مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به فرانسه

مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به فرانسه

مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به فرانسه

دولت فرانسه محدودیت‌های مختلفی را برای ورود نیروی‌ کار خارجی و صدور ویزای کار به این کشور صادر کرده است. البته استثنائاتی نیز وجود دارد که با آگاهی از آن‌ها می‌توان به‌راحتی ویزای این کشور را دریافت کرد. در این راستا با کمک وکیل مهاجرت کاری به فرانسه می‌توان اطلاعات کاملی را در این حوزه به‌دست آورد.

حیطه وظایف وکیل مهاجرت کاری به فرانسه

یک مشاور مهاجرت کاری به فرانسه برای اینکه بتواند به افراد در استفاده موثر از خدماتش مشاوره دهد باید جنبه‌های مختلفی را که به‌طور دقیق با مهاجرت مرتبط است، بداند. موضوع این نیست که اطلاعات کاملی در مورد آنچه قانون مهاجرت را پوشش می‌دهد به مراجعین ارائه دهد. بلکه باید خدمات مربوط به مسائلی مهمی که معمولا افراد مهاجر در راستای کار در این کشور به کمک نیاز دارند را ارائه نماید. چنین خدماتی عبارتند از:

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  • مشاوره برای اخذ ویزا
  • مشاوره برای تغییر وضعیت
  • پاسپورت استعدادیابی

  وکیل حرفه‌ای مهاجرت برای اخذ ویزا

  یک خارجی برای آماده‌شدن و ورود قانونی به فرانسه به‌عنوان کارمند یا به‌عنوان یک تاجر، کارآفرین یا خود اشتغال باید به وکیل مهاجرت کاری در فرانسه مراجعه کند. مجوز کار در کشور فرانسه سند قانونی است که نشان می‌دهد یک کارمند، دارای مجوز از دولت این کشور برای استخدام قانونی در اروپا خواهد بود.

  بیشتر اوقات متقاضیان کار در این قلمرو باید برای واجد شرایط‌بودن دریافت ویزا یک پیشنهاد شغلی تاییدشده داشته باشند. همه اتباع خارجی برای دریافت ویزا باید خود را به اداره مهاجرت و شهروندی فرانسه (OFII) معرفی کنند.

  هر فردی که قصد دارد بیش از سه ماه در این کشور بماند و کار کند نیز نیاز به اجازه اقامت دارد. برخلاف سایر کشورها در فرانسه، هم کارفرما و هم کارمند باید مدارک لازم را تکمیل کنند تا متقاضی مجوز قانونی برای کار در آنجا را داشته باشد.

  کارفرما برای دریافت مجوز کار باید به وزارت کشور درخواست دهد و کارمند باید برای ویزای کار به OFII مراجعه کند. در طول جلسه مشاور مهاجرت کاری به فرانسه می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حل‌وفصل پرونده خود سوالاتی را مطرح کنید. ضمن آنکه کارشناسان کافه مهاجرت به‌عنوان مشاور و وکیل مهاجرت کاری به فرانسه در خدمت شما خواهند بود.

  مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه برای تغییر وضعیت

  افرادی که از قبل در قلمرو فرانسه با ویزای کار اقامت دارند در یک موقعیت عادی ممکن است بخواهند وضعیت خود را تغییر دهند. این دلایل می‌تواند مسائل شخصی و تغییر وضعیت خانواده همچون ازدواج، تولد فرزند و غیره باشد.

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  قانون مهاجرت موضوع پیچیده‌ای است که خیلی سریع توسعه می‌یابد. به‌طور مشابه، احتمال دارد سرنوشت شخصی و خانوادگی شما در طول زندگی تغییر کند. بسته به شرایط، اگر زمانی واجد شرایط اجازه اقامت نبودید، شاید اکنون بتوانید شرایط دریافت مجوز را داشته باشید.

  بنابراین، اهمیت دارد که به‌طور منظم با مشاور و وکیل مهاجرت کاری به فرانسه مشورت نمایید. این مرحله خیلی مهمی است. این مشاوره به شما امکان می‌دهد که ماهیت تعارض و اقدامات بعدی را که باید انجام دهید مشخص کنید. در اولین جلسه توصیه می‌شود مدارک لازم برای مطالعه پرونده خود را همراه خود داشته باشید.


  مشاور مهاجرت کاری به فرانسه برای اتحاد خانواده

  سایر افراد با روابط شخصی یا خانوادگی که خود قبلا در خاک فرانسه نبوده‌اند احتمال دارد بخواهند مجوز اقامت خود را دریافت کنند. به‌صورت کلی، یک خارجی که دارای مجوز اقامت در فرانسه است برای آوردن همسر و فرزندانش می‌تواند درخواست ویزا دهد.

  این امر به‌عنوان اتحاد مجدد خانواده شناخته می‌شود. خانواده فردی که در فرانسه به او ملحق می‌شوند باید شرایط خاصی داشته باشند. توجه داشته باشید که فقط مقامات کنسولی فرانسه در کشوری که خانواده درخواست ویزای خود را در آن ارسال کرده‌اند به درخواست می‌توانند پاسخ مثبت یا منفی بدهند.

  در کل روند الحاق خانواده پیچیده است و نیاز به رعایت چندین شرط دارد. الحاق خانواده به خارجیان مقیم فرانسه اجازه می‌دهد همسر و فرزندان خود را به این کشور ببرند. در واقع، این روش فقط مربوط به خانواده‌های خارجی خواهد بود. وکیل مهاجرت کاری با بررسی پرونده متقاضی و خانواده‌اش می‌تواند مشاوره لازم برای موفقیت در این زمینه را نیز تضمین کند.

   انتظارات از وکیل مهاجرت کاری به فرانسه در شرایط ریجکت ‌شدن ویزا

  وکیل مهاجرت کاری به فرانسه برای دریافت پاسپورت استعدادیابی

  در مشاوره مهاجرت کاری به متقاضی کمک می‌شود تا گذرنامه استعدادیابی خود را با موفقیت بگیرد. این گذرنامه به چنین افرادی حق کار و زندگی در این کشور همراه با اعضای خانواده را می‌دهد. کمک از یک وکیل در این راستا ضروری به نظر می‌رسد و رسیدگی به پرونده شما را تسهیل می‌کند. مشاوران کافه مهاجرت در این حوزه راهنمایی‌های لازم را خواهند داد. کافی‌است شرایط خود را با آنها در میان بگذارید و بهترین راه‌حل را دریافت کنید.

  آنچه باید از مشاور مهاجرت کاری به فرانسه در ریجکت‌شدن ویزا انتظار داشته باشید

  وکلای مهاجرت کاری در صورت عدم موافقت با ویزای متقاضی کار در فرانسه نیز می‌توانند در موارد زیر به مشتریان خود کمک کنند. بنابراین، در چنین مواردی حتما با یک وکیل مناسب مشورت نمایید:

  درخواست تجدیدنظر ردشدن ویزا

  اگر از دریافت ویزا، ویزای طولانی‌مدت یا ویزای اقامت کوتاه توسط کنسولگری فرانسه رد شده‌اید و مایل به اعتراض هستید با کمک یک وکیل می‌توانید درخواست تجدیدنظر دهید. درخواست تجدیدنظر علیه امتناع ویزا ابتدا باید در کمیسیون علیه تصمیمات مربوط به امتناع ویزای ورود به فرانسه که در نانت مستقر است، ارائه شود.

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  هم‌زمان با ارجاع به کمیسیون، فرد خارجی می‌تواند درخواست تجدیدنظر سلسله‌مراتبی به وزارت امور خارجه و یا درخواست تجدیدنظر غیر مناقشه‌ای به کنسولگری برای صدور روادید را ارائه دهد.

  ارائه درخواست قبل از کمیسیون تجدیدنظر رد ویزا

  ارجاع به کمیسیون قبل از هرگونه تجدیدنظر مناقشه بر علیه امتناع ویزا (قبل از مراجعه به دادگاه اداری) الزامی است. درخواست تجدیدنظر به کمیسیون (که باید به زبان فرانسه مستند و نوشته شود) ظرف دو ماه پس از اعلام تصمیم رد ویزا ثبت می‌شود.

  پیوست‌کردن اسناد پشتیبان به درخواست بسیار مهم است. به‌ویژه، یک کپی از نامه رد درخواست ویزا باید ارائه شود که می تواند از طریق وکیل مهاجرت کاری به فرانسه صورت گیرد.

  محل عکس: حیطه وظایف وکلا برای مهاجرت از طریق کار به فرانسه

  وکیل و مشاور مهاجرت کاری به فرانسه با کافه مهاجرت

  ما خدمات مشاوره را به افرادی ارائه می‌دهیم که به دنبال پاسخ‌های حرفه‌ای و قانونی برای همه سؤالات مربوط به مهاجرت، مجوز اقامت (RP)، اجازه اقامت دائم (PR) و تابعیت دوم از طریق کار هستند. با یک تماس تلفنی به‌راحتی می‌توانید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید و از خدمات تخصصی ما در کافه مهاجرت بهره‌مند شوید.

  چه افرادی در فرانسه به ویزای کار نیاز دارند؟

  تقریبا همه افراد خارجی برای استخدام قانونی در فرانسه به ویزای کار نیاز دارند. چند استثنا در این مورد وجود دارد که بر اساس نوع شغلی توسط وکیل مهاجرت کاری به فرانسه به شما بیان می‌شود. ضمن آنکه افراد زیر نیازی به ویزای کار ندارند:

  • هنرمندان و مدل‌ها
  • کارمندانی که در یک کنفرانس، سمینار یا نمایشگاه تجاری شرکت می‌کنند.
  • مشاوران و حسابرسان فناوری اطلاعات، مدیریت، امور مالی، بیمه، معماری و مهندسی که در فرانسه به‌دلیل قرارداد شرکت درون انتقالی کار می‌کنند.
  • تهیه‌کنندگان و توزیع‌کنندگانی که در فرانسه کار می‌کنند. زیرا این افراد در یک نمایش موسیقی، ضبط یا رویداد فیلم حضور دارند.
  • کارکنانی که در رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی شرکت می‌کنند.

  مدت‌زمان اخذ ویزای کار در فرانسه چقدر است؟

  از آنجایی‌که کارمندان خارجی در فرانسه به دو ویزا نیاز دارند؛ (اجازه اقامت و مجوز کار مناسب) این سوال یک پاسخ دوبخشی دارد. OFII با همکاری اداره منطقه‌ای اقتصاد، اشتغال، کار و همبستگی (DREETS) و وزارت کشور، مجوزهای اقامت، مجوزهای کار و ویزای کار را مدیریت می‌کند.

  آنها می‌توانند تا سه ماه برای رسیدگی به درخواست ویزای کار و بین 15 تا 45 روز برای رسیدگی به درخواست مجوز اقامت وقت بگذارند. برای همین کارفرمایان باید سه ماه قبل از تاریخ شروع کار برای مجوز کار درخواست دهند.

  جمع‌بندی

  بسیاری از مهاجران رویای یافتن شغل در خارج از کشور را در سر می‌پرورانند. فرانسه هر ساله پذیرای مهاجران زیادی با صدور مجوز کار است. اما محدودیت‌های پیچیده‌ای برای قبول خارجی‌ها به‌عنوان نیروی کار در این کشور وجود دارد. با دریافت مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه و آگاهی از تمام مسائل مربوط به این زمینه خواهید توانست خیلی راحت‌تر به این کشور مهاجرت کنید.

  سوالات متداول

  در زمینه‌های مربوط به اخذ ویزا و اعتراض به ریجکت‌شدن ویزا، تغییر وضعیت، اتحاد خانواده و…

  خیر این دسته از افراد نیازی به ویزای کار ندارند.

  اجازه اقامت برای افرادی که قصد اقامت بیش از 3 ماه دارند لازم خواهد بود.

  دریافت ویزا برای کار در این کشور حدود سه ماه زمان خواهد برد.

  خیر برای این منظور نیاز به دریافت ویزا برای کار در این کشور نیست.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515