مشاوره و وکیل تحصیل در کانادا

مشاوره و وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا در حال حاضر بهترین مقصد مهاجرتی در جهان است. خیلی از افراد نیز این کشور را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. در این راستا بهره‌بردن از کمک یک مشاوره تحصیل در کانادا بسیار سودمند خواهد بود. زیرا بدون کمک یک فرد متخصص نمی‌توانید اطلاعات دائما در حال تغییر مقامات مهاجرتی را به دست آورید.

مشاوره تحصیلی در کانادا از صفر تا صد

وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا تجربه طولانی‌مدت خود در زمینه مشاوره تحصیلی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این افراد تمام تلاش خود را برای افزایش شانس پذیرش درخواست شما به کار می‌گیرند و تا رسیدن به هدف بر مشکلات فائق می‌آیند.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  مشاوران تحصیلی به تمام استانداردهای کیفیت خدمات مشاوره پایبند هستند و تمام جزئیات دقیق را در تمام خدمات خود در نظر می‌گیرند. چنین افرادی آینده دانشجویان را در لیست اولویت‌های خود قرار می‌دهند.

  بنابراین با انتخاب یک موسسه معتبر مهاجرتی می‌توانید با اعتماد کامل پروسه تحصیلی خود از صفر تا صد را به آن‌ها بسپارید. ما در موسسه کافه مهاجرت مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی به کانادا را به دانشجویان ارائه می‌دهیم.

  تفاوت بین وکیل و مشاور تحصیلی

  مشاوران مهاجرت و وکلای مهاجرت خدمات تقریبا یکسانی را از نظر ارائه راهنمایی، تهیه مدارک و ارسال درخواست ارائه می‌دهند. وکلا از نظر قانونی مجاز به نمایندگی از مشتریان در دادگاه حقوقی هستند، اما تنها بخش کوچکی از متقاضیان مهاجرت معمولا به دلیل یک موضوع قابل‌پیش‌بینی به دادگاه می‌روند.

  در کل نمی‌توان گفت وکیل مهاجرت لزوما «بهتر» از مشاوره تحصیلی در کانادا است و بالعکس. در هنگام انتخاب چنین افرادی توصیه می‌شود شایستگی‌های هر مشاور یا وکیلی را که به آن مراجعه می‌کنید در نظر بگیرید و بر اساس سابقه و ارزیابی‌های لازم به آن‌ها اعتماد کنید.

  آیا استفاده از خدمات مشاوره‌ای برای تحصیل در کشور کانادا ضروری است؟

  هیچ الزامی برای استخدام مشاور یا وکیل برای نمایندگی شما در درخواست تحصیل در این کشور وجود ندارد. شما می‌توانید برای اقامت دائم یا اخذ مجوز تحصیل یا بازدید موقت از کانادا بدون کمک کارشناس اقدام کنید. اما، اگر این کار را خودتان انجام دهید باید درباره یک سیستم پیچیده از برنامه‌ها، مهلت‌ها، فرم‌ها و موارد دیگر متخصص شوید.

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  با کمک یک نماینده، زمان بیشتری برای تمرکز بر روی چیزهای مهم مانند کار، تحصیل یا خانواده خود خواهید داشت. همین امر دلیل کافی برای همکاری برخی افراد با مشاور یا وکیل است.

  اهمیت مشاوره برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

  تمام افراد در طول فرآیند تحصیل در کشور کانادا قطعا به یک متخصص نیاز دارند تا درخواست ویزا را به شیوه‌ای حرفه‌ای آماده کند. برای دریافت ویزای کانادا، فرآیند درخواست باید به‌دقت آماده شود. برای موفقیت در پذیرش و تحصیل در این کشور باید یک‌سری نکات و جزئیات را رعایت کرد.

  قوانین مهاجرت همیشه ثابت نیستند و تا حد زیادی به محدودیت‌های موجود و اهداف دولت در قدرت بستگی دارد. اما کمک‌گرفتن از مشاوره تحصیل در کانادا گامی در مسیر درست خواهد بود. یک مشاور مهاجرت تحقیقات کاملی را برای واجد شرایط‌بودن شما برای ویزا انجام خواهد داد.

  آنها به شما در مورد مدارک ضروری مورد نیاز برای تکمیل درخواست اطلاع خواهند داد. مشاور تحصیلی رزومه شما را بررسی می‌کند و سپس بهترین توصیه‌ها را در مورد فرصت‌های تحصیلی موجود در حوزه تخصصی و مکان مورد نظر شما ارائه می‌دهد.

  در زیر سایر مزایای مشاوره ویزای تحصیلی کانادا مورد بررسی قرار گرفته است.

  جلوگیری از تاخیر بی مورد

  اگر افسر ویزا در مورد درخواست سوالی داشته باشد، آن را برای متقاضی ارسال می‌کند. چنین بازگشتی باعث تاخیر های غیر ضروری در پردازش می‌شود. دفتر ویزا نیز در صورت ناقص‌بودن درخواست را پس خواهد فرستاد. بازگرداندن درخواست ویزا حتی ممکن است به معنای پایان رویای مهاجرت شما به کانادا باشد.

  زیرا اکثر برنامه‌های دانشگاهی دارای سهمیه سالانه هستند. در زمان ارسال مجدد درخواست، احتمال دارد سهمیه پر شود. اگر این اتفاق بیفتد، فرصت درخواست تحصیل در آن ترم را از دست خواهید داد. همین امر می تواند دلیلی بر ضرورت دریافت مشاوره تحصیلی در کانادا باشد.

  تخصص حقوقی

  قوانین مهاجرتی کانادا برای مردم عادی پیچیده و درک آن دشوار است. اگر شما از وکیلی که اطلاعات عمیق و به‌روز در مورد قوانین مهاجرت این کشور دارد کمک بگیرید، از تاخیر های غیر ضروری و ریجکت شدن ویزا می‌توانید جلوگیری کنید.

  اهمیت مشاوره برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

  هزینه‌های معقول

  اغلب مشاوران با توجه‌به تحصیلات عالی، تخصص و تجربه‌ای که دارند، هزینه معقولی را دریافت می‌کنند. البته در انتخاب وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا دقت و وسواس به خرج دهید تا یک فرد مطمئن را انتخاب کنید.

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  شانس موفقیت بیشتر

  استخدام یک وکیل واجد شرایط شانس موفقیت بیشتری نسبت به ارسال درخواست به‌تنهایی را تضمین می‌کند. یک وکیل یا مشاوره مطمئن می‌تواند به شما اطمینان دهد که درخواست شما به‌درستی بررسی می‌شود و اگر مشکلی پیش آمد، به طور قانونی آن را حل کند.

  کمک مشاوره در حل مشکلات سابقه کیفری

  برای اینکه از نظر کیفری در کانادا غیرقابل‌قبول تلقی شوید، نیازی نیست که سرقت از بانک یا قتل را در کارنامه خود داشته باشید. برخی جرایم جزئی نیز می‌توانند شما را در لیست سیاه IRCC قرار دهند. برای مثال، اگر محکوم به رانندگی خطرناک یا سرقت کوچک هم باشید، ممکن است با مشکل مواجه شوید.

  راه‌هایی برای غلبه بر محکومیت کیفری و تایید ورود به این کشور وجود دارد، اما نیاز به دانش تخصصی در این ‌رابطه خواهد بود. یک مشاور یا وکیل مهاجرت این دانش را در اختیار دارد.

  کمک مشاوره در حل مشکلات پزشکی

  سیاست‌های مهاجرتی کانادا، ورود افرادی را که وضعیت سلامتی آنها ممکن است خطری برای سلامت یا ایمنی عمومی باشد یا تقاضای بیش از حد برای خدمات بهداشتی یا اجتماعی دارند، ممنوع می‌کند. از این رو، برخی از متقاضیان همچنان ازنظر پزشکی غیرقابل‌پذیرش تلقی می‌شوند.

  مشاوره تحصیلی در کانادا شامل چه مواردی می‌شود؟

  در کل مشاوره تحصیلی کانادا شامل موارد زیر می‌شود:

  • انتخاب بهترین رشته تحصیلی متناسب با وضعیت، علاقه و رزومه متقاضی
  • خدمات پذیرش در دانشگاه‌ها، کالج‌ها و دبیرستان‌های کانادا
  • فرآیند ویزای دانشجویی و مجوز تحصیل
  • مشاوره به دانشجویان بین‌المللی در مورد نوشتن انگیزه‌نامه، رزومه‌نویسی
  • راهنمایی در خصوص جمع‌آوری مدارک و اسناد لازم
  • کمک به دریافت بورسیه تحصیلی

  انتخاب رشته و دانشگاه

  فرآیند انتخاب کالج یا دانشگاه مناسب برای تکمیل تحصیل در خارج از کشور و اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه یکی از مواردی تلقی می‌شود که ممکن است کار دانشجو را با مشکل مواجه کند. مشاوره تحصیل در کانادا خدمات اخذ پذیرش دانشگاه را به‌صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهد. زیرا این افراد متخصص تجربه طولانی در زمینه اخذ پذیرش دانشگاه‌های معتبر از رشته‌های مختلف در این کشور دارند.

  نوشتن انگیزه ‌نامه

  بخش مهمی از فرآیند درخواست پذیرش در دانشگاه‌های این کشور مربوط به انگیزه نامه می‌شود. نامه‌ای که به‌خوبی نوشته شده باشد می‌تواند عاملی تعیین‌کننده در تضمین جایگاه شما در برنامه دانشگاهی موردنظرتان باشد. بنابراین، نوشتن انگیزه ‌نامه کاری است که نباید آن را ساده گرفت. با گرفتن مشاوره تحصیلی در کانادا تمام نکات مهم برای این نامه به شما آموزش داده خواهد شد.

  رزومه نویسی

  در کانادا، رزومه (CV) خلاصه‌ای از دستاوردهای تحصیلی و حرفه‌ای شما محسوب می‌شود که همگی باید در قالبی استاندارد و کارآمد ثبت شوند. رزومه خوب به‌عنوان یکی از مدارک اصلی برای درخواست پذیرش در تمام دانشگاه‌های این کشور مورد نیاز خواهد بود. بنابراین با کمک مشاوره تحصیلی اطلاعاتی در مورد نحوه تهیه رزومه از همان مرحله اول دریافت خواهید کرد.

  کمک به تکمیل مدارک

  برای موفقیت در اخذ پذیرش از دانشگاه و ویزای تحصیلی ارائه تمام اسناد و مدارک درخواستی لازم است. حتی اگر یکی از مدارک لازم ارائه نشود با درخواست شما موافقت نخواهد شد. یک وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا باتجربه خود، شما را در این امر یاری خواهد رساند تا بتوانید پرونده خود را بدون کسری مدارک ارائه دهید.

  اپلای تحصیلی و اخذ پذیرش

  خدمات اخذ پذیرش دانشگاه از وکیل تحصیلی کانادا شامل کمک در یافتن و انتخاب بهترین دانشگاه‌هایی است که شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می‌کند. با اخذ مشاوره تحصیل در کانادا می‌توانید در مورد شرایط درخواست و نحوه پر کردن فرم‌های دانشگاهی و تمام مراحل لازم برای اخذ پذیرش دانشگاه‌های معتبر مطلع شوید.

  کمک به اخذ فاند و بورسیه

  دولت و دانشگاه‌های کانادا بورسیه‌های مختلف و کمک‌های مالی را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند. دریافت این بورسیه‌ها برای تحصیل در مقطع کارشناسی تا دکترا امکان دارد. اما همه این بورسیه‌ها قابل دریافت برای دانشجویان ایرانی نخواهد بود و احتمال دارد شما را سردرگم کند.

  دانشجویان بین‌المللی برای درخواست بورسیه باید درخواست‌های خود را در تاریخ‌های مشخص شده ارسال کنند. علاوه بر این برای موفقیت در دریافت بورسیه تحصیلی مدارک و شرایط خاصی وجود دارد. بسیاری از دانشجویان متقاضی تحصیل در این کشور با عدم آگاهی از بورسیه مناسب آن‌ها از این فرصت عالی بهره‌مند نمی‌شوند. اما با کمک مشاوره تحصیلی در کانادا می‌توانید از چنین فرصت‌های ممکن استفاده کنید.

  کمک به اخذ ویزای تحصیلی با کمترین احتمال ریجکتی

  یک وکیل ویزای تحصیلی کانادا متخصص در کمک به دانشجویان برای دریافت ویزای تحصیلی است. آنها می‌توانند شما را در کل فرآیند راهنمایی کنند. تخصص و دانش آنها در درک قوانین، مقررات و رویه‌های مرتبط با درخواست ویزای دانشجویی می‌تواند ارزشمند باشد.

  یک وکیل خوب می‌تواند در مورد رسیدگی به مسائل حقوقی بالقوه‌ای که احتمال دارد در این مسیر پیش بیاید، مشاوره دهد. آنها می‌توانند در جمع‌آوری مدارک لازم برای درخواست به شما کمک کنند و اطمینان دهند که همه اطلاعات دقیق، کامل و به‌روز هستند.

  مشاور یا وکیل مهاجرت در صورتی ریجکتی درخواست شما پرونده را مجددا بررسی و مدارک کسری را مشخص می‌کند. بنابراین اگر قبلا درخواست شما ریجکت شده است این ریسک را مجدد نکنید و پرونده خود را به یک کارشناس مشاوره تحصیلی در کانادا بسپارید.

  خدمات کافه مهاجرت در خصوص وکیل تحصیل در کانادا

  تحصیل در کشور مدرنی مانند کانادا علاوه بر اینکه می‌تواند دیدگاه فرهنگی و حرفه‌ای شایسته‌ای را در اختیار فرد قرار دهد، بستری برای مهاجرت به آن نیز خواهد بود. البته این مبحث قوانین و شرایط متفاوتی دارد که می‌توانید با تماس با کارشناسان ما در کافه مهاجرت اطلاعات دقیقی کسب کنید.

  دانشجویانی که آماده دریافت بورسیه هستند نیز می‌توانند شانس خود را برای دریافت بورسیه از بهترین دانشگاه‌های کانادا با کمک مشاوران ما آزمایش کنند. تجربه گسترده ما در زمینه مشاوره و کمک به مشتریان باعث شده است در ارائه خدمات متمایز سرآمد باشیم. ما در مورد نحوه اخذ اقامت دائم و شهروندی از طریق تحصیل در این کشور اطلاعات معتبری ارائه می‌دهیم.

  اگر برای حل مشکلات خاص  خود به کمک نیاز دارید یا اگر می‌خواهید یک متخصص مجرب به شما کمک کند تا اسناد و فرم‌های خود را تهیه و بررسی کنید، مشاوره با وکلای کافه مهاجرت می‌تواند بسیار مفید واقع شود. ما به داشتن بیش از 10 سال تجربه و کمک به صدها دانشجوی موفق در این کشور می‌بالیم.

  تیم تخصصی ما آمادگی کامل دارد تا در زمینه ترجمه مدارک رسمی کمک‌های لازم را انجام دهد و تا رسیدن به مقصد به شما کمک کند.

  جمع‌بندی

  درخواست ویزای تحصیلی کانادا می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. خدمات مشاوره تحصیل در کانادا شامل موارد مختلفی همچون تهیه اسناد و مدارک لازم، اخذ پذیرش از دانشگاه و دریافت ویزا می‌شود. اگر شما به دنبال تحصیل در این کشور هستید استفاده از خدمات وکیل مهاجرت تحصیلی روشی مطمئن در به ثمر رساندن آرزوی شماست.

  سوالات متداول

  1. وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا کیست؟

  وکیل مهاجرت فردی محسوب می شود که دارای دانش و تخصص کافی از قوانین مهاجرتی و تحصیلی این کشور است.

  1. خدمات مشاوره تحصیل در کشور کانادا شامل چه مواردی می‌شود؟

  انتخاب رشته و دانشگاه، اخذ بورسیه تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی، نوشتن انگیزه‌نامه و رزومه تحصیلی و… .

  1. مزایای کمک‌گرفتن از مشاوره برای تحصیل در کشور کانادا چیست؟

  شانس موفقیت بیشتر و ازدست‌ندادن زمان مهم‌ترین مزیت برای بهره‌بردن از چنین خدماتی است.

  1. آیا برای اخذ بورسیه تحصیلی در کشور کانادا می‌توان از مشاوره کمک گرفت؟

  بله. مشاوران مهاجرتی از بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه‌های برتر کانادا برای متقاضیان ایرانی اطلاعات کافی دارند.

  1. آیا برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا می‌توان از وکیل مهاجرتی کمک گرفت؟

  بله. وکلای مهاجرتی با به‌روزرسانی اطلاعات خود از قوانین مهاجرتی بهترین انتخاب برای کمک به درخواست ویزای تحصیلی هستند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515