی است و جایزه در لیست جوایز قابل قبولی است که توسط وزارت کشور برگزار می شود، شرط تایید غیر ضروری است. برای اخذ این ویزا متقاضیان باید تاییدیه یکی از 6 نهاد تایید کننده و شناخته شده توسط ویزا و مهاجرت بریتانیا را دریافت کنند.

  • مزایای بزرگ داشتن این ویزا این است که شما می توانید آزادانه برای هر کارفرمایی کار کنید، خوداشتغالی باشید یا کسب و کار خود را مدیریت کنید.

   

  سیستم امتیازبندی ویزای کاری انگلستان به چه صورت است؟

  سیستم امتیازبندی یک سیستم جدید در بریتانیا است که دولت آن را در واکنش به برگزیت معرفی کرد تا همه مهاجران بالقوه را در یک سطح قرار دهد. این سیستم فقط برای کارگران ماهر اعمال می شود و متقاضیانی که برای سایر ویزاها اقدام می کنند نیازی به کسب امتیاز ندارند. نحوه دریافت امتیاز در سیستم امتیازبندی ویزای کار انگلیس برای متقاضیان بین المللی عبارت است از:

  ویژگی هاامتیاز
  اخذ ویزای کارگر ماهر Skilled Workerحداقل 70 امتیاز که 50 امتیاز آن اجباری است.
  دارا بودن پیشنهاد کاری Job Offer20 امتیاز
  دارا بودن شغل در سطح مهارت مناسب20 امتیاز
  دارا بودن مدرک زبان انگلیسی10 امتیاز
  دارا بودن مدرک دکترا در موضوع STEM20 امتیاز
  دارا بودن حقوق روزانه در حدود 26.500 پوند20 امتیاز
  دارا بودن حقوق روزانه در حدود 23.040 تا 25.599 پوند10 امتیاز
  دارا بودن شغل در لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان (در حوزه های پزشکی، مراقبت های بهداشتی و آموزشی)20 امتیاز

   

  هزینه انواع ویزا برای مهاجرت کاری به انگلستان

  متقاضیان بین المللی برای مهاجرت کاری به انگلیس باید هزینه های اخذ ویزا را پرداخت کنند. جدا از هزینه های ویزا، هزینه های مراقبت های بهداشتی و هزینه های بیومتریک نیز باید پرداخت شوند. هزینه های انواع ویزاهای کاری انگلستان در سال 2023 عبارت است از:

  انواع ویزای کار در انگلستانهزینه اخذ ویزای کار در سال 2023
  هزینه درخواست ویزای کار فصلیدر حدود 259 پوند
  هزینه درخواست ویزای کار برنامه تبادلی دولتیدر حدود 259 پوند
  هزینه درخواست ویزای خلاقیت و ورزشدر حدود 259 پوند
  هزینه های بیمه و مراقبت های بهداشتیدر حدود 624 پوند در هر سال
  هزینه درخواست ویزای نیروی مذهبیدر حدود 259 پوند
  هزینه درخواست ویزای توافقنامه بین المللیدر حدود 259 پوند
  هزینه درخواست ویزای مبلغ دینی

  در حدود 620 پوند برای متقاضیان از داخل انگلستان

  در حدود 719 پوند برای متقاضیان از خارج انگلستان

  هزینه درخواست ویزای ورزشکاریدر حدود 620 پوند
  هزینه درخواست ویزای کار خدمات درمانی و سلامتی

  در حدود 247 پوند برای ویزای 3 ساله

  در حدود 479 پوند برای ویزای بیشتر از 3 سال

  هزینه درخواست ویزای کار عمومی

  در حدود 625 پوند برای ویزای 3 ساله

  در حدود 1.235 پوند برای ویزای بیشتر از 3 سال

  هزینه درخواست ویزای نوآوری بریتانیا

  در حدود 1.036 پوند برای متقاضیان از داخل انگلستان

  در حدود 1.292 پوند برای متقاضیان از خارج انگلستان

  هزینه درخواست ویزاهای کاری کوتاه مدت انگلستان 259 پوند است.

  مدارک لازم برای کار در انگلیس

  برای درخواست موفقیت آمیز برای ویزای کار انگلیس متقاضی قبل از درخواست باید یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای دارای مجوز بریتانیا داشته باشد. این پیشنهاد باید از یک کسب و کار دارای رتبه A در لیست حامیان دارای مجوز برای کاری در لیست مشاغل واجد شرایط با حداقل شرایط حقوق باشد. همچنین متقاضی باید یک گواهی معتبر حمایت مالی از کارمند بریتانیایی خود داشته باشد. دیگر مدارک لازم برای کار در انگلستان عبارت است از:

  • پیشنهاد کاری از یک کارفرمای بریتانیایی (کارفرما باید در فهرست حامیان دارای مجوز 1 باشد که توسط وزارت کشور تایید شده است)
  • گواهی حمایت مالی معتبر از طرف کارفرما
  • وجود شغل متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان
  • دارا بودن حداقل سطح مهارت (معادل سطح RQF 3)
  • دارا بودن حداقل حقوق مورد نیاز در حدود 26200 پوند در سال
  • مدرک زبان انگلیسی
  • پاسپورت با یک صفحه خالی
  • شماره مرجع گواهی حمایت
  • عنوان شغلی و حقوق سالانه به همراه کد شغلی
  • نام کارفرما و شماره مجوز حامی او (در گواهی حمایت)
  • اثبات رابطه متقاضی با همسر/شریک زندگی و فرزندان (مثلاً گواهی ازدواج و تولد)
  • گواهی سابقه کیفری (برای انواع مشاغل خاص شامل افراد آسیب پذیر مانند مراقبت های بهداشتی و آموزشی)
  • نتایج آزمایش سل (اگر اهل کشوری هستید که برای آن لازم است)
  • گواهی تحصیلی دکترای انگلستان یا مرجع Ecctis (برای متقاضیانی که مدرک دکترای خود را از خارج از انگلستان دریافت کرده اند)
  • دارا بودن تمکن مالی کافی (باید 1270 پوند در حساب بانکی خود داشته باشید تا نشان دهید که می توانید از خود در بریتانیا حمایت کنید)

   

  سخن آخر

  در این مقاله کوتاه و خلاصه به ارائه اطلاعات ضروری در مورد ویزای کار انگلیس پرداختیم. علاوه بر این در مورد مهاجرت به انگلیس از طریق کار نیز توضیحاتی ارائه دادیم. حتی اگر متقاضی تمام شرایط لازم برای ویزا کار انگلستان را داشته باشد، همچنان اجازه ورود یا اقامت با ریجکتی همراه می شوند. با جستجوی مشاوره متخصص قبل از درخواست ویزا به نتایج موفقیت آمیز درخواست خود کمک کنید. موسسه کافه مهاجرت متخصص در امور مهاجرت به بریتانیا است. اگر قصد مهاجرت به کشور انگلستان از طریق کار را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، مشاوران و کارشناسان آگاه موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت مشاوره های مهاجرتی سودمندی به شما ارائه می دهند.

   

  سوالات متداول در مورد ویزای کار انگلیس

  1. چگونه می توان ویزای کار انگلستان را دریافت کرد؟

  باید به صورت آنلاین درخواست دهید، هزینه درخواست به اضافه هزینه های اضافی مراقبت های بهداشتی را بپردازید و مدارک پشتیبانی خود را ارسال کنید.

  1. آیا گرفتن ویزا کار انگیس سخت است؟

  دریافت برخی از ویزاهای کاری انگلستان دشوارتر است. در بسیاری از موارد، متقاضی باید پیشنهاد شغلی با حداقل مهارت و حقوق مورد نیاز را از یک حامی دارای مجوز داشته باشد.

  1. برای ویزای کار در انگلستان چقدر پول لازم است؟

  مقدار پول مورد نیاز برای ویزا کار انگلیس بسته به نوع ویزا و شرایط متقاضی متفاوت است.

  1. آیا می توانم برای ویزای کار انگلستان بدون پیشنهاد کاری اقدام کنم؟

  برخی از ویزاهای کاری انگلستان نیازی به پیشنهاد شغلی از طرف یک حامی دارای مجوز بریتانیا ندارد، از جمله ویزای فردی با پتانسیل بالا، ویزای تحصیلات تکمیلی و ویزای استعدادهای جهانی.

  1. آیا دانشگاه برای ویزای کاری اساتید در انگلستان حمایت مالی می کند؟

  بله، دانشگاه از اساتید برای مجوز کار حمایت می کند. وقتی دانشگاه به استاد نیاز دارد و نمی تواند کسی را در بریتانیا پیدا کند، می تواند از یک استاد خارج از کشور دعوت و حمایت مالی کند.

  مقالات مرتبط

  ویزای کار انگلیس

  ویزای کار انگلیس

  متقاضیان بین المللی برای کار در بریتانیا به “ویزای کار انگلستان” نیاز دارند. دسته ‌های مختلف «ویزای کاری» در انگلستان...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515