مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

در سال های اخیر متقاضیان زیادی اقدام به مهاجرت به کشور های خارجی نموده اند. می توان گفت در میان کشور های اروپایی، آلمان یکی از بهترین و محبوب ترین مقاصد مهاجرتی می باشد. دلیل این محبوبیت را می توان صنعتی بودن این کشور، تحصیل رایگان و فرصت های شغلی فراوان دانست. مهاجرت به آلمان جزو سخت ترین فرایند های مهاجرتی و اخذ اقامت به شمار می رود، از این رو بهتر است افراد از وکیل مهاجرت به آلمان استفاده کنند تا شانس بیشتری برای اخذ ویزای این کشور داشته باشند. در این مقاله با کمک همکارانمان در موسسه کافه مهاجرت قصد داریم شما را با وکیل مهاجرتی آلمان بیشتر آشنا کنیم و از اهمیت استفاده از مشاور مهاجرت به آلمان صحبت کنیم. بنابراین اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید، به شما توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

آیا استفاده از وکیل مهاجرت به کشور آلمان ضروری است؟

به طور کلی برای انجام هر کاری بهتر است به متخصص آن مراجعه کرد، مهاجرت به آلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند الزامی برای داشتن وکیل ندارند، اما توصیه می شود از مشاوره مهاجرت به آلمان استفاده کنند. چرا که کمک گرفتن از وکیل مهاجرتی از ریجکت شدن ویزا و عدم موفقیت در مهاجرت جلوگیری می کند.
به دلیل وجود فرصت های شغلی فراوان و کمبود نیروی کار در این کشور، تقاضای اخذ ویزای آلمان نیز بیشتر شده است. از این رو دریافت ویزا رقابتی می شود و افراد زیادی هستند که چندین سال است منتظر وقت سفارت، مصاحبه و تائید مدارک هستند. همین مسئله ضرورت استفاده از وکیل مهاجرت به المان را روشن می کند.
افراد با داشتن وکیل مهاجرت می توانند فرایند مهاجرت را سریع تر پیش ببرند و شانس بیشتری جهت اخذ ویزای آلمان داشته باشند. این ویزا می تواند ویزای تحصیل در آلمان، کار و یا سرمایه گذاری باشد.  متقاضیان می توانند با داشتن شماره تلفن وکیل مهاجرت به آلمان، با وی ارتباط برقرار کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنند.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  وکیل مهاجرت به کشور المان چه کار هایی انجام می دهد؟

  همان طور که در قسمت قبلی گفته شد، وکیل مهاجرت به آلمان با تسلطی که بر روی قوانین مهاجرتی دارد، می تواند سبب تسریع روند کار متقاضی شود. علاوه بر این وکیل مهاجرتی می تواند با بررسی مدارک و اسناد متقاضی و مشاهده شرایط فرد، بهترین روش مهاجرت را به او پیشنهاد دهد. وکیل متخصص همچنین تمامی مدارک مورد نیاز برای مهاجرت را به موکل خود اعلام می کند و در صورت وجود کمبود و نقص در مدارک، به متقاضی گوشزد می کند.

  در صورتی که متقاضی قصد سرمایه گذاری در آلمان و ثبت شرکت در این کشور را داشته باشد، وکیل مهاجرتی آلمان موکل خود را در امور تجاری و حقوقی ثبت شرکت یاری می دهد. همچنین به متقاضی در اموری همچون اجاره آپارتمان به عنوان دفتر کار و … کمک می کند.

  در صورتی که فرد قصد تحصیل و اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان را داشته باشد، مشاور مهاجرت به آلمان، اقدام به اخذ پذیرش، پذیرش دوره های زبان، ترجمه مدارک برای موکل خود می کند. علاوه بر این می توان برای تقویت رزومه، رزرو بلیط و هتل و … از وکیل مهاجرتی کمک گرفت.
  از دیگر وظایف وکیل مهاجرتی به آلمان عبارتند از:
  • ارائه مشاوره حقوقی به افراد، سازمان ها و مشاغل در راستای انجام امور حقوقی
  • همراهی موکل و یا تنظیم قرارداد های حقوقی اصولی برای او
  • تهیه و تنظیم قوانین و مقررات در پرونده و دادگاه
  • تفسیر قوانین و مقررات در پرونده و دادگاه
  نحوه تشخیص بهترین وکیل مهاجرتی به آلمان
  متقاضیان برای این که بتوانند بهترین وکیل برای مهاجرت به المان را پیدا کنند، باید اعتبار و رزومه وکیل مورد نظر را بررسی نمایند. برای ارزیابی اعتبار وکیل مهاجرتی آلمان، بهترین راه بررسی مجوز ها و گواهینامه های داخلی و خارجی اخذ شده توسط وی می باشد.
  همچنین افراد می توانند از طریق پرونده های موفق و نظرات مشتریان قبلی، تخصص وکیل مربوطه را محک بزنند. نا گفته نماند که ممکن است وکیلی به تازگی به وکلای رسمی پیوسته و رزومه سنگینی نداشته باشد، اما از تخصص لازم برای یک وکالت حرفه ای برخوردار باشد.

   

  وکیل مهاجرت در ایران یا آلمان؟

  در خصوص این سوال که وکیل خود را از آلمان بگیریم یا ایران؟ باید بگوییم که در صورت بروز مشکل در فرایند پرونده، دسترسی به وکیل در ایران راحت تر خواهد بود. در واقع متقاضیان با گرفتن وکیل در ایران می توانند هر موقعی که نیاز بود به وکیل خود مراجعه کنند و با داشتن شماره تماس وکیل مهاجرت به آلمان با وی تماس بگیریند و علاوه بر این مشکل اختلاف ساعت وجود نخواهد داشت.
  از لحاظ داشتن اطمینان نیز داشتن وکیل در ایران بهتر خواهد بود. از طرفی ارتباط مستمر، سبب می شود فرد از روند پیشرفت پرونده به خوبی آگاه شود و این مسئله خود، سبب کاهش استرس ناشی از مهاجرت خواهد شد؛ اما با این حال انتخاب با خود متقاضی می باشد.

  وکیل مهاجرتی به المان در چه پرونده هایی فعالیت می کند؟

  این مسئله برای هر وکیل مهاجرتی متفاوت است؛ به این معنی که برخی از وکلای مهاجرت ممکن است در تمامی روش های مهاجرتی فعالیت کنند و برخی دیگر نیز در یک یا چند روش خاص. در هر حال این موضوع باید مستقیما از خود وکیل و یا موسسه مهاجرتی مورد نظر سوال شود. به طور کلی وکلای مهاجرتی اغلب در روش های تحصیلی، کار در آلمان، سرمایه گذاری و ازدواج خدمات ارائه می دهند. با توجه به خطرات و مشکلاتی که در روش پناهندگی وجود دارد، وکلای اندکی حاضر به ارائه خدمات در این زمینه خواهند بود.

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  هزینه مشاوره جهت مهاجرت به آلمان

  یکی از انواع هزینه های مهاجرت به آلمان، هزینه وکیل مهاجرتی می باشد. به طور کلی نمی توان رقم دقیقی به عنوان هزینه وکالت در نظر گرفت. این مبلغ بسته به روش مهاجرتی انتخابی و پیچیدگی پرونده متقاضی متغیر خواهد بود. علاوه بر این مواردی همچون تجربه وکیل، شرایط متقاضی، رزومه و پرونده فرد، تعداد اعضای خانواده و … نیز بر هزینه مشاوره برای مهاجرت به المان تاثیر گذار می باشد.
  علاوه بر هزینه وکیل، متقاضیان باید یک سری هزینه ها نیز برای صدور ویزا و بررسی پرونده به دولت آلمان پرداخت کنند. برخی وکلا و موسسات مهاجرتی این هزینه ها را هم خودشان برای متقاضی پرداخت می کنند و سپس یک هزینه کلی از فرد دریافت می نمایند.
  بر اساس داده های به دست آمده در نظر سنجی حقوق و دستمزد که به طور مستقیم از کارفرمایان و کارمندان مختلفی در آلمان جمع آوری شده است، میانگین حقوق نا خالص یک وکیل مهاجرت در آلمان، 95 یورو می باشد؛ یعنی وکلای آلمانی در هر ساعت 46 یورو هزینه دریافت می کنند. به طور کلی یک وکیل مهاجرتی با سابقه یک تا سه ساله به طور متوسط 66 یورو درآمد دارد و یک وکیل با تجربه که بیش از 8 سال سابقه دارد، میانگین 118 یورو حقوقی دریافت می کند.
  ویژگی های بهترین مشاور مهاجرت به آلمان
  برای این که متقاضی بتواند بهترین وکیل مهاجرتی را پیدا کند، بایستی با ویژگی های یک وکیل خوب آشنایی داشته باشد. در ادامه به ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت آلمان اشاره می کنیم:
  • داشتن تجربه و تخصص
  • مهارت ارتباطی قوی توانایی برقراری ارتباط با وکلای دیگر به منظور استفاده از راهنمایی آن ها
  • داشتن دفتر حقوقی در هر شهر (برخی از وکلا شعبه ها مختلفی در سراسر کشور دارند تا به متقاضیان در هر نقطه از ایران خدمات ارائه کنند.)
  • در دسترس بودن
  • داشتن صداقت
  • داشتن مجوز برای انجام امور حقوقی
  • تسلط به زبان الماانی و آشنایی کامل با فرهنگ و آداب و رسوم این کشور
  • دارای نظم و انضباط
  • دریافت هزینه معقول از موکل
  • داشتن پروانه وکالت
  • به روز بودن و آگاهی از آخرین تغییرات در قوانین کشور آلمان
  ما در مجموعه مهاجرتی کافه مهاجرت، وکلایی استخدام کرده ایم که تمامی ویژگی های نام برده برای یک وکیل خوب را دارا می باشند. در صورتی که قصد مهاجرت به آلمان را دارید، می توانید با متخصصان ما در این موسسه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. همچنین شما عزیزان می توانید پرونده مهاجرتی خود را به کل، به وکلای خبره و با تجربه ما بسپارید و با خیالی آسوده مهیای مهاجرت به آلمان شوید.

  استفاده از وکیل مهاجرت به کشور آلمان چه مزایایی دارد؟

  به طور کلی مهاجرت امری حساس می باشد و بر روی سرنوشت افراد به صورت مستقیم تاثیر می گذارد؛ از این رو توصیه می شود متقاضیان از مشاوره های وکیل مهاجرت بهره مند شوند. در ادامه به برخی مزایای داشتن وکیل مهاجرتی آلمان اشاره می کنیم:
  • استفاده از وکیل مهاجرتی سبب کاهش استرس و نگرانی متقاضی می شود.
  • مشورت به وکیل، ریسک های ناشی از مهاجرت را کاهش می دهد و سبب می شود شانس موفقیت پرونده افزایش یابد.
  • وکیل مهاجرتی بهترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط متقاضی، در اختیار او قرار می دهد.
  • وکیل مهاجرت روشی را به موکل خود پیشنهاد می دهد تا بتواند اقامت آلمان را بگیرد و در واقع مشاوره اقامت آلمان به متقاضی ارائه می دهد.
  • وکیل مهاجرت در آلمان مراحل مهاجرت را به درستی طی می کند.
  • به سبب تخصص و دانشی که وکیل مهاجرت دارد، روند پرونده مهاجرتی تسهیل شده و سریع تر پیش می ود.
  • صرفه جویی در هزینه و زمان
  • پیگیری مداوم پرونده مهاجرتی متقاضی
  • آگاهی داشتن از وضعیت اقتصادی، تحصیلی و کاری آلمان و کسب اطلاعات به روز در زمینه مهاجرت

   خدمات موسسه کافه مهاجرت در زمینه مهاجرت به المان

  موسسه کافه مهاجرت با در اختیار داشتن وکلای رسمی مهاجرتی آلمان و مجوز مشاوره شغلی و کاریابی خارجی و همچنین داشتن پرونده های مهاجرتی موفق، یک وکالت حرفه ای را برای شما تضمین می کند. در صوت نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان ما در این مرکز تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

  سخن پایانی

  داشتن وکیل مهاجرت به کشور آلمان برای متقاضیان مهاجرت الزامی نیست، اما با توجه به شرایط دشوار صدور ویزا و شلوغی سفارت آلمان، برخورداری از یک وکیل می تواند شانس افراد را برای اخذ ویزا افزایش دهد. وکیل مهاجرتی در زمینه های مختلفی می تواند به متقاضی کمک کند که از جمله این موارد می توان به بررسی شرایط و پرونده متقاضی، تقویت رزومه، رفع نقص های موجود در مدارک، ارائه راهنمایی لازم در طول فرایند و … اشاره کرد. افراد می توانند برای حصول اطمینان از تخصص و اعتبار وکیل مورد نظر، پرونده های قبلی وی را بررسی کرده و نظرات موکلان پیشین را بررسی نمایند.
  در صورتی که هر گونه سوال یا ابهامی در این زمینه دارید، می توانید سوال خود را در پایین همین مقاله مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

  سوالات متداول درباره وکیل مهاجرت به آلمان 2023

  خیر؛ با این حال داشتن وکیل مهاجرتی، شانس افراد برای اخذ ویزای این کشور را افزایش داده و به متقاضی در مراحل مهاجرت کمک می کند.

  بررسی مدارک وگواهی نامه ها، پرونده های موفق و نظرات و تجربه های موکلان سابق گزینه های خوبی برای تشخیص بهترین وکیل می باشند.

  این هزینه بسته به روش مهاجرتی، میزان پیچیدگی پرونده و سایر موارد متغیر خواهد بود.

  وکیل متخصص در مواردی همچون اخذ اقامت موقت، اخذ اقامت دائم، تمدید اقامت، دریافت ویزای سرمایه گذاری، کارآفرینی، خوداشتغالی و … به متقاضی کمک می کند.

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515