مشاوره و وکیل مهاجرت به انگلیس

مشاوره و وکیل مهاجرت به انگلیس
با همه توصیه هایی که این روزها در اینترنت وجود دارد، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا هنوز نیاز به کمک از متخصصان مهاجرت وجود دارد. در این مقاله ما مشاوران موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت به بررسی این موضوع می پردازیم که چرا هنوز بهتر است از یک مشاوره و وکیل مهاجرت به انگلیس کمک بگیرید تا اینکه سعی کنید به تنهایی روند مهاجرت را هدایت کنید. با ما همراه باشید.

ویژگی های وکیل مهاجرت به انگلستان

با استخدام یک وکیل مهاجرت، متقاضیان از تخصص آنها بهره مند می شوند، مطمئن می شوند که با یک شرکت حقوقی تنظیم شده سروکار دارند، از رعایت کلیه الزامات قانونی اطمینان حاصل می کنند و خطر اشتباهات پرهزینه یا نادیده گرفته شده را که می تواند درخواست ویزا را به خطر بیندازد به حداقل برسانند. دیگر ویژگی های یک وکیل مهاجرت به کشور انگلستان عبارت است از:

دارا بودن تخصص کافی و به روز

جستجو در اینترنت مکان های زیادی را نشان می دهد که می توانید از آنجا اطلاعاتی در مورد موضوعات مهاجرت دریافت کنید، اما آیا این منابع درست هستند؟ همیشه بهترین کار این است که از توصیه های متخصصان واجد شرایطی که قوانین را مطالعه کرده اند و در زمینه برخورد با موضوعاتی مانند شما تجربه دارند، پیروی کنید. این دانش و تجربه به این معنی است که وقتی از یک وکیل مهاجرتی کاملاً واجد شرایط کمک می گیرید، روند کار شما سریع تر پیش می رود.

حمایت و پشتیبانی از متقاضیان

علاوه بر ارائه انواع خدمات مشاوره، کمک از مشاوران و وکلا تضمین می کند که در روند مهاجرت هرگز تنها نیستید. وکلا به طور ویژه آموزش دیده‌اند تا اطمینان حاصل شود که تمام نیازهای مهاجرتی متقاضیان برآورده می ‌شود و در بالاترین سطوح کار می ‌کنند تا رضایت متقاضیان را کسب کنند. با این روند شانس خود را برای یک نتیجه خوب در درخواست ویزا یا درخواست تجدید نظر خود به حداکثر می رسانید.

روند درست ارسال درخواست ها

مشاوره ویزای انگلیس و وکلای مهاجرتی کمک می کنند تا درخواست خود را ارسال کنید و مطمئن شوید که همه چیز سر جای خود است و شما واجد شرایط ویزای مورد نظر خود هستید. داشتن یک وکیل مهاجرتی کاملاً واجد شرایط تضمین می کند که درخواست شما به طور کامل و بدون خطا انجام می شود و احتمال ریجکتی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

دقت لازم برای بررسی مدارک

یکی دیگر از اقدامات و وظایف اصلی وکیل برای مهاجرت به انگلیس بررسی اسناد و مدارک لازم برای اخذ انواع ویزاها قبل از ارسال است. بسیاری از مسیرهای ویزا نیاز به نوعی شواهد مستند دارند و ارائه این شواهد است که به پشتیبانی یا ریجکتی درخواست کمک می کند. بسیار مهم است که مدارک و اسناد کاملاً صحیح باشد و مدارک ارائه شده برای هر موردی که توسط اداره مهاجرت درخواست می شود ارائه شود. افسران ویزا با ملایمت کار نمی کنند و خطاها و مشکلات موجود در روند ارسال یا تهیه مدارک با ریجکتی اعلام می شود.

پشتیبانی در استیناف

اگر بدترین حالت ممکن برای شما اتفاق افتاده و درخواست ویزای شما رد و ریجکت شده است، وحشت نکنید. یکی دیگر از وظایف وکیل تخصصی مهاجرت به انگلیس پشتیبانی از متقاضی در مرحله استیناف است که می توانیم به ارائه درخواست تجدید نظر کمک کنیم و با اطمینان از اینکه در صورت لزوم متقاضی در دادگاه نماینده خوبی دارد، اطمینان حاصل کنیم که درخواست تجدید نظر متقاضی احتمال موفقیت را دارد. وکلای مهاجرت به بسیاری از متقاضیان کمک کرده اند که پس از ریجکتی ویزای مورد نظر خود را در وهله اول دریافت کنند. اغلب اوقات داشتن یک وکیل واجد شرایط به رفع هر گونه اشتباه در هنگام ارسال یا به افشای حقایق جدید در پرونده کمک می کند. قاضی دادگاه بی طرف است و وکیل مهاجرت به انگلیس این اختیار را دارد که درخواست ویزا رد و ریجکت شده را باطل کند.

لزوم مشاوره با وکیل مهاجرت به انگلیس

وکیل مهاجرت انگلیس برای اخذ ویزای کسب و کار، همراه خانواده، شهروندی و یا مهارت های مهم، استقلال مالی، امور داخلی، آخرین اخبار، دعاوی حقوقی، اقامت دائم، بازنشستگی، مهاجرت SA، ویزای همسر، ویزای تحصیلی، اقامت موقت و ویزای مسافرتی متقاضیان کمک و راهنمایی می کند. لزوم مشاوره وکیل مهاجرت به انگلیس در این جا است که یک وکیل مهاجرت به متقاضی در مورد مهاجرت به یک کشور خارجی مشاوره می دهد، از انتخاب دسته مناسب ویزا، ارائه مدارک مناسب و کمک به پیگیری درخواست متقاضی اطمینان حاصل می کند. کمک از وکیل مهاجرت می تواند گام مهمی در دستیابی به نتیجه مثبت برای درخواست ویزا یا اقامت انگلستان باشد. وکلای مهاجرتی متخصصان محترمی هستند که به نوبه خود از همان ابتدا با ارائه امور داخلی با اطمینان از واجد شرایط بودن متقاضی و درست بودن درخواست مطمئن می شوند. کمک از وکیل مهاجرت گام مهمی در دستیابی به نتیجه مثبت برای اخذ ویزا یا اقامت انگلستان است.

مراحل مهاجرت به انگلستان با وکیل مهاجرت

استخدام یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا مسیر مستقیم تری برای اخذ ویزاهای مختلف انگلستان پیدا کنید و به شما کمک می کند تا این کار را سریعتر از زمانی که خودتان این فرآیند را طی می کنید انجام دهید. وکیل مهاجرت به انگلیس می تواند در مراحل مهاجرت به این کشور از طریق زیر کمک کند:

تشکیل پرونده به روش درست و اصولی

کاغذبازی بخش بزرگی از فرآیند اخذ ویزاهای مختلف کشور انگلستان است. برای هر نوع ویزای اقامت انگلستان تکمیل و ارسال مدارک صحیح با اطلاعات دقیق ضروری است. عدم انجام این کار نه تنها می تواند روند اخذ ویزا را طولانی کند، بلکه می تواند به درخواست شما نیز آسیب برساند. یک وکیل باتجربه و مشاوره ویزای انگلیس می داند که چه مدارکی برای اخذ ویزاهای اقامت این کشور مورد نیاز است، آخرین مهلت و ددلاین های ارسال چه زمانی است و چه اطلاعاتی باید ارائه دهید.

مشاوره در مورد فرآیند اخذ ویزای اقامت انگلستان

یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا آنچه را که به دنبالش هستید با موفقیت به دست آورید. چه قصد اخذ ویزای کار و مجوز کار داشته باشید، چه بخواهید ویزای همراه برای همسر و فرزندان خود دریافت کنید یا شهروندی دائمی داشته باشید، یک وکیل می داند که چه اقداماتی را برای این ویزاها انجام دهید. عدم انجام اقدامات درست و عدم ارائه مدارک مناسب می تواند منجر به رد و ریجکتی درخواست شما شود.

استفاده از تجربه های وکیل مهاجرت در روند اخذ ویزا

یکی از بزرگترین مزایای استخدام وکیل مهاجرت انگلیس، تجربه ای است که در پرونده ویزا به ارمغان می آورد. در حالی که ممکن است این اولین باری باشد که شما فرآیند مهاجرت را انجام می دهید، یک وکیل بارها این کار را انجام داده و از موانع مختلف عبور کرده است. آن ها می توانند از دانشی که از موارد قبلی به دست آورده اند برای کمک به شما استفاده کنند.

ارائه همه گزینه ها

هنگام ثبت درخواست مهاجرت ممکن است از همه گزینه های خود آگاه نباشید. اینجاست که استخدام وکیل مهاجرت به انگلیس می تواند سودمند باشد. یک وکیل ممکن است گزینه های دیگری را به شما ارائه دهد یا به شما در درک واقعیت و احتمال موفقیت کمک کند. آگاهی از این موضوع می تواند به شما در روند اخذ ویزای اقامت انگلستان کمک کند.

کمک برای دستیابی به هدف نهایی

یک وکیل مهاجرت می تواند کمک کند تا به هدف فعلی خود برسید و همچنین در جهت اهداف بلندمدت خود، از جمله شهروندی دائمی کار کنید. آگاهی از هدف نهایی به یک وکیل کمک می کند تا از همان ابتدا گام های درستی برای تقویت پرونده شما بردارد. وکیل همچنین می تواند انتظاراتی را برای نتیجه و جدول زمانی تعیین کند تا مطمئن شود که شما از آنچه در پیش است آگاه هستید. علاوه بر این، آن ها می توانند راهنمایی های خود را گسترش دهند تا به شما در تقویت پرونده ویزای انگلستان کمک کنند.  

وکیل مهاجرت به انگلیس در تهران

وکلای مهاجرت موسسه کافه مهاجرت در شهر تهران سال ها در دانشگاه تحصیل کرده اند که چگونه مسائل پیچیده حقوقی را رمزگشایی و قانون را درک کنند. وکیل برای مهاجرت به انگلیس در تهران در فرآیند مشاوره، آماده سازی و پیگیری درخواست های اقامت موقت و دائم به خوبی آموزش دیده است. این وکلا جزئیات دقیق مورد نیاز برای اطمینان از یک برنامه موفق را می دانند. وکلای مهاجرت به انگلیس در تهران در انجمن های حقوقی ثبت شده اند و استانداردهای بالایی از پاسخگویی و شفافیت دارند که مشاوران مهاجرت نمی توانند به شما ارائه دهند. استفاده از وکیل تخصصی مهاجرت به انگلیس در شهر تهران در موسسه کافه مهاجرت به منظور تسریع روند درخواست ویزای اقامت انگلستان این اطمینان را به متقاضی می دهد که همه امور بر اساس قوانین و درست به پیش می رود. توصیه های دوستان و اعضای خانواده، اگرچه مفید است، اما ممکن است همیشه در شرایط شما قابل استفاده نباشد، زیرا هر مشاوره و وکیل تجربه مهاجرت و موقعیت منحصر به فردی دارد. از همان ابتدا به نظر می رسد که وکیل مهاجرت راه گران تری برای ادامه درخواست شما است. با این حال، اگر تجربه یک وکیل مهاجرت را با این روند ارزیابی کنید، مشخص می شود که در دراز مدت در زمان، دردسر و هزینه صرفه جویی خواهید کرد. با کمک از وکیل مهاجرتی در زمان، هزینه و دردسرهای احتمالی صرفه جویی خواهید کرد.

هزینه وکیل مهاجرت به انگلیس

هزینه های وکیل مهاجرت به انگلیس بر اساس فاکتورهای خاصی تعیین می شود. از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده هزینه های مشاوره و وکیل مهاجرت انگلیس موارد زیر را می توان نام برد:
 • پیچیدگی پرونده مهاجرت: قانون مهاجرت یک حوزه پیچیده است که نیاز به دانش و تجربه تخصصی دارد. در نتیجه، وکلای مهاجرتی ممکن است هزینه های بالاتری را که منعکس کننده زمان و تجربه لازم برای پیمایش این فرآیندها است، دریافت کنند.
 • تقاضای زیاد: وکلای مهاجرتی می توانند تقاضای زیادی داشته باشند، به خصوص زمانی که سیاست های مهاجرتی تغییر می کند یا حجم بالایی از پرونده های مهاجرت وجود دارد. بنابراین، هر چه تقاضا بیشتر باشد، هزینه ها نیز بیشتر می شود.
 • ریسک ریجکتی: پرونده های مهاجرت می تواند برای وکلا خطرناک باشد، زیرا نتایج ریجکتی و رد پرونده عواقب قابل توجهی برای متقاضیان و وکلا دارد. در این صورت، این خطر در حق الزحمه وکلا منعکس خواهد شد.
 • هزینه های تهیه اسناد و مدارک مهاجرتی: وکلا برای تهیه و تشکیل اسناد مهاجرتی خاص باید هزینه های بالایی را بپردازند. همچنین در صورتی که آن ها وکالت موکل خود را در دادگاه نیز داشته باشند، هزینه ها بیشتر افزایش می یابد.
به طور کلی، مهم است که هزینه وکیل مهاجرتی را به دقت در نظر بگیرید و هزینه های آن ها را برای یافتن بهترین وکیل مقایسه کنید. برخی از وکلا نرخ های رقابتی را برای خدمات خود ارائه می دهند. همچنین باید توجه داشت که هزینه خدمات حقوقی بر اساس پیچیدگی پرونده، سطح تجربه و دانش وکیل می تواند بسیار متفاوت باشد.

مشاوره تخصصی مهاجرت به انگلستان با کافه مهاجرت

ماموریت ما در موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت ارائه خدمات حقوقی مهاجرتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب و همیشه در دسترس همگان است. اگر با موقعیت‌ های اخذ ویزای تحصیلی انگلستان، اخذ ویزای کاری و سرمایه گذاری انگلستان و یا اخذ شهروندی و تابعیت این کشور سر و کار دارید، سعی نکنید به تنهایی جلو بروید. با چندین سال تجربه، ما این تخصص را داریم تا در هر یک از این موقعیت ها به شما کمک کنیم و روندی که تا حد امکان راحت پیش می رود را تضمین کنیم. ما در ارزیابی پرونده با شما صادق خواهیم بود تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید. اگر درخواست مهاجرت قبلی را ارسال کرده اید که رد شده است، به نفع شماست که یک وکیل مهاجرت استخدام کنید. وکیل شما می‌تواند درخواست شما را بررسی کند، محل اشتباهات را پیدا کند و از طرف شما آنها را تصحیح کند

سخن آخر

در این مقاله در مورد مشاوره و وکیل مهاجرت تحصیلی به انگلیس اطلاعات جالبی ارائه شد و به این پرسش ها پاسخ داده شد که آیا امکان مهاجرت تحصیلی به انگلستان بدون کمک از وکیل و مشاوره وجود دارد؟ و آیا دارا بودن وکیل برای مهاجرت تحصیلی انگلیس الزامی است؟ علاوه بر این در مورد شرایط و ویژگی های وکیل مهاجرتی توضیحات لازم ارائه شد. متقاضیان ایرانی برای اخذ ویزای تحصیلی هر کشوری می توانند با مشاوران موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت مشاوره کنند. مشاوران موسسه ما با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان از ابتدای تشکیل پرونده مهاجرتی تا رسیدن به مقصد متقاضیان را تنها نمی گذارند.  

سوالات متداول در مورد مشاوره و وکیل مهاجرت به انگلیس

 1. وکلای مهاجرت به چه مدارکی نیاز دارند؟

به اطلاعات بیوگرافی (به عنوان مثال، گواهی تولد)، اطلاعات مالی (به عنوان مثال، سوابق مالیاتی)، سابقه جنایی (به عنوان مثال، سوابق دادگاه) و سابقه مهاجرت نیاز دارند.
 1. آیا باید در اولین مشاوره مهاجرتی خود با وکیل مدارکی را همراه داشته باشم؟

اگر مدارک مهاجرتی دارید که می خواهید وکیل بررسی کند، می توانید آن ها را همراه خود به مشاوره خود بیاورید.
 1. هزینه یک پرونده مهاجرت چقدر است؟

وکلا باید پرونده را در طول مشاوره ارزیابی کنند تا قیمت احتمالی را تعیین کنند.
 1. وکلای کافه مهاجرت چه نوع پرونده های مهاجرتی را انتخاب می کنند؟

ما برای پذیرش هر نوع پرونده مرتبط با مهاجرت از جمله اقامت دائم قانونی، مجوز کار، ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری و تابعیت و ویزای کار موقت آماده هستیم.
 1. کجا و چه زمانی باید پرونده مهاجرتی تشکیل دهم؟

وکیل مهاجرت به انگلیس می تواند به شما برای این جزئیات کمک کند.

مقالات مرتبط

مشاوره و وکیل مهاجرت تحصیلی به انگلیس

مشاوره و وکیل مهاجرت تحصیلی به انگلیس

یک وکیل مهاجرت می تواند گزینه های مهاجرت تحصیلی را بررسی کند و به شما در تعیین بهترین روش مهاجرتی...

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  ویزای کار انگلیس

  ویزای کار انگلیس

  متقاضیان بین المللی برای کار در بریتانیا به “ویزای کار انگلستان” نیاز دارند. دسته ‌های مختلف «ویزای کاری» در انگلستان...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515