مشاوره و وکیل سرمایه گذاری در ترکیه

مشاوره و وکیل سرمایه گذاری در ترکیه

زندگی در ترکیه به معنای لذت بردن از مناظر باشکوه، احاطه کردن خود با دریای زیبا، خوردن غذاهای خوش طعم و استقبال مردم گرم این کشور است. مردم ترکیه در مقایسه با ساکنان بسیاری از کشورهای دیگر سبک زندگی پر جنب و جوش و غنی دارند. علاوه بر این، ترکیه از آنجایی که در مرزهای اروپا و آسیا قرار دارد، یک کشور دارای اهمیت ژئواستراتژیک است. با همه این نکات مثبت، چه کسی دوست ندارد در یک کشور اوراسیایی با این همه مزایا سرمایه گذاری کند؟ ناگفته نماند، با آخرین برنامه های سرمایه گذاری در این کشور دیگر ورود به ترکیه یک مبارزه سخت نیست و مهمتر از همه، فرصت های تجاری در این کشور برای متقاضیان خارجی فوق العاده و سودآور است. در این مقاله ما کارشناسان و مشاوران موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت به ارائه اطلاعات مورد نیاز در مورد لزوم یک مشاور و وکیل سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2023 برای سرمایه گذاری های خارجی در این کشور می پردازیم. با ما همراه باشید.

آخرین قوانین برنامه سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2023

برنامه اخذ شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری پس از موفقیت چشمگیر برنامه های اخذ اقامت اسپانیا، پرتغال و یونان به شهرت رسید. همچنین مهمترین دلیلی که متقاضیان خارجی می خواهند ویزای سرمایه گذاری ترکیه را دریافت کنند، این است که ترکیه به آنها امکان دسترسی به بازارهای اروپایی و آسیایی را می دهد. تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در سال 2016 اعلام شد. اواخر ژانویه 2017، دولت ترکیه این برنامه را برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی و بهبود بخش املاک و مستغلات خود آغاز کرد. با این برنامه، سرمایه گذاران خارجی مجاز هستند تا در مورد روش های مختلفی که می خواهند به اقتصاد ترکیه کمک کنند، تصمیم بگیرند. زمانی که برنامه شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری راه اندازی شد، دولت هزینه سرمایه گذاری را حداقل یک میلیون دلار اعلام کرد. در نتیجه، سرمایه گذاران زیادی جذب این برنامه نشدند. دولت ترکیه با درک اینکه مبلغ تعیین شده کمی غیر منطقی است، سرمایه گذاری مورد نیاز را در اواسط سال 2019 به 250.000 دلار کاهش داد. در حال حاضر این کشور به طور متوسط ماهانه 250 میلیون دلار تنها از سرمایه گذاران خارجی خود درآمد دارد. با این حال، با افزایش تعداد متقاضیانی که مایل به اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری هستند، در سال 2023 حداقل هزینه برای سرمایه گذاری در این کشور از 250.000 دلار به 400.000 دلار افزایش یافته است. متقاضیان خارجی می توانند از طریق خرید خانه و ملک، ثبت شرکت های تجاری، سپرده گذاری در بانک های معتبر، خرید سهام و اوراق قرضه دولتی و همچنین راه اندازی شرکت های استارتاپ در ترکیه سرمایه گذاری کنند.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  وکیل مهاجرت سرمایه گذاری درکشور ترکیه کیست؟

  وکیل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وظیفه انجام همه فعالیت های مربوط به مهاجرت سرمایه گذاری متقاضیان را به عهده دارد. برای متقاضیانی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ترکیه را دارند، آگاهی از قوانین و الزامات سرمایه گذاری در کشور ترکیه حائز اهمیت فراوانی است. وکیل مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه با آگاهی از آخرین قوانین و مقررات حقوقی و مهاجرتی فرآیند مهاجرت سرمایه گذاری را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه برای متقاضیان انجام می دهد. وکیل و مشاور برای سرمایه گذاری در ترکیه دارای آگاهی های تخصصی و دانش لازم در حوزه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ترکیه است.

  وجود وکیل و مشاور سرمایه گذاری در ترکیه برای سهولت اخذ ویزا الزامی است.

  آیا وجود وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در کشور ترکیه الزامی است؟

  بسیاری از متقاضیان ایرانی برای مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه نمی دانند باید از کجا شروع کنند و چه روشی برای آن ها مناسب تر است. وجود وکیل و مشاور مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه کمک می کند تا متقاضیان بر اساس شرایط اقتصادی و مالی خود بهترین گزینه سرمایه گذاری در ترکیه را انتخاب کنند. متقاضیان علاوه بر راهنمایی های لازم و مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه به اخذ ویزای اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری نیاز دارند. وجود وکیل و مشاور آگاه و باتجربه برای سرمایه گذاری در ترکیه می تواند احتمال اخذ ویزا را تا حد زیادی افزایش دهد، به متقاضی در آماده سازی مدارک مورد نیاز کمک کند و پرونده مهاجرت را در مراحل مختلف بررسی کند. در واقع می توان گفت که وجود وکیل و مشاور سرمایه گذاری در ترکیه می تواند به سهولت، سرعت و درستی ویزای اقامت سرمایه گذاری ترکیه کمک کند.

  آیا متقاضی خارجی می تواند در ترکیه سرمایه گذاری کند؟

  متقاضیان خارجی می توانند در چارچوب قوانین بین المللی در ترکیه سرمایه گذاری کنند. بر اساس آخرین قوانین سرمایه گذاری در ترکیه متقاضیان خارجی و از جمله ایرانی ها می توانند از روش های مختلف در این کشور سرمایه گذاری کنند. از روش های سرمایه گذاری در کشور ترکیه می توان به خرید املاک و مستغلات، ثبت شرکت های تجاری، راه اندازی شرکت های استارتاپ، سپرده گذاری در بانک های معتبر ترکیه، خرید سهام بانکی ترکیه، خرید اوراق قرضه دولتی ترکیه و سرمایه گذاری در طرح های صنعتی و کشاورزی این کشور اشاره کرد. البته متقاضی با کمک از مشاو و وکیل سرمایه گذاری می تواند سرمایه خود را از روش مناسب در این کشور سرمایه گذاری کند؛ به طوری که هم موجب رونق بازار ترکیه شود و هم برای خودش سودآور باشد.

  دلایل نیاز به وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در کشور ترکیه

  هنگامی که متقاضی ایرانی با بررسی روش های سرمایه گذاری قصد سرمایه گذاری در کشور ترکیه را دارد، باید روند این سرمایه گذاری را به دقت طی کند. تهیه اسناد و مدارک مالی معتبر و ارائه درخواست ویزای سرمایه گذاری از مهم ترین کارها برای سرمایه گذاری در این کشور است. ممکن است حتی قبل از اینکه متقاضی فکر کند و برای تکمیل درخواست های مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه آماده شود، کمی بترسد، چون نمی داند باید چه کار کند و یا از کجا شروع کند. دلایل قانع کننده ای برای مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد. اگر متقاضی در طول مراحل مهاجرت به ترکیه با مشکلاتی مواجه شد، ممکن است برای حل مشکلات خود به یک مشاور مهاجرتی و یا یک وکیل آگاه به قوانین سرمایه گذاری در ترکیه نیاز داشته باشد. اگر متقاضی یکی از روش های پیچیده برای سرمایه گذاری در ترکیه را انتخاب کرده است، یا اگر اطلاعات لازم برای تهیه مدارک و گواهی های مالی را ندارد، می تواند از کمک یک وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در موسسه های مهاجرتی برخوردار شود.

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  وکیل سرمایه گذاری ترکیه باید آگاه و متبحر و با تجربه طولانی کار در این حوزه باشد.

  وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه چه ویژگی هایی دارد؟

  به طور کلی وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه باید دارای ویژگی هایی متمایز از یک وکیل عادی باشد. مهم ترین ویژگی های یک وکیل سرمایه گذاری در ترکیه برای متقاضیان ایرانی عبارت است از:

  • آگاهی کامل با قوانین و مقررات اداره مهاجرت ترکیه و همچنین قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری برای متقاضیان خارجی و ایرانی
  • آگاهی از قوانین خرید خانه و ملک، ثبت شرکت، سپرده گذاری در بانک های ترکیه و کلاً مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه از روش های مختلف
  • دارا بودن اطلاعات درست و کامل در مورد حوزه های سرمایه گذاری مورد نیاز ترکیه، درآمد و حقوق مشاغل مختلف و هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور
  • دارا بودن آگاهی لازم در مورد احتمال اخذ ویزای سرمایه گذاری متقاضی (زیرا بسیاری از متقاضیان ایرانی اصلاً دارای شرایط سرمایه گذاری در ترکیه نیستند و قرار گرفتن در روند اخذ ویزای سرمایه گذاری فقط موجب هدر دادن وقت و هزینه آن ها می شود، بدون آنکه نتیجه ای برای آن ها داشته باشد.)
  • دارا بودن رزومه و سوابق کاری درخشان در حوزه پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور برای متقاضیان ایرانی
  • آشنایی با قوانین سرمایه گذاری و اخذ شهروندی و تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری
  • آشنایی با روند افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای متقاضیان ایرانی
  • دارا بودن گواهی نامه های داخلی و خارجی معتبر
  • دارا بودن مدرک رسمی وکالت مورد تایید دولت ایران و ترکیه
  • اطلاع از روند بررسی پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه
  • آشنایی کامل با شرایط و مدارک مورد نیاز متقاضیان برای سرمایه گذاری در ترکیه
  • آگاهی کامل از مزایا و معایب سرمایه گذاری در ترکیه

  وظایف وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در کشور ترکیه

  وکلای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ترکیه می توانند از طریق ارائه خدمات به متقاضیان واجد شرایط با قصد مهاجرت به ترکیه کمک کنند. آگاهی از قوانین و مقررات مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه در مطابقت با معیارها و جلوگیری از ریجکتی پرونده مهاجرت ضروری است. بر این اساس وظایف وکیل مهاجرت و مشاور برای سرمایه گذاری در ترکیه عبارت است از:

  • ارائه مشاوره های مهاجرتی به منظور تسریع در روند اخذ ویزای سرمایه گذاری در ترکیه
  • ارائه روش مناسب برای سرمایه گذاری بر اساس شرایط متقاضی
  • کمک به افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای متقاضی ایرانی
  • ارائه مشاوره های لازم در مورد تهیه مدارک مورد نیاز اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه
  • ارائه راهکارهای سودمند برای تقویت رزومه کاری متقاضی و تهیه مدارک لازم
  • ارائه مشاوره های لازم در مورد دریافت مدرک زبان انگلیسی یا ترکی و یا ترجمه رسمی مدارک
  • ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت ترکیه در صورت ریجکتی پرونده و متقاعد کردن افسر پرونده ویزا

  قبل از اقدام برای مهاجرت سرمایه گذاری اعتبار وکیل مهاجرتی را استعلام کنید.

  نحوه استعلام وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در کشور ترکیه

  وکیل مهاجرتی باید دارای مجوزهای قانونی و رسمی از طرف کشورهای مبدا و مقصد باشند. در واقع فقط دارا بودن مدرک آکادمیک وکالت از دانشگاه های داخلی و خارجی را نمی توان به عنوان فعالیت قانونی یک وکیل در حوزه مهاجرت سرمایه گذاری محسوب کرد. برخی از موسسه های مهاجرتی با ارائه مدارک بین المللی تقلبی و یا مدرک وکلای عمومی موسسه از اطمینان متقاضیان سوء استفاده می کنند. استعلام وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در کشور ترکیه یکی از بهترین روش های جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران و موسسه های مهاجرتی تقلبی است. نحوه استعلام وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه عبارت است از:

  • وکیل سرمایه گذاری در ترکیه باید به طور شفاف توضیح دهد که عضو کدام سازمان رسمی و حقوقی است و چگونه می تواند این سازمان های رسمی و ثبت شده را در وب سایت های رسمی جستجو کند.
  • متقاضی می تواند شماره ثبت موسسه مهاجرتی را از طریق دفتر وکیل در سامانه های “شناسه ملی اشخاص” و “استعلام شرکت های ثبت شده” بررسی کند.
  • متقاضی برای تایید قانونی بودن فعالیت های موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرتی می تواند مجوز سازمان گردشگری این موسسه را از “سایت سازمان گردشگری” بررسی کند.
  • متقاضی برای تایید قابل اعتماد بودن وب سایت موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرت می تواند به “سایت ای نماد” مراجعه کند که استعلام وب سایت های قابل اعتماد برای وزارت اطلاعات را انجام می دهد.
  • متقاضی برای استعلام وکیل مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه باید اسم و مشخصات وکیل مورد نظر را در وب سایت استان های ترکیه جستجو کند. اگر وکیل مهاجرت عضو کانون وکلای ترکیه باشد، از طریق مراجعه به کانون وکلای ترکیه متقاضی می تواند رزومه وکیل مورد نظر را بررسی کند.

  خدمات کافه مهاجرت در خصوص وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه

  موسسه های مهاجرتی معتبر و قانونی می توانند راهنمایی های مفید و سودمندی به منظور سرمایه گذاری در ترکیه از طریق وکلای متبحر خود ارائه دهند. یکی از این موسسه های مهاجرتی با سابقه کار طولانی و موفق در دریافت ویزای سرمایه گذاری برای متقاضیان ایرانی در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت است. این موسسه با دارا بودن تیم مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه بهترین خدمات مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه را به متقاضیان ایرانی ارائه می دهد. متقاضیان با انتخاب این موسسه مهاجرتی روند اخذ ویزای سرمایه گذاری را با اطمینان به مشاوران و وکلای ماهر این موسسه می سپارند و از نتیجه آن کاملاً رضایت دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه و مجوز اقامت در ترکیه برای متقاضیان ایرانی می توانید با یکی از کارشناسان و وکلای برجسته ما مشاوره کنید. وکلای مهاجرت ترکیه موسسه ما با دارا بودن تجربه کاری لازم در مورد پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری سخت تلاش می کنند تا متقاضیان از روند اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه کاملا راضی باشند. وکلای مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه متعهد هستند که همه الزامات مهاجرتی متقاضیان را برآورده کنند که شامل موارد زیر می باشد:

  • بررسی قانونی مدارک مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری های مختلف
  • رسیدگی به پرونده های دعاوی مربوط به مهاجرت و تابعیت ترکیه
  • گردآوری مدارک مهاجرتی متقاضی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه
  • کمک به متقاضیان در مورد مشکلات مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه
  • ارائه اطلاعات لازم در مورد هر روش سرمایه گذاری در ترکیه
  • کمک به متقاضیان در مورد ارسال درخواست های ویزای سرمایه گذاری ترکیه
  • کمک به متقاضیان برای تمدید مجوزهای اقامت و ویزای سرمایه گذاری ترکیه
  • کمک به متقاضیان برای درخواست اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه
  • وکالت از متقاضیان در پرونده های قانون مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه
  • ارائه اطلاعات لازم در مورد نحوه تمدید مجوز اقامت، درخواست برای اخذ شهروندی ترکیه و اقدامات قانونی برای لغو ریجکتی پرونده مهاجرت سرمایه گذاری

  مشاوره با وکیل سرمایه گذاری در ترکیه موجب تسریع در روند اخذ ویزا می شود.

  چگونه از وکیل مهاجرت سرمایه گذاری مشاوره بگیریم؟

  متقاضیان ایرانی برای سرمایه گذاری در ترکیه و انجام روند پیچیده مهاجرت سرمایه گذاری به وکیل مهاجرتی نیاز دارند. در واقع متقاضیان خود به تنهایی نمی توانند ارسال مدارک، دریافت تاییدیه ها از سازمان ها، اخذ ویزای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور را انجام دهند. متقاضیان با کمک از وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه می توانند در مدت زمان کمتر و با هزینه مقرون به صرفه ویزای اقامت ترکیه را دریافت کنند. وکیل مهاجرت سرمایه گذاری با دارا بودن تجربه کافی در مورد اخذ ویزای اقامت، آشنایی با مدارک لازم و چگونگی روند رسیدگی به پرونده مهاجرت راهنمایی های سودمندی را به متقاضیان ارائه می دهد. متقاضیانی که خود به تنهایی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه اقدام می کنند، یا مدارک را ناقص ارسال می کنند و یا مدارک آن ها برای اخذ ویزای سرمایه گذاری مناسب نیست که در این مواقع وجود یک وکیل مهاجرتی آگاه به موارد قانونی و روند اخذ ویزای اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری مفید و کمک کننده است.

  موارد مهم در اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه از نظر یک وکیل مهاجرت

  در این بخش از مقاله به ارائه موارد مهم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه برای متقاضیان ایرانی از نظر یک وکیل مهاجرت ترکیه می پردازیم:

  • از جمله وظایف و مسئولیت های یک وکیل مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه در نظر گرفتن همه موارد مهم در احتمال اخذ ویزا و عدم ریجکتی ویزای سرمایه گذاری می باشد.
  • برای سفارت ترکیه دارا بودن سرمایه لازم، دارا بودن مدرک مهارت زبان ترکی یا انگلیسی و دارا بودن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی در مدت اقامت در ترکیه حائز اهمیت فراوانی است. بنابراین یک وکیل خبره باید توجه کند که اگر متقاضی فاقد سرمایه لازم برای هر نوع سرمایه گذاری در ترکیه و اسناد مالی لازم است، احتمال ریجکتی ویزا وجود دارد و باید این موضوع را به اطلاع متقاضی برساند.
  •  متقاضی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه باید مراحل فراوانی را پشت سر بگذارد که در همه این مراحل وجود یک وکیل مجرب می تواند به سرعت و درستی مراحل کمک فراوانی کند.
  •  متقاضی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه باید روش مناسب برای سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب کند و بر اساس آن روش مدارک لازم را ارائه دهد.
  •  از جمله اقدامات تخصصی وکیل مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه آگاهی سازی متقاضی از مدارک لازم می باشد. وکیل مهاجرت باید دارا بودن مدارک لازم در حوزه زبان انگلیسی و ترکی، سرمایه لازم و گواهی تمکن مالی کافی را به اطلاع متقاضی برساند.

  مزایای دارا بودن وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه

  متقاضیان ایرانی با دارا بودن یک وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه می توانند روند ارسال مدارک و اخذ ویزای سرمایه گذاری و اقامت ترکیه را به راحتی و با موفقیت انجام دهند. از مزیت های دارا بودن وکیل مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  • انجام روند قانونی و رسمی رسیدگی به پرونده مهاجرت سرمایه گذاری
  • ارائه اطلاعات لازم در مورد مدارک و شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه
  • ارائه مشاوره های مفید در مورد روش های مختلف سرمایه گذاری در ترکیه
  • ارائه مشاوره های مهاجرتی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری بر اساس میزان سرمایه متقاضی، شرایط زندگی، تحصیلات و تمکن مالی متقاضی
  • شرایط پردازش پرونده مهاجرتی با کمترین استرس
  • ارائه فهرست هزینه های زندگی در ترکیه برای متقاضیان ایرانی

  دلایل متقاضیان ایرانی برای سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

  متقاضیان ایرانی بنا به دلایل فراوانی در کشور ترکیه سرمایه گذاری می کنند و مقدمات لازم برای اخذ اقامت این کشور را فراهم می کنند. از مهم ترین دلایل متقاضیان ایرانی برای سرمایه گذاری های مختلف در ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  • زندگی، کار و تحصیل آزادانه در ترکیه
  • یک مسیر سریع و آسان برای اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه
  • امکان اخذ ویزای اقامت برای همسر و فرزندان
  • اخذ راحت ویزای شینگن و دسترسی راحت به کشورهای حوزه شینگن
  • دسترسی آسان به ویزای E2 آمریکا
  • امکان دارا بودن تابعیت دوگانه ایران و ترکیه
  • سرمایه گذاری سودآور برای متقاضی و رونق بازار ترکیه
  • سفر بدون اخذ ویزا به بسیاری از کشورهای جهان با اخذ پاسپورت ترکیه

  سخن آخر

  در این مقاله در مورد مشاوره و وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2023 و وظایف وکیل آگاه به روند اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه اطلاعات لازم ارائه شد. علاوه بر این در مورد مشاوره برای سرمایه گذاری در ترکیه، مشاوره سرمایه گذاری در ترکیه و ویژگی های یک وکیل خبره در حوزه مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه توضیحات لازم و کافی داده شد. یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در حوزه مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه کافه مهاجرت است که مشاوران و وکلای ماهر آن مشاوره های مهاجرتی رایگان به متقاضیان ارائه می دهند. از خدمات کافه مهاجرت در خصوص وکیل سرمایه گذاری در ترکیه می توان به مشاوره جهت اخذ ویزای اقامت ترکیه، انتخاب روش سرمایه گذاری مناسب و اطلاع از همه مدارک و شرایط لازم برای سرمایه گذاری در ترکیه اشاره کرد.

  سؤالات متداول درمورد مشاوره و وکیل سرمایه گذاری در ترکیه 2023

  در سال 2023 حداقل هزینه برای سرمایه گذاری در این کشور از 250000 دلار به 400000 دلار افزایش یافته است.

  بله. بر اساس آخرین قوانین سرمایه گذاری در ترکیه متقاضیان خارجی و از جمله ایرانی ها می توانند از روش های مختلف در این کشور سرمایه گذاری کنند.

  متقاضیان می توانند از طریق خرید خانه و ملک، ثبت شرکت های تجاری، سپرده گذاری در بانک، خرید سهام و اوراق قرضه دولتی و راه اندازی شرکت های استارتاپ در ترکیه سرمایه گذاری کنند.

  ارائه مشاوره های مهاجرتی به منظور تسریع در روند اخذ ویزای سرمایه گذاری در ترکیه، ارائه روش مناسب برای سرمایه گذاری بر اساس شرایط متقاضی و کمک به افتتاح حساب بانکی در ترکیه است.

  انجام روند قانونی و رسمی رسیدگی به پرونده مهاجرت سرمایه گذاری، ارائه اطلاعات لازم در مورد مدارک و شرایط و مشاوره های مفید در مورد روش های مختلف سرمایه گذاری در ترکیه می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515