مشاوره و وکیل مهاجرت به کانادا

مشاوره و وکیل مهاجرت به کانادا

قوانین مربوط به مهاجرت به کشور کانادا به‌طور مداوم درحال تغییر و به‌روزرسانی هستند. ازاین‌رو متقاضیان مهاجرت به این کشور برای موفق شدن در این مسیر پیچیده به یک وکیل مهاجرت به کانادا نیاز دارند. در واقع پروسه مهاجرت می‌تواند برای متقاضیانی که تجربه‌ای درمورد قوانین مربوطه ندارند، به یک کار دلهره‌آور تبدیل شود.

وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا کیست؟

وکلای مهاجرت، افرادی هستند که تحصیلاتی کافی در حوزه حقوقی و اطلاعات کامل در‌رابطه‌با قوانین مهاجرت دارند. این افراد به‌عنوان نماینده متقاضیان مهاجرت تمام امور را بر عهده می‌گیرند. همچنین یک وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا می‌تواند با شرکت‌ها، کارفرما یا دانشگاه مورد نظر متقاضی مکاتبات لازم را انجام دهد تا متقاضی مراحل قانونی مهاجرت را به‌سادگی پشت سربگذارد.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  علاوه‌بر این مشاوران در جمع‌آوری مدارک مورد نیاز به متقاضیان کمک می‌کنند، در جلسات دادگاه آن‌ها را همراهی خواهند کرد و تمام مشکلات احتمالی پرونده را با دانش حقوقی خود برطرف می‌کنند.   

  ویژگی‌های وکیل مهاجرت به کانادا

  وکلای حاذق و باتجربه مهاجرت، اطلاعات زیادی در مورد این روند در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند و آن‌ها را راهنمایی می‌کنند. ویژگی‌های یک وکیل قانونی مهاجرت شامل موارد زیر می‌شود:

  برخورداری از مجوزهای لازم

  امروزه افراد زیادی به‌عنوان وکیل مهاجرت در دنیای مجازی فعالیت می‌کنند و مدعی هستند تعداد زیادی پرونده موفق را به سرانجام رسانده‌اند. درحالی‌که آن‌ها از‌نظر قانونی مورد تایید اداره مهاجرت نیستند. به‌دلیل افزایش چنین افراد سودجویی بهتر است متقاضیان مهاجرت وکلایی را برای انجام کارهای خود استخدام کنند که اداره مهاجرت این کشور آن‌ها را تایید کند.

  معمولا یک وکیل مهاجرت به کانادا، مدرک دانشگاهی در رشته حقوق و شهروندی یا اقامت دائم این کشور را دارد. همچنین این فرد پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، شرکت در آزمون‌های مخصوص و دریافت سرتیفیکیت به‌عنوان یک وکیل مهاجرت شناخته می‌شود و اجازه همکاری با اداره مهاجرت را به دست می‌آورند. درصورتی‌که متقاضیان، مشاورانی را برای انجام کارهای خود استخدام کنند که مورد تایید اداره مهاجرت این کشور نیستند، پرونده آن‌ها با مشکل مواجه خواهد شد.

  تنظیم قرارداد منطبق‌بر فرمت اعلام‌شده توسط ICCRC-CRCIC

  به‌طور معمول هر وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا باید از قرارداد تنظیم‌شده با فرمت ICCRC-CRCIC تبعیت کند. این فرمت یک قرارداد معتبر و دوطرفه بین موکل و وکیل مهاجرت به‌حساب می‌آید و حاوی اطلاعات موکل، اطلاعات وکیل و کد وکیل است. همچنین بندهای این قرارداد شامل موارد زیر می‌شوند:

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  • اطلاعات طرفین قرارداد
  • شرح وظایف و مسئولیت‌های وکیل
  • شرح وظایف و مسئولیت‌های موکل
  • روش پرداخت
  • مبلغ و شرایط پرداخت
  • برنامه پرداخت
  • سیاست برگشت وجه
  • حل‌وفصل اختلافات
  • محرمانگی
  • فورس ماژور
  • سیاست تغییرات
  • اتمام قرارداد
  • انصراف
  • قوانین حاکم

  عدم انجام کارهای غیرقانونی

  انجام کارهای غیرقانونی همچون ارائه اسناد جعلی توسط وکیل مهاجرت به کانادا به سلب اعتماد متقاضیان نسبت به او منجر خواهد شد. اگرچه برخی از وکلا به‌منظور دریافت نتیجه موفق، اقدام به جعل اسناد و مدارک متقاضیان می‌کنند، اما این کار عواقبی همچون رد شدن درخواست متقاضیان را در پی خواهند داشت. درصورت اطلاع یافتن کارکنان اداره مهاجرت از جعلی بودن اسناد متقاضی، درخواست او را رد خواهند کرد. حتی بعد از اعطای مجوز اقامت به متقاضی، نیز امکان اخراج او از این کشور وجود دارد.


  برخورداری از تجربه و تخصص لازم در امور مهاجرت

  وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا علاوه‌بر داشتن مدارک و مجوزهای لازم، باید از تخصص و تجربه کافی در امور مهاجرت نیز برخوردار باشد. ازاین‌رو متقاضیان باید قبل از امضای قرارداد با یک وکیل مهاجرت، تعداد پرونده‌های موفق و سابقه‌کاری او را بررسی کنند. زیرا وجود تعداد زیاد پرونده‌های موفق در کارنامه کاری یک وکیل، نشان‌دهنده تسلط او بر ارائه مشاوره و مجموعه قوانین مهاجرت است.

  سابمیت کردن پرونده متقاضی توسط وکیل

  اگرچه بسیاری از مشاوران باسابقه، دانش کافی از قوانین مهاجرت دارند و مشاوره‌های خوبی به متقاضیان ارائه می‌دهند، اما سابمیت کردن ویزا را بر عهده کارمندان خود می‌گذارند. در چنین شرایطی وکیل مهاجرت به کانادا شخصا در جریان کار متقاضی قرار نمی‌گیرد. درحالی‌که یک وکیل خوب در کنار کمک گرفتن از کارمندان برای انجام برخی از امور باید شخصا پرونده متقاضی را سابمیت کند.

  : ازآنجایی‌که متقاضی به تجربه و تخصص وکیل اعتماد می‌کند، وکیل باید پرونده او را سابمیت کند و نه کسانی که برای وکیل کار می‌کنند.

  در دسترس بودن وکیل

  اگرچه مشغله کاری وکیل مهاجرت به کانادا زیاد است، اما باید زمانی را برای ارتباط با موکلان خود در نظر بگیرد. زیرا بسیاری از متقاضیان اطلاعات کافی در مورد قوانین مهاجرت ندارند و در هنگام مواجهه با سوال یا مشکل لازم است با مشاور ارتباط برقرار کنند.

  اطلاع‌رسانی شفاف در تمام مراحل

  برخی از مشاوران، متقاضیان را در جریان مراحل و فرآیند امور مهاجرت قرار نمی‌دهند. درحالی‌که بهترین وکلا کسانی هستند که متقاضیان را از روند انجام کارها مطلع می‌کنند. در واقع این ویژگی وکیل مهاجرت باعث می‌شود، متقاضیان با خیال راحت تحولات پرونده را پیگیری کنند. 

  عدم ارائه وعده‌های دروغین

  متقاضیان باید به این نکته توجه کنند که وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا نمی‌تواند در مورد صدور ویزای این کشور تصمیم‌گیری کند. در واقع تنها کسانی که در اعطای ویزا دخالت دارند افسران اداره مهاجرت هستند. بنابراین یک وکیل نباید به هیچ‌وجه به متقاضیان تضمین 100 درصدی دهد که پرونده آن‌ها موفق خواهد شد. ازنظر اداره مهاجرت ضمانت اخذ ویزا، امری غیرقانونی تلقی می‌شود و فقط وکلا اجازه دارند، درصورت رد شدن درخواست متقاضی، استرداد وجه را تضمین کنند.

  داشتن دفاتر فعال در ایران و کانادا

  لزوما نیاز نیست وکیل مهاجرت به کانادا در ایران مشغول به‌کار شود، اما داشتن دفاتر فعال در ایران و این سرزمین دسترسی به وکیل را برای متقاضیان راحت‌تر می‌کند. به‌طور طبیعی وکلایی که در آنجا هستند، اطلاعات واقع‌بینانه‌تری در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. همچنین به‌دلیل اختلاف زمانی این کشور و ایران، وجود یک دفتر فعال در خارج از ایران، باعث تسریع روند پردازش پرونده متقاضی خواهد شد. 

  ضرورت استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

  برای هر متقاضی مهاجرت به این کشور استخدام یک وکیل اجباری نیست، اما می‌تواند این پروسه را برای افراد بسیار آسان‌تر کند. زیرا روند دریافت ویزای این کشور کمی پیچیده است و وکلای مهاجرت با این روند آشنا هستند. آن‌ها منحصرا از قوانین و نکات روند مهاجرت اطلاع دارند و معیارهای دولت را برای ارزیابی هر درخواست می‌دانند.

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  دشوارترین مرحله در روند اخذ ویزا، ارزیابی درخواست متقاضیان است و بهترین راه برای رسیدگی به پرونده‌های پیچیده کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا به‌حساب می‌آید. در واقع آن‌ها به افراد یاری می‌رسانند تا درصورت مواجهه با مشکل، آن را برطرف سازند. علاوه‌بر این یک وکیل حاذق و باتجربه به متقاضیان کمک می‌کنند تا از هرگونه اشتباهی که باعث رد شدن درخواست یا فسخ شدن ویزا و اقامت آن‌ها می‌شود، جلوگیری کنند.

  بسیاری از متقاضیان درک درستی از زندگی در یک کشور جدید ندارند. بنابراین مشاوران به متقاضیان کمک می‌کنند تا درکی از تاثیر جابه‌جایی خود به دست بیاورند و قوانین کشور جدید خود و آنچه را که برای قانونی کردن وضعیت مهاجرت خود باید انجام دهند، درک کنند.

  وکیل مهاجرت برای انواع روش های مهاجرت به کانادا

  نقش یک وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا ارائه کمک حقوقی و مشاوره به متقاضیانی است که با مسائل مربوط به مهاجرت سروکار دارند. آن‌ها به متقاضیان کمک می‌کنند تا حقوق و تعهدات خود را تحت قانون مهاجرت درک کنند و راهنمایی‌هایی را در مورد انواع روش‌های مهاجرت به این سرزمین ارائه می‌دهند.

  وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

  وکلای مهاجرت تحصیلی به این سرزمین بر این حوزه از قانون تمرکز دارند و در روند درخواست ویزای دانشجویی به متقاضیان راهنمایی و پشتیبانی ارائه می‌دهند. یکی از وظایف اصلی وکیل مهاجرت کمک به متقاضی در درک شرایط ویزای دانشجویی است. همچنین وکیل به متقاضی کمک می‌کند تا منابع لازم برای حمایت از خود در دوران دانشجویی را اثبات کند و با ارائه مشاوره شانس افراد را در پذیرش در یک موسسه آموزشی معتبر افزایش می‌دهند.

  به‌دلیل پیچیدگی قوانین مهاجرت، حتی یک اشتباه کوچک می‌تواند به رد درخواست متقاضی منجر شود. افراد با همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا، می‌توانند از خطاهای رایج جلوگیری کنند.

  متقاضیان با استخدام وکیل می‌توانند شانس موفقیت خود را در دریافت ویزای تحصیلی افزایش دهند.

  وکیل مهاجرت کاری به کانادا

  وکلای مهاجرت کاری به این کشور اسناد و درخواست‌های مختلفی مانند درخواست ویزا، مجوز کار و درخواست شهروندی را آماده و بایگانی می‌کنند. آن‌ها اطمینان حاصل خواهند کرد که تمام مدارک لازم به‌طور دقیق تکمیل و به‌موقع ارسال شده‌اند. همچنین این گروه از وکلا در دادگاه مهاجرت یا سایر مراحل قانونی به نمایندگی از متقاضیان بحث می‌کنند، شواهد لازم را ارائه می‌دهند و استدلال‌های قانونی را برای دستیابی به یک نتیجه مثبت مطرح می‌سازند.

  وکیل مهاجرت سرمایه‌ گذاری به کانادا

  انتخاب یک وکیل خوب برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به این سرزمین، بسیار مهم است. زیرا بر نتیجه درخواست متقاضی تاثیر مستقیم دارد و می‌تواند در زمان صرفه‌جویی کند. بهترین مشاور مهاجرت به کانادا برای دریافت  ویزای سرمایه‌گذاری نه‌تنها از تخصص حقوقی لازم برخوردار است، بلکه شرایط و اهداف منحصربه‌فرد متقاضی را نیز درک می‌کند. یک وکیل باتجربه در روند مهاجرت سرمایه‌گذاری با توجه به سابقه قبلی در برخورد با این نوع ویزا، مشاوره بهتری ارائه می‌دهد. 

  هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

  متقاضیانی که به‌دنبال صرفه‌جویی در مسیر مهاجرت به این سرزمین هستند، این امکان را خواهند داشت تا با استخدام یک وکیل مهاجرتی خبره و حرفه‌ای در بخشی از این هزینه صرفه‌جویی کنند. اگرچه هزینه استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا با توجه به میزان تجربه و شهرت او و نوع برنامه مهاجرتی متفاوت است، اما یک وکیل از همان اول، متقاضی را از تمام خرج و مخارج پیش‌رو مطلع می‌کند. بنابراین هیچ هزینه اضافی و پیش‌بینی‌نشده‌ای باقی نمی‌ماند که در مسیر مهاجرت متقاضی را غافل‌گیر و نگران کند.

  بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

  • افراد برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت باید کیفیت را به هزینه اولویت دهند، صلاحیت وکیل را بررسی کنند و به‌صورت حضوری یا تلفنی از او مشاوره بگیرند.
  • استخدام یک وکیل واجدشرایط و باتجربه که شهرت موفقیت دارد در مقایسه با یک وکیل مقرون‌به‌صرفه اما با اعتبار کمتر، احتمالا نتیجه بهتری را برای پرونده متقاضی رقم می‌زند.
  • افراد علاوه‌بر اعتبار و تجربه باید مطمئن شوند که آیا مشاور مهاجرت به کانادا در گذشته مورد شکایتی قرار نگرفته است.
  • در‌ نظر گرفتن شخصیت وکیل نیز اهمیت دارد. زیرا شخصیت‌های ناسازگار موجب شکل‌گیری رابطه بد بین وکیل و موکل خواهند شد.
  • یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده بهترین وکیل مهاجرت این است که آیا وی مدارک و مجوزهای لازم را دارد یا خیر.

  تفاوت وکیل مهاجرت قانونی و غیرقانونی کانادا

  بسیاری از متقاضیان ناخواسته در دام موسسات تقلبی و وکلای غیرمجاز قرار می‌گیرند. برای تشخیص یک وکیل مهاجرتی قانونی چند راه وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

  • یک وکیل معتبر و قانونی باید در یک دفتر رسمی کار کند و در برخی مواقع این دفتر رسمی شعبه‌های متعددی دارد. زیرا دسترسی آسان به وکیل مهاجرتی بسیار اهمیت دارد.
  • افراد می‌توانند در مورد سابقه و اطلاعات این وکیل مهاجرت به کانادا استعلام بگیرند.
  • همچنین آن‌ها می‌توانند پروانه فعالیت وکیل را بررسی کنند.
  • درصورتی‌که وکیل دارای وب‌سایت است، افراد باید وب‌سایت او را مورد بررسی قرار دهند.
  • علاوه‌بر این افراد می‌توانند دانش مشاوران مهاجرتی را بسنجند. زیرا یک وکیل قانونی و مجرب، دررابطه‌با همه پرونده‌ها فعال و به‌روز است، صلاحیت و مجوز لازم در حوزه مهاجرت دارد و آخرین اطلاعات را در زمینه مهاجرت ارائه می‌دهد.
  • به‌طور معمول وکلای معتبر و قانونی در تمامی مراحل، پشتیبان و پیگیر کارهای مهاجرت متقاضی هستند.
  • همچنین توجه به این نکته ضروری است که افراد نباید برای پیدا کردن یک وکیل مهاجرت به کانادا مناسب عجله کنند. زیرا همیشه اولین گزینه، بهترین گزینه نیست.

  مشاوره مهاجرت به کانادا کافه مهاجرت

  متقاضیان مهاجرت به این کشور می‌توانند با مشاوران مجرب و حرفه‌ای کافه مهاجرت ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را در مورد روند مهاجرت و مدارک مورد نیاز بپرسند. وکلای این موسسه مهاجرتی درصورت تمایل و واجدشرایط بودن متقاضیان به آن‌ها کمک می‌کنند تا تشکیل پرونده دهند. 

  دریافت مشاوره از یک مشاور مهاجرت به کانادا یکی از مهم‌ترین اقدامات در روند مهاجرت به این سرزمین به‌حساب می‌آید. زیرا مشاوران خبره کافه مهاجرت بهترین مسیر مهاجرتی را به متقاضیان پیشنهاد می‌کنند. همچنین وکلای مهاجرتی اطلاعات کاملی از شرایط حاکم بر هر ایالت این کشور، بهترین ایالت برای زندگی، تحصیل، کار یا شروع کسب کار در اختیار متقاضی قرار می‌دهند.

  مشاوران کافه مهاجرت در زمینه حقوق بین‌الملل متخصص هستند و اطلاعات زیادی از تمامی امور حقوقی و به‌روز این کشور دارند.

  جمع‌بندی

  از‌آنجایی‌که ممکن است روند مهاجرت کمی پیچیده شود، متقاضیان به کمک یک وکیل مهاجرت به کانادا نیاز پیدا می‌کنند. یک وکیل قانونی با برخورداری از دانش حقوقی کافی و مجوزهای لازم در روند مهاجرت به متقاضیان کمک بزرگی ارائه می‌دهد. استخدام وکیل مهاجرت برای تمامی متقاضیان اجباری نیست. بااین‌حال به‌طور قاطعانه نمی‌توان گفت افراد بدون همکاری با وکیل در پروسه مهاجرت موفق می‌شوند. 

  سوالات متداول

  طبق قوانین اداره مهاجرت یک وکیل مهاجرت نباید در مورد انجام امور مهاجرتی و دریافت پذیرش به متقاضی تضمین 100 درصدی ارائه دهد.

  تمام وکلای قانونی مهاجرت باید از مدارک و مجوزهای لازم برخوردار شوند و از اداره مهاجرت کد ICCRC دریافت کنند.

  هزینه وکیل مهاجرت برای پرونده‌های مختلف، یکسان نیست و مبلغ آن با توجه به روند امور و تجربه وکیل تغییر می‌کند.

   

  اگرچه استخدام وکیل مهاجرت الزامی نیست، اما به‌دلیل سختی امور مهاجرت، استخدام یک وکیل باتجربه و متخصص برای اطمینان از قرار گرفتن پرونده در مسیر درست بسیار اهمیت دارد.

  1. نحوه ارتباط متقاضی با وکیل مهاجرتی چگونه خواهد بود؟

  اگرچه حضور وکیل مهاجرتی در ایران ضروری نیست، اما یک وکیل مهاجرتی خوب همیشه قابل دسترس است.

  اگرچه حضور وکیل مهاجرتی در ایران ضروری نیست، اما یک وکیل مهاجرتی خوب همیشه قابل دسترس است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515