فرم رزرو مشاوره

  مشاوره مهاجرت

  برای اینکه بتونیم در سریع ترین زمان به شما عزیزان در زمینه های تحصیلی ،کاری و سرمایه گذاری مشاوره بدهیم میتونید از طریق فرم پیش رو به صورت حضوری و انلاین رزرو وقت مشاورتونو انجام بدید.

  انواع مشاوره ها

  مراحل رزرو مشاوره

  انتخاب نوع برگزاری

  انتخاب نوع مشاوره

  اطلاعات تماس

  پراخت هزینه

  تکمیل اطلاعات

  سوالات متداول

  برنامه‌های مهاجرتی بسیار گسترده است و هر کشور و هر روش، قوانین و جزئیات مفصل و متفاوتی خواهد داشت. این قوانین، به‌صورت مداوم از سوی دولت‌ها یا به دلایل سیاسی و غیره تغییر می‌کنند. از این رو، دستیابی به اطلاعات منسجم برای تصمیم گیری در مورد مقصد و برنامه مهاجرت مناسب متقاضی، توسط خود شخص به آسانی امکان پذیر نخواهد بود.

  هر دو نوع جلسه از نظر متخصصان برگزار کننده جلسه، مدت زمان جلسه و محتوای اطلاعات ارائه شده یکسان است. اما به منظور برقراری ارتباط موثرتر متخصصان با متقاضیان و حذف مشکلات فنی ناشی از سرعت اینترنت، توصیه می‌شود در صورت امکان جلسه به‌صورت حضوری تشکیل شود.

  تمامی متخصصان مهاجرت موسسه کافه مهاجرت افراد دارای تجربه مهاجرت هستند که به‌صورت مداوم از سوی تیم پشتیبانی موسسه (DCM) اطلاعات به‌روز و موثق را دریافت کرده و به کار می‌بندند.

  پس از دریافت جلسه مشاوره، می‌توانید با توجه به بهترین راه مهاجرتی متناسب با شرایط خود که در جلسه مشاوره با کارشناس تصمیم گیری می‌شود، نسبت به عقد قرارداد مهاجرتی اقدام کنید.

   
  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515