مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه 2023

مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه 2023

متقاضیان ایرانی برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه باید همه مراحل مهاجرت را بر اساس قوانین و مقررات جدید این کشور طی کنند. بر این اساس مشاوره با وکیل و مشاور مهاجرت تحصیلی به ترکیه که از آخرین قوانین مهاجرت این کشور آگاه است، ضروری است. در این مقاله که به تلاش مشاوران و وکلای برجسته موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت آماده شده است، به ویژگی های یک مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه در سال 2023 می پردازیم. با ما همراه باشید.

وکیل و مشاور مهاجرت تحصیلی به ترکیه کیست؟

وکیل مهاجرت یا Immigration Lawyer وظیفه انجام همه فعالیت های مربوط به مهاجرت تحصیلی، شغلی و سرمایه گذاری را به عهده دارد. وکیل مهاجرت تحصیلی ترکیه با آگاهی از آخرین قوانین و مقررات حقوقی و مهاجرتی فرآیند مهاجرت تحصیلی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه انجام می دهد. اگر متقاضیان برای انجام کارهای مهاجرت تحصیلی خود بدون کمک از وکیل مهاجرتی اقدام کنند، در هر مرحله به دلیل آشنا نبودن به قوانین مهاجرت با موانعی روبه رو خواهند شد.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  آیا وجود وکیل تحصیل در ترکیه ضرورت دارد؟

  بسیاری از متقاضیان ایرانی برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه و تحصیل در دانشگاه های این کشور با مراجعه به وب سایت های سفارت ترکیه، پر کردن فرم های درخواست و ارسال مدارک اقدام به درخواست برای اخذ ویزای اقامت تحصیلی ترکیه می کنند. درصد کمی از متقاضیان از این روش موفق به دریافت ویزای تحصیلی می شوند، اما درصد بسیار زیادی با ریجکتی پرونده مهاجرت مواجه می شوند و نمی دانند که دلیل این ریجکتی چیست. وجود وکیل مهاجرت تحصیلی ترکیه برای تضمین اخذ ویزای اقامت تحصیلی، بررسی پرونده در مراحل مختلف و رفع ریجکتی در زمان کوتاه اقدامی بسیار مناسب است. وجود مشاور و وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه می تواند احتمال اخذ ویزا را تا حد زیادی افزایش دهد، به متقاضی در آماده سازی مدارک مورد نیاز کمک کند و پرونده مهاجرت را در مراحل مختلف بررسی کند. در واقع می توان گفت که وجود مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه در هر موسسه مهاجرتی تضمین کننده روند اخذ ویزای تحصیلی ترکیه برای آن متقاضی است. همکاری با وکیل و مشاوره مهاجرت تحصیلی به ترکیه برای متقاضیان ایرانی یک امر ضروری و الزامی نیست، اما برای انجام روند قانونی و رسمی کار و همچنین کاهش زمان اخذ ویزا بهترین گزینه ممکن است.  


  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه با شرایط و هزینه

  هر روز تعداد زیادی از متقاضیان ایرانی برای مهاجرت تحصیلی در ترکیه و تحصیل در دانشگاه های این کشور اقدام می کنند. از میان همه متقاضیان درخواست ویزای اقامت تحصیلی ترکیه فقط آن متقاضیانی موفق به دریافت این ویزا می شوند که دارای شرایط لازم و مدارک مورد نیاز باشند. حال این سوال مطرح می شود که متقاضیان از چه طریق باید از شرایط و الزامات دریافت ویزای تحصیلی ترکیه و قوانین مربوط به آن اطلاع داشته باشند؟ مشاوره تحصیلی در کشور ترکیه در موسسه های مهاجرتی با آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز تحصیل در دانشگاه های ترکیه به متقاضیان کمک می کنند تا در کوتاه ترین زمان ویزای تحصیلی ترکیه را دریافت کنند. تعیین هزینه دقیق مشاوره و وکیل تحصیلی ترکیه در اینجا امکان پذیر نیست، زیرا این هزینه به شرایط متقاضی، نوع خدمات مشاوره ای، شرایط تحصیلی متقاضی و تعداد اعضای خانواده و ملاک های دیگر بستگی دارد.

   

  محل تصویر: هزینه وکیل مهاجرت به ترکیه به شرایط متقاضی و روش مهاجرتی بستگی دارد.

  وکیل تحصیل در ترکیه چه ویژگی هایی دارد؟

  به طور کلی وکیل و مشاوره مهاجرت تحصیلی به ترکیه باید دارای ویژگی هایی متمایز از وکیل و مشاوران عادی باشد. از مهم ترین ویژگی های یک وکیل ماهر برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  • یک وکیل و مشاور تحصیلی در ترکیه باید به خوبی با قوانین و مقررات اداره مهاجرت ترکیه و همچنین قوانین تحصیل در ترکیه برای متقاضیان خارجی و ایرانی ها آگاه باشد.
  • یک وکیل مهاجرت تحصیلی ترکیه باید بداند که پس از چند سال فارغ التحصیلان دانشگاه های ترکیه می توانند تابعیت و شهروندی این کشور را دریافت کنند.
  • یک وکیل تحصیل در ترکیه باید از روند بررسی پرونده های مهاجرت تحصیلی به این کشور اطلاع داشته باشد و بتواند در هر مرحله متقاضیان را راهنمایی کند.
  • یک وکیل و مشاور تحصیلی به کشور ترکیه باید قبل از اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی شرایط و مدارک مورد نیاز را برای متقاضیان به طور دقیق و واضح شرح دهد.
  • یک وکیل و مشاور تحصیل در ترکیه با دارا بودن تجربه کاری طولانی باید از همان ابتدای مشاوره همه مزایا و معایب تحصیل در دانشگاه های ترکیه و مهاجرت تحصیلی به این کشور و اقامت و زندگی در کشوری ترک زبان را برای متقاضی توضیح دهد.

  دلایل مهاجرت تحصیلی متقاضیان ایرانی به ترکیه

  در سال های اخیر کشور دوست و همسایه ترکیه از برترین گزینه های مهاجرت تحصیلی و شغلی برای متقاضیان ایرانی محسوب می شود. متقاضیان ایرانی از گذشته تا کنون بنا به دلایل فراوانی کشور ترکیه را در بالاترین مقاصد تحصیلی قرار می دهند. برخی از مهم ترین دلایل متقاضیان ایرانی برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه و اخذ ویزای تحصیلی این کشور عبارت است از:

  • پایین بودن هزینه های تحصیل
  • رایگان بودن تحصیل در دانشگاه های دولتی
  • اقامت تحصیلی و زندگی در کشوری با شباهت های فرهنگی زیاد با ایران
  • وجود فاصله کم جغرافیایی و دارا بودن فرهنگ و آداب و رسوم مشترک با بخشی از کشور ایران
  • وجود فرصت های شغلی فراوان پس از فارغ التحصیلی
  • امکان اخذ بورسیه های تحصیلی و تحصیل با هزینه کم
  • امکان اخذ اقامت دائم و و در نهایت تابعیت و شهروندی ترکیه

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  مهم ترین ویژگی یک مشاوره تحصیلی در ترکیه چیست؟

  از میان همه ویژگی های مهمی که یک مشاوره و وکیل تحصیلی به ترکیه باید دارا باشد، آشنایی و آگاهی از قوانین مهاجرت تحصیلی به ترکیه و شرایط تحصیل در این کشور را می توان نام برد. وکیل و مشاوره تحصیلی ترکیه باید اطلاعات درست و کامل در مورد دانشگاه های ترکیه، هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور و جزئیات لازم در مورد رشته های تحصیلی را به متقاضیان ارائه دهد. علاوه بر این موارد یک وکیل آگاه و خبره در امور مهاجرت تحصیلی باید احتمال ویزای تحصیلی متقاضی را نیز در نظر بگیرد. این نکته از آن جهت حائز اهمیت است که بسیاری از متقاضیان ایرانی اصلاً دارای شرایط مهاجرت تحصیلی به ترکیه نیستند و قرار گرفتن در روند اخذ ویزای تحصیلی فقط موجب هدر دادن وقت و هزینه آن ها می شود، بدون آنکه نتیجه ای برای آن ها داشته باشد.

  شرایط وکیل و مشاوره مهاجرت تحصیلی به ترکیه در سال 2023

  یک وکیل و مشاوره برای تحصیل در ترکیه و مهاجرت تحصیلی به ترکیه باید از فرآیند مراحل اخذ ویزای تحصیلی آشنا باشد و بداند که در هر مرحله چه مدارک و الزاماتی مورد نیاز است. برخی از مهم ترین شرایط وکیل و مشاوره تحصیل در ترکیه برای متقاضیان ایرانی در سال 2023 عبارت است از:

  • آشنایی با آخرین قوانین و مقررات مهاجرت تحصیلی به ترکیه
  • دارا بودن رزومه کاری و حرفه ای با پرونده های موفق در اخذ ویزای تحصیلی ترکیه برای متقاضیان ایرانی
  • دارا بودن گواهی نامه های داخلی و خارجی از مراکز معتبر
  • دارا بودن تخصص کافی برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه
  • دارا بودن مدرک رسمی وکالت مورد تایید دولت ترکیه و ایران
  • دارا بودن تجربه کافی در اخذ ویزای تحصیلی ترکیه برای متقاضیان ایرانی
  • دارا بودن دانش کافی در مورد روش تحصیل در دانشگاه های ترکیه
  • اطلاع کامل از هزینه های شهریه دانشگاه های ترکیه، میزان تمکن مالی و هزینه های مالیات و بیمه دانشجویی در ترکیه برای دانشجویان خارجی

   استعلام وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه یکی از بهترین روش های جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران است.

   

  نحوه استعلام وکیل مهاجرت تحصیلی در ترکیه

  به طور کلی وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی باید دارای مجوزهای قانونی و رسمی از طرف کشورهای مبدا و مقصد باشند. در واقع فقط دارا بودن مدرک آکادمیک وکالت از هر دانشگاه داخلی و خارجی را نمی توان به عنوان فعالیت قانونی یک وکیل در حوزه مهاجرت تحصیلی محسوب کرد. برخی از موسسه های مهاجرتی با ارائه مدارک بین المللی تقلبی و یا مدرک وکلای عمومی موسسه از اطمینان متقاضیان سوء استفاده می کنند. استعلام وکیل مهاجرت تحصیلی ترکیه یکی از بهترین روش های جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران و موسسه های مهاجرتی تقلبی است. نحوه استعلام وکیل مهاجرت تحصیلی در ترکیه عبارت است از:

  • وکیل و مشاور تحصیلی ترکیه باید به طور شفاف توضیح دهد که عضو کدام سازمان رسمی و حقوقی است و چگونه می تواند این سازمان های رسمی و ثبت شده را در وب سایت های رسمی جستجو کند.
  • متقاضی می تواند شماره ثبت موسسه مهاجرتی را از طریق دفتر وکیل در سامانه های “شناسه ملی اشخاص” و “استعلام شرکت های ثبت شده” بررسی کند.
  • متقاضی برای تایید قانونی بودن فعالیت های موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرتی می تواند مجوز سازمان گردشگری این موسسه را از “سایت سازمان گردشگری” بررسی کند.
  • متقاضی برای تایید قابل اعتماد بودن وب سایت موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرت می تواند به “سایت ای نماد” مراجعه کند که استعلام وب سایت های قابل اعتماد برای وزارت اطلاعات را انجام می دهد.
  • متقاضی برای استعلام وکیل و مشاور مهاجرت تحصیلی به ترکیه باید اسم و مشخصات وکیل مورد نظر را در وب سایت استان های ترکیه جستجو کند. اگر وکیل مهاجرت عضو کانون وکلای ترکیه باشد، از طریق مراجعه به کانون وکلای ترکیه متقاضی می تواند رزومه وکیل مورد نظر را بررسی کند.

  وکیل و مشاور تحصیل در ترکیه چه وظیفه ای دارد؟

  وکیل و مشاور تحصیلی در کشور ترکیه وظیفه های مختلفی را به عهده دارد. اولین و مهم ترین وظیفه یک وکیل و مشاور تحصیل در کشور ترکیه انتخاب دانشگاه مناسب در این کشور است. برخی از متقاضیان به دلیل عدم دانش و تخصص کافی ممکن است دانشگاهی را انتخاب کنند که با شرایط آن ها تطابق نداشته باشد و همین موجب ریجکتی پرونده و اتلاف وقت و انرژی آن ها شود. برخی از مهم ترین وظایف وکیل و مشاور تحصیل در ترکیه عبارت است از:

  • ارائه مشاوره های مهاجرتی به منظور تسریع در روند اخذ ویزای اقامت تحصیلی
  • ارائه بهترین دانشگاه و رشته تحصیلی در ترکیه بر اساس شرایط متقاضی
  • ارائه مشاوره های لازم در مورد تهیه مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه
  • ارائه راهکارهای سودمند برای تقویت رزومه کاری متقاضی و تهیه مدارک لازم
  • ارائه مشاوره های لازم در مورد دریافت مدرک زبان انگلیسی یا ترکی و یا ترجمه رسمی مدارک
  • ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت ترکیه در صورت ریجکتی پرونده و متقاعد کردن افسر پرونده ویزا

   کافه مهاجرت خدمات مشاوره ای رایگان مهاجرت تحصیلی به ترکیه ارائه می دهد.

  خدمات کافه مهاجرت در خصوص وکیل تحصیل در ترکیه

  موسسه های مهاجرتی معتبر و قانونی از بهترین منابع برای دریافت مشاوره های مهاجرتی برای تحصیل در کشورهای مختلف جهان به خصوص کشور ترکیه می باشند. یکی از این موسسه های موفق و با سوابق طولانی در اخذ ویزای تحصیلی برای متقاضیان ایرانی و اخذ ویزای اقامت این کشور در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت است. این موسسه با دارا بودن تیم مشاوره و وکلای مجرب بهترین خدمات مهاجرت تحصیلی به ترکیه را به متقاضیان ایرانی ارائه می دهند. متقاضیان با انتخاب این موسسه مهاجرتی روند اخذ ویزای اقامت از طریق تحصیل در دانشگاه های ترکیه را با اطمینان به مشاوران و وکلای ماهر این موسسه می سپارند و از نتیجه آن کاملاً رضایت دارند. از مهم ترین خدمات موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت در خصوص وکیل تحصیل در ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  • ارائه تخصصی ترین اطلاعات مهاجرت به کشورهای اروپایی و از جمله کشور ترکیه
  • ارائه مشاوره های سودمند و تخصصی در مورد تحصیل در دانشگاه های ترکیه، نوع دانشگاه های ترکیه و هزینه های شهریه و تحصیل در دانشگاه های ترکیه
  • ارائه نکات مهم به منظور افزایش احتمال اخذ ویزای تحصیلی ترکیه از طریق تقویت رزومه، دریافت مدرک زبان انگلیسی یا ترکی، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و کاری و تهیه اسناد مالی برای اثبات تمکن مالی کافی
  • ارائه مدارک کامل و درست به سفارت ترکیه و تلاش برای رفع ریجکتی و متقاعد کردن افسر پرونده ویزای اقامت تحصیلی ترکیه
  • دارا بودن سوابق و تجربه طولانی در اخذ ویزای اقامت تحصیلی ترکیه
  • دارا بودن صدها پرونده موفق ویزای تحصیلی ترکیه برای متقاضیان ایرانی
  • دارا بودن وکلا و مشاورهای برجسته و مجرب برای اخذ ویزای اقامت تحصیلی ترکیه
  • دارا بودن دفاتر کاری در ایران و ترکیه
  • دارا بودن وکیل مهاجرت به کشورهای اروپایی مانند آلمان و کانادا و دیگر کشورهای بزرگ جهان

  چگونه از وکیل مهاجرتی مشاوره بگیریم؟

  متقاضیان برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه به وکیل مهاجرتی نیاز دارند. در واقع متقاضیان خود به تنهایی نمی توانند ارسال مدارک، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ترکیه، اخذ ویزای تحصیلی و اقامت در این کشور را انجام دهند. متقاضیان با کمک از مشاوره تحصیلی ترکیه می توانند در مدت زمان کمتر و با هزینه مقرون به صرفه ویزای تحصیلی ترکیه را دریافت کنند. وکیل مهاجرتی با دارا بودن تجربه کافی در مورد اخذ ویزای تحصیلی، اطلاع از مدارک لازم و چگونگی روند رسیدگی به پرونده مهاجرت راهنمایی های سودمندی را به متقاضیان ارائه می دهد. متقاضیانی که خود به تنهایی برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه اقدام می کنند، یا مدارک را ناقص ارسال می کنند و یا مدارک آن ها برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی مناسب نیست که در این مواقع وجود یک وکیل مهاجرتی آگاه به موارد قانونی و روند اخذ ویزای تحصیلی بسیار سودمند است.

  مشاوره تخصصی تحصیل در ترکیه چه کمکی به ما می کند؟

  وکیل و مشاوره تخصصی تحصیل در دانشگاه های ترکیه دارای وظایف و مسئولیت های تخصصی فراوانی است. آن ها باید مشاوره های تخصصی در مورد اخذ پذیرش تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای دوره و کورس های زبان و اخذ اقامت موقت و یا دائم به متقاضیان ارائه دهند. برخی از مشاوره های تخصصی تحصیل در ترکیه برای متقاضیان ایرانی عبارت است از:

  • مشاوره بورسیه تحصیلی ترکیه و شرایط مورد نیاز برای دریافت بورسیه های تحصیلی دانشگاه های ترکیه برای متقاضیان ایرانی
  • مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی در رشته و دانشگاه مورد نظر در ترکیه
  • مشاوره ثبت نام در خوابگاه و یا اقامتگاه دانشجویی در ترکیه
  • مشاوره اخذ پذیرش از کورس ها و دوره های زبان انگلیسی یا ترکی در ترکیه
  • مشاوره اخذ مجوز اقامت موقت و دائم ترکیه از طریق تحصیل در این کشور

  مشاوره های تخصصی تحصیل در ترکیه از کارهای مشاوره تحصیل در ترکیه است

  موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی ترکیه از نظر یک وکیل مهاجرت

  در این بخش از مقاله به ارائه موارد مهم در امر مشاوره تحصیل در ترکیه برای متقاضیان ایرانی می پردازیم:

  • از جمله وظایف و مسئولیت های یک وکیل و مشاوره تحصیلی به کشور ترکیه در نظر گرفتن همه موارد مهم در احتمال اخذ ویزا و عدم ریجکتی ویزای تحصیلی می باشد.
  • برای سفارت ترکیه دارا بودن مدرک تحصیلی قبلی متقاضی، دارا بودن مدرک مهارت زبان ترکی یا انگلیسی و دارا بودن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی در مدت تحصیل در ترکیه حائز اهمیت فراوانی است. بنابراین یک وکیل و مشاور تحصیلی باید توجه کند که اگر متقاضی فاقد مدارک تحصیلی و اسناد مالی لازم است، احتمال ریجکتی ویزا وجود دارد و باید این موضوع را به اطلاع متقاضی برساند.
  • متقاضی برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه باید مراحل فراوانی را پشت سر بگذارد که در همه این مراحل وجود یک وکیل مجرب می تواند به سرعت و دقت و درستی مراحل کمک فراوانی کند.
  • متقاضی برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه باید از دانشگاه های ترکیه در رشته مورد نظر خود پذیرش تحصیلی دریافت کند. متقاضی پس از اخذ پذیرش تحصیلی می تواند با در دست داشتن نامه پذیرش به سفارت ترکیه در کشور ایران مراجعه کند و برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه اقدام کند.
  • از جمله اقدامات تخصصی وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه آگاهی سازی متقاضی از مدارک لازم می باشد. وکیل باید دارا بودن مدارک لازم در حوزه زبان انگلیسی و ترکی، آخرین مدرک تحصیلی و گواهی تمکن مالی کافی را به اطلاع متقاضی برساند.
  • دارا بودن یک وکیل آگاه به آخرین قوانین مهاجرت تحصیلی و مطلع از شرایط تحصیل می تواند کمک فراوانی در روند اخذ ویزای تحصیلی ترکیه به متقاضی کند.  

  مزایای دارا بودن مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه

  متقاضیان ایرانی با دارا بودن یک مشاور و وکیل مهاجرت تحصیل در ترکیه می توانند روند ارسال مدارک و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی ترکیه را به راحتی و با موفقیت انجام دهند. از مزیت های دارا بودن وکیل و مشاوره تحصیلی در ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  • انجام روند قانونی و رسمی رسیدگی به پرونده مهاجرت تحصیلی
  • ارائه اطلاعات لازم در مورد مدارک و شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی ترکیه
  • ارائه مشاوره بورسیه تحصیلی ترکیه و مشاوره برای تحصیل در ترکیه در سال 2023-2024
  • ارائه امکان اخذ ویزای تحصیلی بر اساس شرایط زندگی، تحصیلات و تمکن مالی متقاضی
  • شرایط پردازش پرونده مهاجرتی با کمترین استرس
  • ارائه فهرست دانشگاه های هماهنگ با شرایط تحصیلات متقاضی در ترکیه
  • ارائه فهرست خوابگاه ها و اقامتگاه های دانشجویی کم هزینه برای تحصیل در ترکیه

  سخن آخر

  در این مقاله در مورد مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه، مشاوره بورسیه تحصیلی ترکیه و وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه اطلاعات لازم ارائه شد. علاوه بر این در مورد مشاوره برای تحصیل در ترکیه، مشاوره تحصیلی ترکیه و مشاوره تحصیلی در کشور ترکیه توضیحات لازم و کافی داده شد. یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در حوزه مشاوره تحصیلی به ترکیه کافه مهاجرت است که مشاوران و وکلای ماهر آن مشاوره های رایگان تحصیلی به متقاضیان ارائه می دهند. از خدمات کافه مهاجرت در خصوص وکیل تحصیل در ترکیه می توان به مشاوره جهت اخذ پذیرش تحصیلی ترکیه، اخذ ویزای تحصیلی ترکیه و اطلاع از همه مدارک و شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه اشاره کرد.

  سؤالات متداول درمورد مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه ۲۰۲۳

  وجود مشاور و وکیل تحصیل در ترکیه در هر موسسه مهاجرتی تضمین کننده روند اخذ ویزای تحصیلی ترکیه برای آن متقاضی است.

  خیر. همکاری با وکیل و مشاوره تحصیلی در ترکیه یک امر ضروری و الزامی نیست، اما برای انجام روند قانونی و رسمی کار و همچنین کاهش زمان اخذ ویزا بهترین گزینه ممکن است.

  استعلام وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه یکی از بهترین روش های جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران و موسسه های مهاجرتی تقلبی است

  مشاوره های تخصصی در مورد اخذ پذیرش تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای دوره و کورس های زبان و اخذ اقامت موقت و یا دائم ترکیه است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515