مشاوره و وکیل مهاجرت به ترکیه

مشاور و وکیل مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به یک کشور خارجی نظیر ترکیه، آمریکا، آلمان، کانادا و… مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. برخی از افراد ممکن است به دلایل اقتصادی، به‌منظور تحصیل، سرمایه‌گذاری و یا هر دلیلی دیگری قصد داشته باشند تا اقدام به مهاجرت به کشور ترکیه کنند. فارغ از آن که هدف شما از مهاجرت به کشوری چون ترکیه چیست، بهتر است تا از وکیل مهاجرت ترکیه کمک بگیرید تا بتوانید روند مهاجرت به این کشور را به بهترین شکل ممکن طی کنید.
در واقع وکیل مهاجرت در ترکیه نقش مهمی در فرایند اخذ اقامت شما ایفا می‌کنند و باعث می‌شود تا روند مهاجرت به این کشور تسریع پیدا کند و شما بتوانید با کمترین چالش این مراحل را طی کنید. موضوع مهمی که برای انتخاب وکیل مهاجرتی ترکیه باید به آن توجه داشته باشید این است که بخش قابل‌توجهی از نگرانی‌های شما برطرف خواهد شد. این مسئله به شما کمک می‌کند تا شما بتوانید به‌صورت کاملاً قانونی روند مهاجرت به این کشور را طی کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با مهم‌ترین نکات برای مهاجرت از طریق وکیل به ترکیه آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

مشاوره و وکیل مهاجرت به ترکیه با هزینه‌ها

یکی از سؤالات مهمی که افراد به‌منظور انتخاب وکیل مهاجرت ترکیه مطرح می‌کنند این است که هزینه‌های انتخاب و کمک گرفتن از وکیل مهاجرت چقدر است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که هزینه انتخاب وکیل مهاجرت به ترکیه به پارامترهای مختلفی وابسته است و به همین دلیل نمی‌توان رقم مشخصی را در این زمینه مشخص کرد. اگر بخواهیم شما را با مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی هزینه وکیل مهاجرت در ترکیه آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شرایط متقاضی
• نوع روش مهاجرتی مدنظر فرد
• نوع خدماتی مورد نظر متقاضی
البته اگر قصد دارید تا در کشور ترکیه، یک وکیل مهاجرت برای طی کردن روندهای قانونی انتخاب کنید، به طور میانگین نیاز است تا ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ لیر ترکیه برای هر ساعت مشاوره پرداخت کنید.
همچنین اگر قصد دارید، از خدمات مشاوره برای مهاجرت به ترکیه استفاده کنید، در کنار این هزینه، باید مالیات بر ارزش‌افزوده ۱۸ درصد نیز پرداخت کنید. در کنار هزینه وکیل برای مهاجرت به ترکیه، برای انجام کارهای قانونی نیز باید هزینه‌هایی چون هزینه ثبت خانه، هزینه دادگاه و هزینه‌های سفر را نیز پرداخت کنید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  در صورتی که قصد دارید تا در هزینه‌های مشاوره مهاجرت ترکیه صرفه‌جویی کنید، می‌توانید در داخل کشور به سراغ مجموعه‌هایی بیایید که با هزینه کمتر خدمات بهتری را برای مشاوره مهاجرت به ترکیه به شما ارائه می‌دهند. مجموعه کافه مهاجرت به‌عنوان یکی از این مجموعه‌ها، با داشتن بهترین وکلای مهاجرت به ترکیه از ابتدا تا انتهای روند مهاجرت در کنار شماست.

  چرا برای مهاجرت به ترکیه باید وکیل داشته باشیم؟

  از دیگر سؤالات مهمی که افراد به‌منظور انتخاب وکیل مهاجرت ترکیه مطرح می‌کنند این است که چرا برای مهاجرت به کشور ترکیه، نیاز به وکیل است؟
  به دلیل آن که ترکیه یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان برای مهاجران است، بسیاری از افراد قصد دارند تا به یک کشور با هزینه کم و کیفیت بالا زندگی مهاجرت کنند. درهمین راستا اگر قصد دارید تا روند مهاجرت خود را با کمترین چالش طی کرده و جز افرادی باشید که اقامت کشور ترکیه را به‌سرعت دریافت کنند، نیاز است تا از خدمات وکلا مهاجرت ترکیه استفاده کنید.
  در واقع داشتن یک فرد کارآزموده به‌عنوان وکیل اقامت ترکیه به شما کمک می‌کند تا دید کاملی از کل روند مهاجرت داشته باشید و با کمترین مشکل این روند را طی کنید. به همین دلیل است که اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید، نیاز است تا یک کارشناس خبره و متخصص را به‌عنوان وکیل مهاجرت ترکیه استخدام نمایید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقامت این کشور را دریافت کنید. داشتن یک وکیل مهاجرتی متخصص باعث می‌شود تا شما دید کاملی در مورد قوانین این کشور داشته باشید و به بهترین شکل ممکن از خدمات مشاوره رایگان مهاجرت به ترکیه بهره‌مند شوید.

  مزایای داشتن وکیل مهاجرت به ترکیه

  در راستای بررسی مزایا داشتن وکیل مهاجرت در ترکیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • بررسی شرایط و پرونده شما توسط وکیل
  • انتخاب روش مناسب برای مهاجرت به ترکیه از سوی وکیل
  • طی کردن روند درست و قانونی برای مهاجرت
  • بدست آوردن آگاهی کامل نسبت به مسیر مهاجرت
  • بدست آوردن اطلاعات از جدیدترین قوانین مهاجرت
  • افزایش شانس اقامت به واسطه انجام کارها توسط وکیل
  • کاهش چالش‌های موجود در مسیر مهاجرت

  وکیل مهاجرتی ترکیه چه ویژگی‌هایی دارد؟

  امروزه افراد بسیار زیادی در حوزه مشاوره مهاجرت فعالیت دارند. در این بین یکی از سؤالات مهم این است که یک وکیل مهاجرتی ترکیه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ اگر قصد دارید تا بهترین وکیل برای مهاجرت به ترکیه را انتخاب کنید، نیاز است تا به سراغ فردی با ویژگی‌های زیر بروید:
  • دارای تحصیلات حقوقی در ترکیه
  • داشتن تابعیت کشور ترکیه
  • داشتن مجوز وکالت
  • حسن سابقه در دادگستری کشور
  • داشتن سابقه در زمینه مهاجرت و اخذ انواع ویزا ترکیه
  • دارای ارتباط موثر با سایر مشاورین و وکلا رسمی
  فردی که چنین ویژگی‌هایی داشته باشد، یک وکیل معتبر برای مهاجرت به کشور ترکیه است.
  در واقع وکیل مهاجرت ترکیه شرایط و وضعیت شما را بررسی کرده و سپس با توجه به شرایطی که دارید، بهترین استراتژی را برای مهاجرت به کشور ترکیه به شما پیشنهاد می‌دهد.

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  بهترین وکیل برای مهاجرت به ترکیه چه ویژگی‌هایی دارد؟

  همان‌طور که بیان کردیم، شخصی که به‌عنوان وکیل باید امور مهاجرتی شما را در کشور ترکیه انجام دهد نیاز است تا ویژگی‌های ذکر شده فوق را دارا باشد.
  در کنار این موارد یک وکیل مهاجرت ترکیه باید با قوانین کشور ترکیه به‌خصوص قوانین مهاجرتی این کشور آشنایی داشته باشد. همچنین یک وکیل متخصص باید تجربه کافی و سابقه عالی در امور مهاجرتی داشته باشد. سابقه انجام کارهای مهاجرتی وکیل، به‌خصوص در سال‌های اخیر از مهم‌ترین مواردی است که به‌منظور انتخاب وکیل مهاجرت در ترکیه باید به آن توجه کنید.
  یک وکیل مهاجرتی در کشور ترکیه باید آشنایی کاملی به زبان فارسی و ترکی داشته باشید تا بتواند به بهترین شکل ممکن اقدام به برقراری ارتباطی صحیح برای انجام کارهای شما کند.

  نحوه استعلام وکیل مهاجرت ترکیه

  در صورتی که قصد دارید تا اقدام به انتخاب وکیل مهاجرت در ترکیه کنید و از خدمات مشاوره اقامت ترکیه استفاده کنید، نیاز است تا در گام اول استعلام‌های لازم را در مورد وکلا یا مؤسسات فعال در حوزه مهاجرت بگیرید تا مطمئن قانونی‌بودن این مؤسسات شوید.
  همچنین هرمرکز یا مجموعه فعال در حوزه ارائه خدمات وکالت مهاجرت به ترکیه، باید مجوزهای و پروانه فعالیت حقیقی یا حقوقی داشته باشند. توجه به این موارد به شما کمک می‌کند تا بتوانید با خیال آسوده یک وکیل مهاجرت معتبر را انتخاب و با کمک وی اقدام به مهاجرت به کشور ترکیه کنید.

  مشاوره مهاجرت به ترکیه با کافه مهاجرت

  ما در مجموعه کافه مهاجرت، با داشتم تیم وکلا خبره و متخصص، در کنار شما هستیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن روند مهاجرت به کشور ترکیه را طی کنید. اگر به دنبال وکیل مهاجرت در استانبول هستید و قصد دارید تا با کمترین چالش اقامت کشور ترکیه را دریافت کنید، می‌توانید از خدمات ما در مجموعه کافه مهاجرت استفاده کنید.

  وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه

  همان‌طوری که بیان کردیم، وکلای مهاجرتی افرادی هستند با داشتن اطلاعات کامل در مورد قوانین و مقررات مهاجرت به ترکیه به افراد کمک می‌کنند تا روند مهاجرت خود را به بهترین شکل ممکن طی کنند.
  همچنین از آن جایی که روند مهاجرت و اخذ ویزا ترکیه باید در زمان مشخصی طی شود، وکیل مهاجرت باعث می‌شود تا بتوانید در زمان مناسب، اقدام به طی کردن این فرایندها کرده و به بهترین شکل ممکن در هزینه‌ها و وقت خود صرفه‌جویی کنید. در این بین اگر قصد دارید تا از طریق تحصیل در ترکیه، به این کشور مهاجرت کنید میتوانید با کمک وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه تمامی مراحل قانونی را طی کنید. همچنین اگر به دنبال مشاوره مهاجرت تحصیلی به ترکیه هستید، باز هم می‌توانید از وکلا مهاجرت در ترکیه ما کمک بگیرید.

  وکیل مهاجرت کاری به ترکیه

  پیدا کردن کار یکی از روش‌های مهاجرت به کشور ترکیه است. پروسه اخذ اقامت کاری در ترکیه چالش‌برانگیز و زمان بر است. از آن جایی که نرخ بیکاری در کشور ترکیه کمی بالا است، اگر دید کاملی در مورد قوانین آن داشته باشید می‌توانید شانس پیدا کردن کار را در این کشور افزایش دهید.
  در این بین به‌منظور پیدا کردن کار و دریافت اقامت دائم ترکیه از طریق کار می‌توانید از یک وکیل مهاجرت ترکیه کمک بگیرید. وکیل مهاجرت در ترکیه با داشتن تجربه و سابقه بالا به شما کمک می‌کنند تا پروسه جستجو کار را به بهترین شکل ممکن طی کرده و در این کشور کار مناسبی را انتخاب کنید.

  وکیل سرمایه‌گذاری در ترکیه

  ترکیه از نظر اقتصادی جز کشورهای برتر به حساب می‌آید. به همین دلیل است که بسیاری از سرمایه گذاران این کشور را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند.
  در صورتی که شما قصد سرمایه‌گذاری در خاک ترکیه را دارید، باید آگاهی کاملی از شرایط اقتصادی آن داشته باشید. در چنین شرایطی شما می‌توانید از یک وکیل مهاجرت باتجربه و باسابقه کمک بگیرید. از آن جایی که سرمایه‌گذاری در ترکیه ممکن است مسیر پیچیده‌ای داشته باشد، با کمک یک وکیل مهاجرت می‌توانید این روند را به‌سرعت طی کنید. همچنین شما می‌توانید حجم بسیار زیادی از کارهای اداری خود را به وکیل سپرده و از این طریق در وقت خود صرفه‌جویی کنید. تمامی این ویژگی‌ها در کنار هم باعث شده تا یک وکیل سرمایه گذاری در ترکیه از ابتدا تا انتها مسیر در کنارشان حضور داشته باشد.

  وکیل ثبت شرکت در ترکیه

  اگر قصد ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب و کار در ترکیه را دارید، وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا با اعطا وکالت به او، تمامی امور حقیقی و حقوقی را به آن شخص بسپارید.
  یک وکیل مناسب در حوزه ثبت شرکت باید تجربه و سابقه بالایی داشته و باید با قوانین کشور ترکیه آشنایی کامل داشته باشد. در همین راستا اگر برای انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید، می‌توانید روند ثبت شرکت را با سرعت بیشتری طی و همچنین با مشکلات حقوقی مواجه نشوید.

  وکیل خرید ملک در ترکیه

  یکی از روش‌های مهاجرت به کشور ترکیه از طریق خرید ملک است. به دلیل سهولت دریافت اقامت کشور ترکیه از این طریق، بسیاری از وکلا مهاجرت به ترکیه به افراد پیشنهاد می‌دهند تا با خرید خانه، روند دریافت اقامت را به‌راحتی طی کنند.
  بر اساس قوانین کشور ترکیه، اگر شما اقدام به خرید املاکی به ارزش مجموعاً ۲۵۰ هزار دلار آمریکا کنید، می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. پس از خرید ملک، شما امکان یک سال اقامت در ترکیه را دریافت خواهید کرد و با گذشت سه سال و عدم فروش ملک، شما می‌توانید اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت کنید.
  در این بین وکلا مهاجرت به شما کمک می‌کنند تا روند خرید ملک را به‌صورت کاملاً قانونی پیش برده و با مشکلاتی چون کلاهبرداری نیز مواجه نشوید. با افزایش تعداد افرادی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند، شاهد افزایش میزان کلاهبرداری نیز در این حوزه هستیم. به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می‌دهیم تا به‌منظور خرید خانه در کشور ترکیه، حتماً از دانش و تخصص یک وکیل خبره استفاده کنید.

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  وکیل اخذ پاسپورت و تابعیت ترکیه

  فارغ از آن که با چه روشی قصد مهاجرت به ترکیه را دارید، نیاز است تا در نهایت پس از مهاجرت، اقدام به اخذ تابعیت و پاسپورت کشور ترکیه کنید. به‌منظور انجام این کار باید مراحل قانونی و اصولی اخذ پاسپورت و دریافت تابعیت را طی کنید.
  به‌منظور رسیدن به این هدف، می‌توانید از یک وکیل مهاجرت به ترکیه کمک بگیرید. وکلا مهاجرت با آشنایی کاملی که نسبت به قوانین کشور ترکیه دارند، در کنار تسلط به زبان ترکی به شما کمک می‌کنند تا فرایند اخذ تابعیت و شهروندی را به بهترین شکل ممکن طی کنید.

  وکیل مهاجرت در استانبول بهتر است یا ایران؟

  شما هم می‌توانید هم در کشور ترکیه و هم در ایران، اقدام به پیدا کردن وکیل مهاجرت کنید. به همین دلیل است که یکی از سؤالات مهم افراد این است که وکیل مهاجرت در کشور ترکیه بهتر است یا در ایران ؟
  در پاسخ به این سؤال باید گفت که برای انتخاب وکیل مهم است تا به ویژگی‌های بیان شده در بخش‌های قبلی توجه داشته باشید. در واقع داشتن این ویژگی‌ها است که به شما کمک می‌کند تا یک وکیل مناسب برای مهاجرت به ترکیه انتخاب کنید.
  حرف آخر
  در این مطلب از سایت کافه مهاجرت تلاش کردیم تا شما را با نقش و اهمیت انتخاب وکیل مهاجرت ترکیه آشنا کرده و بیان کردیم که چگونه با کمک یک وکیل مهاجرت، می‌توانید روند دریافت اقامت کشور ترکیه را با سرعت بیشتری طی کرده و با کمترین چالش تابعیت ترکیه را دریافت کنید. ما در مجموعه کافه مهاجرت با داشتن بهترین وکلا مهاجرت به ترکیه در کنار شما هستیم تا بتوانید روند مهاجرت به این کشور را به سرعت طی کنید.

  سؤالات متداول درمورد مشاور و وکیل مهاجرت به ترکیه 2023

  هزینه انتخاب و استخدام وکیل مهاجرت به ترکیه به عوامل مختلفی وابسته است و به همین دلیل با توجه به شرایط متقاضی، نوع خدماتی که ارائه می‌شود و روش مهاجرتی مدنظر فرد، هزینه استخدام وکیل می‌تواند متفاوت باشد.

  وکلا مهاجرتی با دانش کاملی که نسبت به قوانین مهاجرتی دارند و همچنین به دلیل تسلط به زبان ترکی باعث می‌شوند تا بسیاری از روندهای مهاجرت شما سرعت گیرد و بتوانید از این طریق در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

  یک وکیل رسمی مهاجرتی به‌منظور خرید ملک به شما خدماتی نظیر انجام استعلامات لازم، انتقال پول، انتقال سند، افتتاح حساب، دریافت شماره مالیاتی و دریافت اقامت را ارائه می‌کنند.

  یک وکیل مهاجرتی معتبر بر اساس قوانین کشور ترکیه تمامی پیش‌نیازهای لازم برای وکالت را داشته باشد. همچنین وکیل باید به قوانین ترکیه مسلط بوده و زبان ترکی را نیز به خوبی بلد باشند.

  از بین روش‌های مختلف، آسان‌ترین و سریع‌ترین روش برای مهاجرت به کشور ترکیه از طریق خرید خانه است. در واقع شما می‌توانید با خرید خانه‌ای به ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار تابعیت کشور ترکیه را دریافت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515