مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به ترکیه 2023

مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به ترکیه در سال 2023

متقاضیان ایرانی برای اخذ ویزای کار ترکیه و کار و اشتغال در این کشور نیازمند کمک حرفه ای از طرف مشاوران و کارشناسان متخصص در این گونه امور هستند. در مقاله پیش رو به قلم مشاوران موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت به ارائه اطلاعات لازم در مورد مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به ترکیه در سال 2023 می پردازیم و ویژگی های یک وکیل مهاجرتی ایده آل را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

وکیل مهاجرت کاری به کشور ترکیه کیست؟

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید.

درخواست فوری مشاوره

  نام و نام خانوادگی


  شماره تماس

  وکیل مهاجرت کاری وظیفه انجام همه فعالیت های مربوط به مهاجرت کاری و حرفه ای متقاضیان را به عهده دارد. برای متقاضیانی که قصد مهاجرت شغلی به ترکیه را دارند، آگاهی از قوانین و الزامات مهاجرت کاری در کشور خود و کشور ترکیه حائز اهمیت فراوانی است. وکیل مهاجرت شغلی ترکیه با آگاهی از آخرین قوانین و مقررات حقوقی و مهاجرتی فرآیند مهاجرت کاری را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه برای متقاضیان انجام می دهد. در واقع وکیل مهاجرت کاری به طور تخصصی دارای آگاهی ها و دانش لازم در حوزه مهاجرت از طریق کار و حرفه به ترکیه است.

  آیا وجود وکیل مهاجرت کاری به کشور ترکیه الزامی است؟

  بسیاری از متقاضیان ایرانی برای مهاجرت شغلی به ترکیه و کار و اشتغال در این کشور با مراجعه به وب سایت های سفارت ترکیه، پر کردن فرم های درخواست و ارسال مدارک اقدام به درخواست برای اخذ ویزای اقامت کاری ترکیه می کنند. درصد کمی از متقاضیان از این روش موفق به دریافت ویزای کار ترکیه می شوند، اما درصد بسیار زیادی با ریجکتی پرونده مهاجرت مواجه می شوند و نمی دانند که دلیل این ریجکتی چیست. وجود وکیل مهاجرت شغلی ترکیه برای تضمین اخذ ویزای اقامت کاری، بررسی پرونده در مراحل مختلف و رفع ریجکتی در زمان کوتاه الزامی است. وجود وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه می تواند احتمال اخذ ویزا را تا حد زیادی افزایش دهد، به متقاضی در آماده سازی مدارک مورد نیاز کمک کند و پرونده مهاجرت را در مراحل مختلف بررسی کند. در واقع می توان گفت که وجود وکیل مهاجرت کاری به ترکیه تضمین کننده روند اخذ ویزای شغلی ترکیه برای آن متقاضی است.

  آیا متقاضی خارجی می تواند در ترکیه کار کند؟

  متقاضیان خارجی حق دارند در چارچوب قوانین بین المللی در ترکیه کار کنند. بهره مندی متقاضیان خارجی از حقوق اساسی مندرج در قانون اساسی ترکیه مشمول محدودیت های خاص مطابق با قوانین بین المللی است. اما حق کار متقاضیان خارجی در ترکیه مشمول چه محدودیت هایی است؟ قوانین عمومی در مورد استخدام متقاضیان خارجی در ترکیه در قانون بین المللی کار شماره 6735 تنظیم شده است. طبق این قانون، استخدام متقاضیان خارجی در ترکیه مشروط به اخذ مجوز کار از مراجع ذیصلاح می باشد. متقاضی خارجی با اخذ مجوز کار یا با دارا بودن معافیت از مجوز کار طبق قانون می تواند در ترکیه کار کند و از حقوق تامین اجتماعی مرتبط با حق کار بهره مند شود. بر اساس این قانون یک متقاضی خارجی بدون دریافت مجوز کار لازم نمی تواند در ترکیه کار کند. در واقع کار و اشتغال بدون اخذ مجوز کار ترکیه فعالیت ممنوع و مشمول جریمه اداری می باشد. علاوه بر این متقاضیان خارجی مجاز به کار در برخی از بخش ها و مشاغل ترکیه نمی باشند.

  محل تصویر: متقاضی ایرانی با اخذ مجوز کار می تواند در ترکیه کار کند

  مراحل مهاجرت در کافه مهاجرت

  درخواست مشاوره

  برای دریافت مهاجرت باید با شعب ما تماس گرفته یا فرم پر کنید.

  برگزاری جلسه مشاوره

  برای شما جلساتی برگزار خواهد شد و از شما اطلاعلاتی گرفته میشود.

  عقد قرارداد

  مسیرها و توضیحات لازم به شما داده میشود و سپس قرار دادی برای انجام کارها ثبت میشود.

  اخذ اقامت

  درخواست ها ارسال میشود و نتیجه به شما اعلام میگردد

  دلایل نیاز به وکیل مهاجرت کاری به ترکیه

  قوانین مهاجرت کاری به ترکیه با پیچیدگی و تغییرات مکرر خود، یکی از مهمترین موانع قانونی و مالی برای استخدام متقاضیان خارجی و از جمله ایرانی ها در ترکیه است. وقتی صحبت از روش مهاجرت به ترکیه از طریق اخذ ویزای کار می شود، اسناد مهم زیادی برای تهیه وجود دارد. ممکن است حتی قبل از اینکه فکر کنید و برای تکمیل درخواست های مهاجرت کاری ترکیه آماده شوید، کمی بترسید، چون نمی دانید باید چه کار کنید و یا از کجا شروع کنید. دلایل قانع کننده ای برای مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه وجود دارد. اگر در طول مراحل مهاجرت کاری به ترکیه با مشکلاتی مواجه شدید، ممکن است برای حل مشکلات خود به یک مشاور مهاجرتی و یا یک وکیل آگاه به قوانین کار ترکیه نیاز داشته باشید. اگر روش شما برای مهاجرت به ترکیه از طریق کار برای شما دشوار و پیچیده است، یا اگر وقت لازم برای تهیه مدارک مهاجرت کاری را به صورت جداگانه ندارید، می توانید از کمک یک وکیل مهاجرت کاری در موسسه های مهاجرتی برخوردار شوید.

  وکیل مهاجرت کاری به ترکیه چه ویژگی هایی دارد؟

  به طور کلی وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه باید دارای ویژگی هایی متمایز از وکیل عادی باشد. از مهم ترین ویژگی های یک وکیل متخصص و باتجربه برای اخذ ویزای کاری ترکیه برای متقاضیان ایرانی موارد زیر را می توان نام برد:

  • یک وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه باید به خوبی با قوانین و مقررات اداره مهاجرت ترکیه و همچنین قوانین اخذ ویزای کار ترکیه برای متقاضیان خارجی و ایرانی آگاه باشد.
  • یک وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه باید بداند که پس از چند سال کار و اشتغال در ترکیه متقاضی می تواند تابعیت و شهروندی این کشور را دریافت کند.
  • یک وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه باید دارای گواهی نامه های داخلی و خارجی معتبر و همچنین مدرک رسمی وکالت مورد تایید دولت ایران و ترکیه باشد.
  • یک وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه باید از روند بررسی پرونده های مهاجرت کاری به این کشور اطلاع داشته باشد و بتواند در هر مرحله متقاضیان را راهنمایی کند.
  • یک وکیل مهاجرت شغلی به کشور ترکیه باید قبل از هر اقدام برای اخذ ویزای کاری شرایط و مدارک مورد نیاز را برای متقاضیان به طور دقیق و واضح شرح دهد.
  • یک وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه با دارا بودن تجربه کاری طولانی باید از همان ابتدای مشاوره همه مزایا و معایب کار در ترکیه و مهاجرت کاری به این کشور و اقامت و زندگی در کشوری ترک زبان را برای متقاضی توضیح دهد.

  مشاور مهاجرت کاری به ترکیه چه ویژگی هایی دارد؟

  مشاور مهاجرت کاری به ترکیه نیز همانند وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه باید دارای ویژگی های خاصی باشد که او را از دیگر مشاوران متمایز کند. از مهم ترین ویژگی های مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  • یک مشاور مهاجرت کاری به ترکیه باید از قوانین مهاجرت شغلی به ترکیه و شرایط کار برای متقاضیان خارجی در این کشور اگاه باشد.
  • مشاور مهاجرت شغلی به ترکیه باید اطلاعات درست و کامل در مورد مشاغل مورد نیاز ترکیه، درآمد و حقوق مشاغل مختلف، هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور و جزئیات لازم در مورد فرصت های شغلی را به متقاضیان ارائه دهد.
  • مشاور مهاجرت کاری به ترکیه با دارا بودن مهارت های حرفه ای لازم باید احتمال اخذ ویزای کاری متقاضی را نیز در نظر بگیرد، زیرا بسیاری از متقاضیان ایرانی اصلاً دارای شرایط مهاجرت کاری به ترکیه نیستند و قرار گرفتن در روند اخذ ویزای کاری فقط موجب هدر دادن وقت و هزینه آن ها می شود، بدون آنکه نتیجه ای برای آن ها داشته باشد.
  • مشاور مهاجرت کاری به ترکیه باید دارای رزومه و سوابق کاری درخشان در حوزه پرونده های مهاجرت کاری به ترکیه و اخذ ویزای کار این کشور برای متقاضیان ایرانی باشد.

  محل تصویر: مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه تضمین روند موفقیت آمیز اخذ ویزای کار است.

  وظایف وکیل مهاجرت کاری به کشور ترکیه

  وکلای مهاجرتی از روش اخذ ویزای کار ترکیه می توانند به متقاضیان واجد شرایط که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند با ارائه خدمات مختلف حقوقی، کمک و مشاوره کنند. آگاهی از قوانین و مقررات مهاجرت کاری به ترکیه برای همسویی با معیارها و جلوگیری از ریجکتی پرونده مهاجرت ضروری است. بر این اساس وکلای مهاجرتی با اشراف بر دانش حقوقی و همچنین آگاهی از آخرین قوانین مهاجرت از طریق کار به ترکیه و شرایط اخذ ویزای کار کمک می کنند تا متقاضیان واجد شرایط در این مسیر با موفقیت به مقصد برسند. وکیل مهاجرت کاری ترکیه وظایف مختلفی را به عهده دارد که برخی از مهم ترین آن ها عبارت است از:

  • ارائه مشاوره های مهاجرتی به منظور تسریع در روند اخذ ویزای کار ترکیه
  • ارائه فرصت کاری مناسب و نیازمند نیروی کار در ترکیه بر اساس شرایط متقاضی
  • ارائه مشاوره های لازم در مورد تهیه مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار ترکیه
  • ارائه راهکارهای سودمند برای تقویت رزومه کاری متقاضی و تهیه مدارک لازم
  • ارائه مشاوره های لازم در مورد دریافت مدرک زبان انگلیسی یا ترکی و یا ترجمه رسمی مدارک
  • ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت ترکیه در صورت ریجکتی پرونده و متقاعد کردن افسر پرونده ویزا

  نحوه استعلام وکیل مهاجرت کاری به کشور ترکیه

  وکیل مهاجرتی باید دارای مجوزهای قانونی و رسمی از طرف کشورهای مبدا و مقصد باشند. در واقع فقط دارا بودن مدرک آکادمیک وکالت از دانشگاه های داخلی و خارجی را نمی توان به عنوان فعالیت قانونی یک وکیل در حوزه مهاجرت کاری محسوب کرد. برخی از موسسه های مهاجرتی با ارائه مدارک بین المللی تقلبی و یا مدرک وکلای عمومی موسسه از اطمینان متقاضیان سوء استفاده می کنند. استعلام وکیل مهاجرت کاری ترکیه یکی از بهترین روش های جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران و موسسه های مهاجرتی تقلبی است. نحوه استعلام وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه عبارت است از:

  چرا کافه مهاجرت؟

  دارای وکلای مجرب

  10 سال سابقه درخشان

  9000 پذیرش تحصیلی

  درخواست مشاوره

  • وکیل مهاجرت شغلی ترکیه باید به طور شفاف توضیح دهد که عضو کدام سازمان رسمی و حقوقی است و چگونه می تواند این سازمان های رسمی و ثبت شده را در وب سایت های رسمی جستجو کند.
  • متقاضی می تواند شماره ثبت موسسه مهاجرتی را از طریق دفتر وکیل در سامانه های “شناسه ملی اشخاص” و “استعلام شرکت های ثبت شده” بررسی کند.
  • متقاضی برای تایید قانونی بودن فعالیت های موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرتی می تواند مجوز سازمان گردشگری این موسسه را از “سایت سازمان گردشگری” بررسی کند.
  • متقاضی برای تایید قابل اعتماد بودن وب سایت موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرت می تواند به “سایت ای نماد” مراجعه کند که استعلام وب سایت های قابل اعتماد برای وزارت اطلاعات را انجام می دهد.
  • متقاضی برای استعلام وکیل مهاجرت کاری ترکیه باید اسم و مشخصات وکیل مورد نظر را در وب سایت استان های ترکیه جستجو کند. اگر وکیل مهاجرت عضو کانون وکلای ترکیه باشد، از طریق مراجعه به کانون وکلای ترکیه متقاضی می تواند رزومه وکیل مورد نظر را بررسی کند.

  محل تصویر: وکلای کافه مهاجرت مشاوره های مهاجرتی رایگان برای کار در ترکیه ارائه می دهند.

  خدمات کافه مهاجرت در خصوص وکیل مهاجرت کاری ترکیه

  موسسه های مهاجرتی معتبر و قانونی از بهترین منابع برای دریافت مشاوره های مهاجرتی برای کار و اشتغال در کشورهای مختلف جهان به ویژه کشور دوست و همسایه ترکیه می باشند. یکی از این موسسه های موفق و با سوابق طولانی در اخذ ویزای کار برای متقاضیان ایرانی در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه موسسه مهاجرتی کافه مهاجرت است. این موسسه با دارا بودن تیم مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه بهترین خدمات مهاجرت کاری ترکیه را به متقاضیان ایرانی ارائه می دهند. متقاضیان با انتخاب این موسسه مهاجرتی روند اخذ ویزای اقامت کاری از طریق اخذ ویزای کار را با اطمینان به مشاوران و وکلای ماهر این موسسه می سپارند و از نتیجه آن کاملاً رضایت دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای کار ترکیه، مجوز اقامت یا اجازه کار در ترکیه برای متقاضیان ایرانی می توانید با یکی از کارشناسان ما در زمینه مهاجرت ترکیه مشاوره کنید. وکلای مهاجرت ترکیه موسسه ما با دارا بودن تجربه کاری لازم در مورد پرونده های مهاجرت کاری سخت تلاش می کنند تا متقاضیان از روند اخذ ویزای کار ترکیه کاملا راضی باشند. وکلای مهاجرت کاری ترکیه متعهد هستند که همه الزامات مهاجرتی متقاضیان را برآورده کنند که شامل موارد زیر می باشد:

  • بررسی قانونی مدارک مهاجرت به ترکیه از طریق کار
  • حمایت از متقاضیانی که متهم به شرکت در فعالیت های غیرقانونی مهاجرت کاری ترکیه شده اند.
  • رسیدگی به پرونده های دعاوی مربوط به مهاجرت و تابعیت ترکیه
  • گردآوری مدارک مهاجرتی متقاضی برای اخذ ویزای کار ترکیه
  • کمک به متقاضیان در مورد مشکلات مهاجرت کاری به ترکیه
  • انجام تحقیقات کامل برای سازمان ها، شرکت ها و مشاغل در مورد مهاجرت کاری به ترکیه
  • کمک به متقاضیان در مورد ارسال درخواست های اجازه کار و اقامت کار ترکیه
  • کمک به متقاضیان برای تمدید مجوزهای اقامت و ویزای کار ترکیه
  • کمک به متقاضیان برای درخواست شهروندی ترکیه
  • وکالت از متقاضیان در پرونده های قانون مهاجرت کاری ترکیه
  • سایر قوانین مهاجرت کاری به ترکیه در مورد کمک وکلای مهاجرت ترکیه شامل تمدید مجوزهای اقامت و کار، درخواست برای اخذ شهروندی ترکیه و شروع اقدامات قانونی برای لغو هرگونه ریجکتی پرونده درخواست است.

  چگونه از وکیل مهاجرت کاری مشاوره بگیریم؟

  متقاضیان ایرانی برای موفقیت در مسیر مهاجرت شغلی به ترکیه به وکیل مهاجرتی نیاز دارند. در واقع متقاضیان خود به تنهایی نمی توانند ارسال مدارک، دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای ترکیه، اخذ ویزای شغلی و اقامت در این کشور را انجام دهند. متقاضیان با کمک از وکیل کاری ترکیه می توانند در مدت زمان کمتر و با هزینه مقرون به صرفه ویزای کاری ترکیه را دریافت کنند. وکیل مهاجرت کاری با دارا بودن تجربه کافی در مورد اخذ ویزای کاری، اطلاع از مدارک لازم و چگونگی روند رسیدگی به پرونده مهاجرت راهنمایی های سودمندی را به متقاضیان ارائه می دهد. متقاضیانی که خود به تنهایی برای اخذ ویزای کاری ترکیه اقدام می کنند، یا مدارک را ناقص ارسال می کنند و یا مدارک آن ها برای اخذ ویزای کاری مناسب نیست که در این مواقع وجود یک وکیل مهاجرتی آگاه به موارد قانونی و روند اخذ ویزای شغلی ترکیه بسیار سودمند است.

  محل تصویر: مهم ترین دلیل مهاجرت کاری به ترکیه وجود فرصت های شغلی و دستمزد بالا است.

  دلایل مهاجرت کاری متقاضیان ایرانی به ترکیه

  بسیاری از متقاضیان ایرانی در این سال ها کشور ترکیه را در بالاترین فهرست مقاصد کاری خود قرار داده اند. متقاضیان ایرانی برای انتخاب کشور ترکیه برای کار و اشتغال دلایل فراوانی دارند. برخی از مهم ترین دلایل متقاضیان ایرانی برای اخذ ویزای شغلی و کار و اشتغال در این کشور عبارت است از:

  • بالا بودن حقوق و درآمد در مقایسه با کشور ایران
  • اقامت کاری و زندگی در کشوری با شباهت های فرهنگی زیاد با ایران
  • کار و اشتغال در کشوری اروپایی آسیایی با استانداردهای کاری پیشرفته
  • وجود فاصله کم جغرافیایی و دارا بودن فرهنگ و آداب و رسوم مشترک با بخشی از کشور ایران
  • وجود فرصت های شغلی متنوع
  • امکان اخذ اقامت دائم و و در نهایت تابعیت و شهروندی ترکیه

  موارد مهم در اخذ ویزای کار ترکیه از نظر یک وکیل مهاجرت

  در این بخش از مقاله به ارائه موارد مهم برای اخذ ویزای کار ترکیه برای متقاضیان ایرانی از نظر یک وکیل مهاجرت کاری ترکیه می پردازیم:

  • از جمله وظایف و مسئولیت های یک وکیل مهاجرت کاری ترکیه در نظر گرفتن همه موارد مهم در احتمال اخذ ویزا و عدم ریجکتی ویزای کاری می باشد.
  • برای سفارت ترکیه دارا بودن رزومه و سوابق کاری درخشان متقاضی، دارا بودن مدرک مهارت زبان ترکی یا انگلیسی و دارا بودن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی در مدت اقامت در ترکیه حائز اهمیت فراوانی است. بنابراین یک وکیل خبره باید توجه کند که اگر متقاضی فاقد سوابق کاری پربار و اسناد مالی لازم است، احتمال ریجکتی ویزا وجود دارد و باید این موضوع را به اطلاع متقاضی برساند.
  •  متقاضی برای اخذ ویزای کار ترکیه باید مراحل فراوانی را پشت سر بگذارد که در همه این مراحل وجود یک وکیل مجرب می تواند به سرعت و درستی مراحل کمک فراوانی کند.
  •  متقاضی برای اخذ ویزای کار ترکیه باید از یک کارفرمای ترکیه ای پیشنهاد کاری دریافت کند. متقاضی پس از دریافت این پیشنهاد کاری می تواند برای اخذ ویزای کار ترکیه اقدام کند.
  •  از جمله اقدامات تخصصی وکیل مهاجرت کاری ترکیه آگاهی سازی متقاضی از مدارک لازم می باشد. وکیل مهاجرت باید دارا بودن مدارک لازم در حوزه زبان انگلیسی و ترکی، رزومه و سوابق کاری و گواهی تمکن مالی کافی را به اطلاع متقاضی برساند.

  مزایای دارا بودن وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه

  متقاضیان ایرانی با دارا بودن یک وکیل مهاجرت کاری ترکیه می توانند روند ارسال مدارک و اخذ ویزای کاری ترکیه را به راحتی و با موفقیت انجام دهند. از مزیت های دارا بودن وکیل مهاجرت کاری ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  • انجام روند قانونی و رسمی رسیدگی به پرونده مهاجرت کاری
  • ارائه اطلاعات لازم در مورد مدارک و شرایط مورد نیاز برای اخذ پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای ترکیه ای و اخذ ویزای کار
  • ارائه مشاوره های شغلی در مورد فرصت های شغلی در ترکیه مطابق با سوابق کاری متقاضی
  • ارائه مشاوره های مهاجرتی برای اخذ ویزای کاری بر اساس شرایط زندگی، تحصیلات و تمکن مالی متقاضی
  • شرایط پردازش پرونده مهاجرتی با کمترین استرس
  • ارائه فهرست مشاغل مورد نیاز ترکیه
  • ارائه فهرست هزینه های زندگی در ترکیه برای متقاضیان ایرانی

  سخن آخر

  در این مقاله در مورد مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به ترکیه در سال 2023 و وظایف وکیل آگاه به روند اخذ ویزای کار ترکیه اطلاعات لازم ارائه شد. علاوه بر این در مورد مشاوره برای کار و اشتغال در ترکیه، مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه و ویژگی های یک وکیل خبره در حوزه مهاجرت کاری به ترکیه توضیحات لازم و کافی داده شد. یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در حوزه مهاجرت کاری به ترکیه کافه مهاجرت است که مشاوران و وکلای ماهر آن مشاوره های مهاجرتی رایگان به متقاضیان ارائه می دهند. از خدمات کافه مهاجرت در خصوص وکیل مهاجرت کاری ترکیه می توان به مشاوره جهت اخذ ویزای کار ترکیه، اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای ترکیه و اطلاع از همه مدارک و شرایط لازم برای کار در ترکیه اشاره کرد.

  سؤالات متداول درمورد مشاوره و وکیل مهاجرت کاری به ترکیه ۲۰۲۳

  بله. متقاضی خارجی با اخذ مجوز کار یا با دارا بودن معافیت از مجوز کار طبق قانون می تواند در ترکیه کار کند و از حقوق تامین اجتماعی مرتبط با حق کار بهره مند شود.

  یک وکیل مهاجرت شغلی به ترکیه باید به خوبی با قوانین و مقررات اداره مهاجرت ترکیه و همچنین قوانین اخذ ویزای کار ترکیه برای متقاضیان خارجی و ایرانی آگاه باشد.

  استعلام وکیل مهاجرت کاری ترکیه یکی از بهترین روش های جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران و موسسه های مهاجرتی تقلبی است.

  بررسی قانونی مدارک مهاجرت به ترکیه از طریق کار، رسیدگی به پرونده های دعاوی مربوط به مهاجرت و تابعیت ترکیه و گردآوری مدارک مهاجرتی متقاضی برای اخذ ویزای کار ترکیه و غیره می باشد.

  1. دلایل مهاجرت شغلی متقاضیان ایرانی به ترکیه چیست؟

  وجود فرصت های شغلی مختلف و همچنین بالا بودن درآمد و دستمزد در مقایسه با کشور ایران می باشد.

   

  وجود فرصت های شغلی مختلف و همچنین بالا بودن درآمد و دستمزد در مقایسه با کشور ایران می باشد.

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت:
  07191003515