مشاور و وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا

 مشاور و وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا

ایتالیا کشوری زیبا و با قدمت تاریخی در قلب اروپاست که از نظر اقتصادی رتبه ششم را در بین کشورهایی با اقتصادی پیشرفته دارد. با توجه به موقعیت اقتصادی و ایجاد شغل‌های نوپا در ایتالیا، این کشور همواره مقصد بسیاری از مهاجران برای کار و ایجاد شغل می‌باشد. روش‌های اخذ اقامت و مهاجرت کاری به ایتالیا بسیار گوناگون هستند که در همین راستا بسیاری از متقاضیان برای سرعت بخشیدن به این مسیر و اطمینان از درست بودن مسیر از وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا کمک می‌گیرند.

 مهاجرت کاری به ایتالیا

یکی از راه‌های مطمئن برای مهاجرت و اخذ اقامت در ایتالیا، مهاجرت کاری می‌باشد. برای دریافت این ویزا داشتن یک کارفرما یا جاب آفر الزامی است. بدین معنی که باید از طرف کارفرما یا شرکت برای شما دعوت‌نامه کاری به سفارت ارسال کنند. این دعوت نامه کاری زمانی ارسال می شود که شما برای کار به کارفرما یا شرکتی که درخواست نیروی بین‌المللی داده، اطلاعات و رزومه کاری خود را ارسال کرده‌ و آن‌ها بعد از بررسی مدارک ارسالی، برای پوزیشن کاری درخواستی، شما را تأیید کنند. شاید در ابتدا این پروسه و یافتن یک پوزیشن کاری سخت به نظر برسد. یکی از راه‌های مؤثر در بهبود و تسریع این روش مراجعه به مشاوره مهاجرت کاری به ایتالیا می‌باشد که در سابقه کاری خود پرونده‌های موفقی در همین زمینه داشته باشد.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  به طور کلی صنایع اصلی ایتالیا که در آن می‌توانید به دنبال کار باشید عبارت‌اند از: صنایع سرامیک، صنعت مواد شیمیایی، صنعت مد و فشن، صنایع غذایی، صنعت آهن و فولاد، صنعت گردشگری، صنعت ماشین‌آلات و تولید پارچه. البته در این صنایع عناوین شغلی زیادی نهفته است که متقاضی در صورت داشتن سابقه کاری مرتبط و رزومه کاری خوب، شانس زیادی در اخذ ویزای کاری ایتالیا را خواهد داشت.

  در سال‌های اخیر نرخ بیکاری در ایتالیا افزایش یافته است؛ اما این موضوع به معنی اشباع شدن تمام پوزیشن‌های کاری نیست. ایتالیا برای برخی از شغل‌ها بر اساس سیستم سهمیه بندی ویزا صادر می‌کند و در این سیستم دارابودن چندین شرط که مهم‌ترین آن‌ها تسلط به زبان ایتالیایی و داشتن سابقه کاری مرتبط می‌باشد، ضروری است. از سوی دیگر برای برخی مشاغل در کشور ایتالیا و برخی صنایع آن که با کمبود نیروی کار و نیروی متخصص مواجه هستند، سیستم سهمیه بندی را در اولویت قرار نمی دهند. به همین دلیل قبل اقدام و ارسال مدارک به کارفرما از یک وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا مشورت گرفته و سپس در زمان درست برای این شغل‌ها درخواست دهید.

   نکات مهم در اخذ ویزای کاری ایتالیا با وکیل مهاجرت

  برای اخذ ویزای کاری کشور ایتالیا در ابتدا باید در سایت‌ها و منابع مختلف به دنبال یک شغل مناسب بگردید یا این کار را با کمک وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا انجام دهید. پیشنهاد می‌کنیم در صنایع مهم این کشور و شرکت‌هایی که سالانه درخواست نیرو می‌دهند، به دنبال پوزیشن کاری مناسب باشید. به همین ترتیب یکی از بهترین کارها برای افزایش سرعت در پیداکردن شغل و اخذ ویزا، همراه شدن وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا در کنار شما می‌باشد. باتوجه‌به سابقه‌ای که این وکلا و مشاورین در پرونده‌های مختلف دارند، به شما در پیدا کردن یک شغل مناسب، نحوه درخواست برای کار و در نهایت اخذ ویزا کمک زیادی می‌کنند. در ادامه مهم‌ترین نکاتی که برای اخذ ویزای کاری به ایتالیا باید در نظر داشته باشید، موارد زیر را شامل می‌شوند:

  • داشتن یک کارفرمای ایتالیایی برای دریافت ویزا الزامی می‌باشد. زیرا کارفرما مراحلی از اخذ ویزا را از جانب متقاضی انجام می‌دهد و مدارک لازم اعم از تأییدیه شما و مجوز کاری را به سفارت یا اداره مهاجرت محلی ارسال می‌کند.
  • فرایند اخذ ویزای کاری که با درخواست نیروی کار از سمت کارفرما آغاز می‌شود و سپس متقاضیان مدارک خود را به کارفرما ارائه می کند، ممکن است زمان بندی متفاوت در شهرها و مناطق مختلف داشته باشد. وکیل مهاجرتی خوب از تمام قوانین و تغییرات آن اطلاعات دارد.
  • در کل از زمان تأیید مجوز کاری متقاضی از سوی کارفرما، متقاضی 6 ماه فرصت دارد که به سفارت ایتالیا در کشورش مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم ویزای کاری خود را اخذ نماید. در این زمینه داشتن یک وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا کمک شایانی به شما خواهد کرد.

  داشتن یک وکیل مهاجرت کاری، مسیر مهاجرت را برای شما بسیار هموارتر و لذت بخش تر خواهد کرد.

  • با توجه به نوع پوزیشن شغلی و رزومه کاری متقاضی، وی می‌تواند برای بلوکارت یا کارت آبی اتحادیه اروپا نیز درخواست دهد. این کارت شبیه گرین کارت آمریکا می‌باشد و متقاضی حق کار در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارد. این موقعیت برای افرادی با مهارت‌های کاری بالا و افراد متخصص که از اتباع خارجی محسوب می‌شوند، شرایط بسیار عالی می‌باشد.

  می‌توان گفت شرایط و قوانین مهمی در مسیر اخذ ویزای کاری به کشور ایتالیا وجود دارد. ممکن است در یک موقعیت با پوزیشن‌های کاری مختلف روبرو شده و تصمیم نهایی برایتان دشوار باشد. در موقعیت دیگر شاید ارائه مدارک و تکمیل رزومه کاری و معرفی درست خود به کارفرما به عنوان گزینه مناسب برای پوزیشن مورد نظر کمی چالش‌برانگیز باشد. در نهایت همه این چالش‌ها را با داشتن یک وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا که از توانایی و سابقه خوبی برخوردار باشد، می‌توانید پشت سر گذاشته و به شغل مورد نظر خود برسید.

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

    ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا

  با وجود تبلیغات فراوان در دنیای اینترنت و روی کار آمدن مؤسسات مختلف مهاجرتی، یافتن یک وکیل مهاجرتی خوب و باتجربه که در تمام مراحل در کنار شما بوده، راهنمایی‌های درست و مفید به شما ارائه دهد و در نهایت دلسوز باشد، کار چندان آسانی نیست. قبل از انتخاب یک وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا، خوب است با ویژگی‌های این فرد آشنا شوید. در ادامه می‌خواهیم بهترین ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت کاری خوب را برایتان شرح دهیم:

  • اولین ویژگی آشنابودن وی با تمام قوانین و ضوابط مرتبط با مسائل اقتصادی، شرایط کاری و نحوه استخدام یا پذیرش نیروی کار در شرکت‌های دولتی و خصوصی کشور ایتالیا می‌باشد.
  • با توجه به شرایط مالی و زمانی شما و بادر نظر گرفتن رزومه کاری و مهارت‌های شما، وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا بهترین راه و پوزیشن‌های شغلی را به شما معرفی می کند.
  • اطلاعات و مدارک لازم برای طی‌کردن تمام مراحل را به شما بگوید و در جمع آوری مدارک و ارسال به‌موقع آن‌ها در کنار شما باشد. به طور کلی شما را از گمراهی در این مسیر نجات دهد.
  • ددلاین‌ها و زمان‌های مقرر برای ارسال مدارک و سایر مراحل از جمله وقت سفارت را به شما گوشزد کرده و با مشاوره صحیح به کاهش نگرانی‌ها و استرس‌های شما کمک کند.
  • از مهارت و تجربه کافی در زمینه اخذ ویزای کاری برخوردار بوده و پرونده‌های موفق مهاجرتی در این زمینه داشته باشد؛ زیرا تجربه کافی روند انجام تمامی امور و مراحل را برای شما تسریع می‌کند.

  خدمات وکیل مهاجرتی به ایتالیا

  شاید در ابتدا فکر کنید داشتن یک وکیل در مسیر مهاجرت کاری به هزینه‌های شما می‌افزاید. این موضوع درست است؛ اما با داشتن یک وکیل مهاجرت کاری باتجربه و کاربلد، احتمالات ریجکتی و ریسک شما در این مسیر بسیار کاهش می‌یابد. با کمک یک وکیل مهاجرت شما برای پوزیشن‌های کاری متناسب بامهارت و تجربیات خودتان در خواست می‌دهید و در نهایت شغل دلخواهتان را به دست می‌آورید. وکیل مهاجرتی قوانین و راه‌های قانونی برای اخذ اقامت را در اختیار شما قرار می‌دهد و در این صورت احتمال اشتباه یا یک اقدام غیرقانونی وجود ندارد. وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا تمام مراحل از اولین قدم یعنی همان پیدا کردن شغل مناسب تا مرحله نهایی که اخذ ویزا می‌باشد، در کنار شما خواهد بود. در کل همراه بودن یک مشاوره مهاجرت کاری به ایتالیا به شما قوت قلب و اعتماد به نفس بیشتری در این مسیر می‌دهد و از استرس‌های گوناگون شما می‌کاهد. این مسیر به‌خصوص برای کسانی که می‌خواهند اولین بار به کشور دیگری مهاجرت کنند، مسیری ناشناخته و پر تنش می‌باشد؛ اما در کنار یک وکیل مهاجرتی خوب این نگرانی ها به میزانی زیادی کم خواهند شد.

  از مهم ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت کاری تسلط وی به تمام قوانین و مقررات مربوط به استخدام و شرایط کاری در کشور مقصد می باشد.

   وکیل و مشاوره مهاجرت کاری به ایتالیا با کافه مهاجرت

  یک وکیل مهاجرت کاری خوب را در همان جلسات اول صحبت و مشاوره می‌توان تشخیص داد. یک وکیل مهاجرت باتجربه در زمینه امور مهاجرت کاری دانش و اطلاعات تخصصی دارد. این دانش شامل تمام نکات و قوانین کشور مقصد و راه‌های اقامت از طریق ویزای کاری می‌شود. چرا که هر کشوری از جمله ایتالیا در هر حوزه‌ای از جمله حوزه کار و اقتصادی قوانین و مستلزمات خاص خود را دارد. علاوه بر این همیشه از سوابق وکیل مهاجرت کاری، پرونده‌های موفق وی، پروانه فعالیت و مجوز او اطمینان حاصل نموده و بعد از آن برای ادامه همکاری با وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا تصمیم بگیرید.

  در همین راستا ما در مجموعه کافه مهاجرت در زمینه مهاجرت کاری، با گردآوری وکلا و مشاورین باتجربه که هر سال اطلاعات و دانش خود را در همین زمینه به‌روز کرده و از جدیدترین تغییرات در کشور ایتالیا آگاهی دارند، اینجاییم تا به شما در رسیدن به هدف تان کمک کنیم. می‌دانیم به طور کلی مسیر مهاجرت و مهاجرت کاری راهی چالش‌برانگیز و در برخی گام‌ها با استرس‌های خاصی همراه هست. ما در این مسیر با توجه کامل و در نظر گرفتن شرایط مالی، رزومه کاری و هدف شما بهترین روش و گزینه‌های ممکن را به شما پیشنهاد می‌دهیم. همچنین از اولین اقدامات در این مسیر تا آخرین قدم که اخذ نهایی ویزا می‌باشد، در کنار شما بوده و از هیچ کوششی برای رسیدن شما به هدفتان دریغ نخواهیم کرد.

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  سوالات متداول

  1. مهم ترین ویژگی یک وکیل مهاجرت کاری باتجربه چیست؟

  از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب داشتن پروانه و مجوز کار، اطلاعات و دانش به روز و تجربه کافی در زمینه اخذ ویزای کاری می باشد.

  1. وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا در چه زمینه هایی می تواند به ما کمک کند؟

  از اولین قدم برای یافتن شغل مناسب تا اخذ و تایید نهایی ویزای کاری، در تمامی این مراحل به شما کمک کرده  و راهنمایی های لازم را ارائه می دهد.

  1. آیا وکیل مهاجرت در دریافت بلوکارت نیز می تواند به ما کمک کند؟

  بله. تمام خدمات مربوط به مهاجرت کاری از وظایف یک وکیل مهاجرت می باشد.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515